סוגיות הקשורות למסגרות חינוכיות

אמא של רננה../images/Emo124.gif ../images/Emo124.gifאו כל אחת אחרת..

(סתם איבדתי תפלא' שלך.) אני חייבת המלצות לגנים,גן עירייה לתומר לשנה הנוכחית,לא חשוב תורני/ממ"ד/רגיל,אבל גן מומלץ,ובאיזור פ"ת במרכז העיר! לטל אני חייבת משפחתון/מעון/גן ורצוי מאוד עם מצלמות,שוב באיזור מרכז פ"ת לגילאי שנה-שנתיים. יש לנו כנראה בעיית אלימות בגן הנוכחי
אז אני בודקת מה קורה,אבל רוצה להעביר בכל מקרה.

צריכה את עזרתכן האדיבה במציאת גן חדש ../images/Emo65.gif|

מעתיקה הודעה שכתבתי גם בהורים לתינוקות בשל הדחיפות הרבה של הנושא זקוקה לכל העזרה שאפשר.מחפשת המלצות לגנים בנתניה איזור קרית השרון, וותיקים, עמליה. הקטנה שלי בת שנה וחצי נמצאת בגן מגיל חצי שנה. בשנה הראשונה הייתי מרוצה עד מעל הראש אבל השנה יש בעיקר בעיות וטענות. נורא קשה לי להוציא אותה משם כי היא מאוד רגילה אבל לצערי אני לא רואה כל דרך אחרת ועל כן אשמח לעזרתכן

אם זכרוני אינו מטעה אותי

בן 3, האמת שנראה לי שנייטי גרה באזור שלך ויהיה לך יותר קל להמליץ, רק אל תמליצי לה על מה שאני חושבת (איפה שג'ולה ורננה היו) כי חברה שלי שנה שעברה אכלה שם מרורים

זה סיפור כל כך ארוך....

כן, היתה שם אבל זה לא אומר שהייתי מרוצה. לא רציתי להחליף לה גם בשביל שנה (ואז כמובן להעביר לגן עירייה) אז נשארנו. מיד כשנסתיימה השנה - היינו בחוץ - בשמחה. יותר מאוחר אנסה לכתוב לך מסר עם כל הפרטים עם העסיס....

זה כל כך עצוב

כי כשרננה היתה שם בהתחלה והיתה את מרים, ממש נהניתי מהמקום והוא פשוט הידרדר. ממש קברתי את עצמי בפני חברה שלי שהבת שלה היתה שם (היא כמובן לא האשימה אותי).

תומר בן שלוש ו-4 חוד'. טרום טרום חובה...

אני גרה באזור אחד העם/שפירא/ברנדה ושות'. מכירה?

וואלה? הייתי בטוחה יותר בכיוון של נחלת צבי

אני מכירה באזור הזה את הפסג"ה, המרכז הפדגוגי שלנו
מה את צריכה??

jojo04

New member
וואווו אז אנחנו די קרובות!!!!

אנחנו ברח' קק"ל. הבת שלי בטרום טרום ברח' בן יהודה (גן צבעוני). פחות או יותר מרוצה (היא ממש אוהבת את הגגנת והסעיית). לא נרשמו אצלי תקריות אלימות בגן (למרות שלא תמיד אפשר לדעת). הילדים נראים כולם מקסימים וממושמעים (לפחות אלה שאנו פוגשים בגינה). אחת האמאות שגרה ברח' שפירא אמרה שיש גן עירוני קרוב אליהם אך היא לא כ"כ אהבה והעדיפה לשים את בתה בבן-יהודה (זה די אישי). אנחנו קנינו בית באביב שנה שעברה באזור ולא הייתה ברירה (לנו אמרו בעירייה שהשנה אי אפשר לבחור אחרי תום מועד ההרשמה)- שיבצו אותנו שם. החלטנו לנסות ובמידה והילדה לא תסתדדר, נחזיר אותה לגן הישן בר"ג. עד כה אין תלנונות. בהצלחה

אה! אז בן יהודה הציעו לי בעירייה היום!

אבל זה חילוני,ואבא שלהם מ*7^ לי תמוח שרוצה מ מ"ד

איזור שגדלתי בו אבל אין מושג לגבי גני עיריה

אז אחרי שאכלתי מרורים (ראי תגובתי לאמשלרננהרעותועודאחתבדרך) בשנה שעברה החלטתי להעביר את הג'ולה. גני עיריה נשללו. לא בגלל הגננות או הסייעות או השביתות שיכולות לפרוץ אלא משום שלא נתנו לי שום אפשרות בחירה. כמי שאמורה לשלם בשלב זה לגן ילדים 980 ש"ח לחודש לחצי יום. מצטערת. לא מוכנה. אני לקוחה וככזו צריך להתייחס אלי. בנוסף, במרכז (כל המרכז) אין צהרונים של העירייה מה שדורש ממני לחפש צהרון טוב-זמן=כסף! ונניח שהשקעתי זמן ומאמץ - אני צריכה לסמוך על הצהרון עם השינוע מהגן. השינוע באמצע היום היסטרי מבחינתי. אין לי דרך לדעת (סליחה, כן, אני אם חרדה מאוד עד כדי טירוף) אם היא נשארה ברכב ההסעות שברוב המקרים הינו רכב שהוסב ואינו בעל ביטוח מתאים להסעה. בקיצור - גם עירייה נ ש ל ל! בגדול! נחזור אליו בגן חובה - תיכף יהיה הסבר גם לזה. איפה אנחנו תשאלי? ב"שובו". חרדי (לא להבהל אפשר להתלבש איך שרוצים) שני סניפים בפתח תקווה.אחד ברחוב פרנקפורטר ואחד בסוף רחוב כץ (מיכל לייב) מאחורי הסופרפארם - שניהם לא רחוקים ממך נורא. חינוך מכל הלב והנשמה. משקיעות בתכנים שאין כאלה דברים. מחיר? עם ההסעה חזור בלבד (ככה אני יודעת שאף אחד לא שכח אותה בשום מקום), חברת הסעות מסודרת ומלווה בבושקה קבועה לחלוטין *הרבה פחות מגן עירייה עם צהרון*. החל מטרום טרום. למה נחזור למחלקת גני עירייה בגן חובה? להכין אותה לחברת הילדים שיהיו איתה בבית הספר. שיהיה בהצלחה.

mich78

New member
הילדודס שלי

נמצאים בגן לא רחוק מהמצבה מאוד מרוצה (מעון פרטי) אם תרצי פרטים - אפשר במסר

בוליפלג

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gifסוגיות הקשורות למסגרות חינוכיות../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

למעלה