לילה בוקר לא איכפת לי

|דובי../images/Emo41.gifרביעית../images/Emo9.gif../images/Emo6.gifו...

אני לא יודעת סורי...גם אני ממש רוצה כבר לראות את העונה החדשהההה

../images/Emo85.gif../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifHELP../images/Emo53.gif

אוקי...הערב זה היום האחרון לשלם לטיול בצופים..אני צריכה את העזרה שלכם! אני לא יודעת אם לצאת או לא
יש טיול פתיחת שנה בצופים..כמה בנות מהקבוצה יוצאות ואני לא יודעת אם לצאת או לא..יש לי להחליט וללכת לשבט עד 8 בערב..מינוס או פלוס..
HELP MEEEE! אני מאוד רוצה לצאת ויהיה ממש כייף וחברות שלי יוצאות ויהיה כזה טובבבב והחלטה נשארה ביידים שלי... המדריכה ממש נחמדה ואני כל כך רוצה לצאת אבל יש בעיה אחת...
הלילות...תמיד פשוט קפוא ואנחנו ישנים על אדמה עם מיליון קוצים וכמה ילדים מעצבניםםם מהשכבה שישנים לידנו! בטיול פסח של שנה שעברה אני פשוט רעדתי אבל שיקשקתי מקור..
אני כ"כ מפחדת לצאת..
כאילו זה רק לילה וזה יעבור.. אבל הלילות במחני קיץ ובכל הטיולים שהייתי עברו ממש מהר...ובטח נישן על קוצים וזה..
ואין לי ממש זמן להחליט לכן אני צריכה שתענו לי ותיעצו לי דחוף
וחשבתי על זה שפשוט לא נישן כל הלילה,אבל אין מצב
כלומר זה אפשרי ואני יכולה אבל כל הזמן אנחנו פשוט נלך,נלך,נלך ונטפס ונעבוד קשה..זה יהיה כיף אבל בלילה חייבים לישון
או שלמחרת אני לא אצליח לזוז
ואנחנו ישנים תחת כיפת השמיים...מישהי יכוהל בבקשה בבקשה לעזור לי
אני מאוד רוצה לצאת אבל אני פוחדת שאני אעשה טעות...כלומר זה כלום..רק מדובר בלילה אחד... זה קטן עליי..אבל אני לא יודעת
יש לי תחושה מוזרה בבטן וזה לא טוב.. הלפ מיייי
מישל

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifאבל זה הקטע בצופים

לישון בשקי שני על האדמה מתחת לשמיים
בקשר לקור- תביאי איזה מעיל או משהו, 80 סוויטשירטים ואז לא יהיה לך קר. את יכולה לקחת כרית קטנה ואז לא יהיה לך כואב בראש, וכשתירדמי את לא תרגישי בכלל שאת ישנה על אבנים... חוץ מזה את תמיד יכולה להזיז אותן, לנסות לפחות
תצאי

../images/Emo85.gif../images/Emo41.gifתודההה../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif

באמת עזרת לי להשתכנע קצת..
אבל דיברתי עם המדריכה והיא אמרה שיש מצב שאני אוכל לשלם אולי בפעולה הבאה.. תודה רבה

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif איזה רותם../images/Emo35.gif ../images/Emo2.gif

למעלה