על הדרך רוצה לתת מסרים

ורד 34

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gifעל הדרך רוצה לתת מסרים../images/Emo140.gif

המסרים ינתנואך ורק לחברי הפורום הפעילים וחוץ מיזה הם ינתנו בסוף שבוע הזה ותקבלו או בקלפי מסרים של מרלין או בקלפי האורקל. ניתן לבקש אחת מהחפיסות ואפשר גם ריידר

matal girl

New member
איזה כייף אני ראשונה../images/Emo6.gif

אשמח מאוד למסר כללי. אורלי

טורנדו1

New member
ורד מתוקה ../images/Emo28.gif

אבקש מסר כללי לשבוע הקרוב, לא חשוב לי באיזו חפיסה. תודה וסוף שבוע נעים.

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifטורנדו

המסר שלך נימצא בקלף הפיתוי: הקלף מסמן זהירות מטעיות וזהירות מפני פיתוי ומפני פניה לכיוון לא נכון. תזהרי השבוע שהנחש לא יפתה אותך. תזהרי מיפני טעויות של תאווה, של יצרים. תחשבי ליפני שאת פועלת

טורנדו1

New member
ורד יקרה ../images/Emo24.gif

המון תודה, אני יפנים את מילותייך, קצת קשה לפתות אותי כל כך מהר, אבל אקח זאת לתשומת ליבי. תודה, תודה

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifwldcat

המסר שלך נימצא בקלף הזמן: הקל מסמל תקופת זמן מוגדרת. תוך תקופה מסוימת העתיד שלך מישתנה. דרך חייך ואופן הפעילות מישתנה. ובהתאמה למסר שביקשת. תוך תקופה של כ-3 חודשים העסק יתחיל ליפרוח

גריני

New member
מבקשת מסר רוחני ../images/Emo121.gif

והפעם - בעניין הקורס אליו אני הולכת בסופ"ש הקרוב. תודה מראש

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifגריני

המסר שלך נימצא בקלף הפאפירוס: הקלף מסמל חוזים, הסכמים, עיסקות, עיסוק ומישלח יד, יש צד נוסף של תיקשורת בכתב, ראיות ועדיות. אני מניחה שקלף זה אומר לך שהקורס שאת עומדת לעבור יחזק אותך רוחנית.את עומדת לעבור חוויה מדהימה בפני עצמה. את עומדת לילמוד דברים חדשים ולקבל לתוכך תובנות מדהימות. בהצלחה

גריני

New member
המון ../images/Emo51.gif

אני מחכה בכליון עיניים לתובנות ולדברים אותם אני אמורה ללמוד

blue flower

New member
היי ורד אני אשמח למסר רוחני ../images/Emo24.gif

בהחלט מתאים למקום בו אני נמצאת בפונה, ב'אשראם של אושו'. אני לא מכירה את קלפי האורקל.. תבחרי בכייף.. אוהבת, דגנית

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifדגנית

אני נחיה שהקלף שקיבלת מתאים לתקופתך קלף הנצח: קלף זה יעיד על חוסק מיגבלות, ניצחון והתגברות על מכשולים, ניסיון מוצלח, מושלמות ושאיפה לטוב ביותר. הוא יעיד על רצון חיים, עוצמה וחוזק, קיימת הוויה ומהות. תחושת מרחבים ללא מסגרות וגבולות. תהני

blue flower

New member
מתאים.. מתאים למדיטציות בנוסח

אושו.. דינמיות עם המון תזוזה, וריקוד, ולצעוק, ולצחוק, ולצרוח אם מאוד רוצים.. ולזוז.. בלי סוף... מתאים!!! תודה
שבוע נפלא, דגנית

r o n n e y

New member
../images/Emo41.gif איזה יופי! ../images/Emo41.gif

אשמח למסר בעניני עבודה. ממשיכה עם המסלול הזה. אינטואיטיבית נמשכת לקלפי האורקל, אבל לא משנה לי באיזו חפיסה. תודה. רוני

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifרוני

צדקת בבחירה, קלפי האורקל טובים לעיניני היום היום. (סליחה מראש על שגיאות הכתיב והדיקדוק) הקלף שקיבלת הינו הגנה: הקלף מצביע על הרגשת ביטחון, בטיחות. איזון בין הרוחניות חומר. עשייה פעולה. מבחינת עבודה את מצליחה ומיתקדמת בזהירות אבל בבטיחות

r o n n e y

New member
ורד ../images/Emo140.gif

רק עכשיו חזרתי הביתה מיום ארוך וראיתי את המסר. שימחת את לבבי. הלוואי שהיה אייקון של אצבעות משולבות.
זה גם טוב.
תודה מקרב
ושבת שלום, רוני

נועָה

New member
אהלן ורד ../images/Emo65.gif../images/Emo103.gif

וואו, מתגעגעת לקלפי מרלין.
איזה יופי, ויופי לי, שאת קוראת בהם
סָבָּבִּי-בָּבִּי למסר בתחום העבודה + יצירתיות. והמון תודה.

ורד 34

New member
../images/Emo141.gifנועה

הקלף שיצא עבורך מחפיסת מרלין הינו: להסכים להעביר ידע. מראה את מרלין עומד ליפני 3 קוסמים אחרים בעלי הצבעים כחול, אדום וסגול. ומולו עומד באויר ספר הידע והיכולת. בתחוחם העבודה אל תיסגרי את עצמך תישעני על אחרים וגם ותעזרי. וכן ביצירתיות. תיפתחי יותר את תיסגרי את עצמך לידע ומידע שנימצא סביבך

נועָה

New member
../images/Emo133.gifקלעת בול, ורד ../images/Emo62.gif

מה שכתבת - זה מה שידעתי וחשבתי שנכון לעשות עכשיו בתחום העבודה והיצירתיות, לפתוח ת'דלת להדדיות. וכמו תמיד, הרגשות התלבטו... ותודה, ורד, על האישור והחיזוק. יא-אללה, איך שזה עובד טוב הקטע הזה של הקריאה בקלפים וקודם כל הקורא
(להתעלף בכל פעם מחדש, או שהגיע הזמן להתרגל לזה?) מסר כללי עבורך לשבוע הבא - מלך המטות. קלף מלא מרץ. את יוזמת פעולה מזורזת שתביא לפריצת דרך ולפתרון בעיה מסוימת. כדאי לך לעשות מהלך חכם, מהיר, מתלהב ותקיף. הוא יקדם את העניין, ותתרחש תוצאה חיובית מהר יותר מכפי שציפית. שיהיה לך הכי טוב בעולם,

למעלה