כן כן זה קורה - הגרוש שלי מתחתן
|!

../images/Emo41.gif../images/Emo2.gifכן כן זה קורה - הגרוש שלי מתחתן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|!

אז כן. הוא מתחתן. אני עדיין קצת מוכת הלם. התבשרתי רק אתמול בערב..והוא מתחתן בעוד שבועיים! כן כן - שבועיים. אוסיף את הרקע: אנחנו גרושים שנה.פרודים עוד שנה מלפני זה (סה"כ כבר שנתיים לא יחד) יש לנו ילדה - פיצית הנסיכה השובבה...בת 3 וחצי. הוא חזר בתשובה
בתהליך שהתחיל בהדרגה לאחר הפרידה..ונמשך עד עכשיו... מסתבר שכחלק בלתי נפרד מהחזרה בתשובה..כבר לפני שנה ניסו לשדך לו...ומאז זה בתהליך.. עכשיו הם "יוצאים" 3 חודשים (יותר נכון נפגשים 3 חודשים...) ומתחתנים עוד שבועיים.(אני עדיין בהלם כשאני אומרת לעצמי את המשפט הזה...) אני מלאת רגשות מעורבים.מכל מיני סוגים. חלקם הקטן יותר - הוא הרגשות שלי עם עצמי.תמהיל של רגשות...זה לא קל בכלל. אני מודה.חששות שהתקשורת שלנו והחברות יפגעו..וצביטה בלב...לא קטנה... וחלקן הגדול יותר של הרגשות - סובב סביב ביתי. היות ותהליך השידוך אצל הדתיים כלכך שונה...לא היה לה הזדמנות להכיר ולהתוודע לאשה העתידית...(מה...מי אמר אשה עתידית.יואו) היא לא מכירה אותה בתור מישהי שיש לה אינטימית עם אבא שלה היא לא מכירה אותה כמעט בכלל!!!!!!!! ההוא יעבור עוד מעט לגור איתה (אצל ההורים שלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ביחדית דיור. כי דתיים חייבים להיות תפרנים) וכשהיא תלך לישון אצלו - מה?לא ברצינות מה? היא תישן פתאום במקום שונה? והם ישנו פתאום יחד? והיא תישן לבד? בקיצור.רבות הן השאלות רבות הן הרגשות ואני שופכת לכם את ליבי פה... אשמח לשמוע מילות חיזוק ועיצה בכלל...וממי שעבר את זה כבר בפרט -כי תמיד טוב לשמוע מניסיון של אחרים. יש פה מצב חריג - שוב כי זה חתונה דתית - ולא תהליך "טבעי" של זוגיות כפי שאנחנו מכירים אותו.. תודה שקראתם עד פה

rrredshay

New member
גרושתי התחתנה בערך שנה אחרי הגירושים

זה היה אחד הדברים הטובים שקרו לי מאז... עד כדי כך שלפני שנה בערך, הם נפרדו כמעט, הייתי בחרדות. מאמי, החיים ממשיכים, הפיצית תמצא את עצמה גם במצב החדש, ואולי אפילו זה יותר בריא בשבילה. נשאר לי רק לאחל, בקרוב אצלך..

ליאהה

New member
לאקס שלי שדכו

גרושה+1 דוסית כמותו. הכירו והתחתנו בתוך חודש. (לא משנה שהיום הם גרושים ויש עוד ילדה) יכולה להבין את בליל ההרגשות שלך ואת הצביטה זה כואב למרות שאת כבר לא שם- עדיין כואב כאילו הלב לא משוחרר עדיין וכואב לו איפהשהוא

kleo patra

New member
זה מפתיע

אבל סליחה...אני חייבת להירגע מהמשפט הזה שלך
יעבור עוד מעט לגור איתה (אצל ההורים שלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ביחדית דיור. כי דתיים חייבים להיות תפרנים)
זהו אחרי שנרגעתי,,,,אומרת הכל יהיה בסדר- שיתחתן לו- שיהיה לו טוב איתה, וזה שהיא דתיה זה לא פחות רע מאישה חילונית.- זה יהיה טבעי בהדרגה- ולעתים קורה שזה טבעי ואחכ כשעוברים לגור יחד זה מתערער... אז "טבעי" זה מושג מאד אינדיבידואלי... עכשיו - חכי תראי, עוד חודש חודשיים גם אני אפתח פוסט כזה!! נשבעת לך ...יש לי גם הרגשה כזו!!!

תותים5

New member
אני חושבת שהאקס

שלי הכיר את מי שעכשיו אשתו עוד שהייתי בהריון ועדין לא נפרדנו רישמית..... כתבתי חושבת כי הוא לא ממש עדכן אותי.......הוא ניסה לשכנע שנחזור ואמר שנחכה עד אחרי ההריון..... ובנתיים
אז יש מצבים שבהתחלה נראים הזויים א ב ל עכשיו אשתו מאד אוהבת את הקטנה..... ויש להם כבר תינוק משלהם........ כך שביתי היא בכורה אצלו וקטנה אצלי מה שנקרא משפחות מורכבות אני מקווה שכולכם תלמדו להסתדר עם המצב החדש בהצלחה

קאפקייק

New member
ה פ ת ע ה ../images/Emo28.gif

את החיבוקים ומילות החיזוק שיש לי אליך את הרי מקבלת בפרטי
עצה מניסיוני אין (עדיין), אבל סומכת עליך לגמרי שבדרכך הנעימה והנינוחה תנחתי בשלום ובבטחה יחד עם הנסיכה שלך למצב החדש הזה
. בברכת קול ששון וקול שמחה

AyeletMor

New member
מזל טוב?! ../images/Emo3.gif

ברמה האישית אני חייבת לציין שכייף לך, חבל שהאקס שלי לא חזר בתשובה ככה היה בטוח שהוא הולך להתחתן מתישהו...
אבל לצערי אין סיכוי! (לגבי החזרה בתשובה)
לגבי הנישואים אני עוד אופטימית
לגבי הילדה, ניראה לי שאין לך מה לדאוג. בראש ובראשונה כי ילדים הם עם סתגלן. אני מאמינה שאם הם יתייחסו אליה שם יפה זה לא יהיה לה קשה, ואולי אפילו נחמד? ניראה לי חשוב שתשדרי לה שהכל בסדר, והכל לטובה, ותתני לה להבין שאת מקבלת את הזוגיות החדשה של אבא שלי ושזה תקין, זה בטוח רק יעזור. ושאלה, יש סיכויי שתפגשי איתה, שתכירי אותה? (את האישה לעתיד?) ניראה לי שמאוד יקל עליך לדעת אל מי הילדה הולכת ומי האנשים שיהיו איתה ויבלו איתה כל בסופ"שים.. לגבי ההלם, כמובן שאין לי מושג מה היה ומה קרה ולמה נפרדתם, אבל מניחה שגם זה יחלוף ואת תתרגלי לעניין.

תודה רבה. ולשאלת - בוודאי ובוודאי שאפגוש אותה

בין המילים שהצלחתי להוציא אתמול גם אמרתי: "אני רוצה להכיר אותה....." אני בהחלט בהחלט מתכוונת לא רק להיכר אותה אלא לבקש לשבת עם שניהם לדבר - בנעימים אני רוצה לקבל תחושה של האשה הזו...לתת תחושה של מה שאני מבקשת (דורשת..אהמ אהמ...) ולפתוח את הפרק הזה בצורה של שת"פ נעימה...ככל הניתן.

AyeletMor

New member
../images/Emo24.gif מעולה!

מקווה שהפגישה תצא לפועל ומקווה בשבילך שעל הצד הטוב ביותר!

Big Hot Mama

New member
קצת מהניסיון שלי...

הגרוש שלי חזר בתשובה במהלך הנישואין...סיפור ארוך... כ- 3 שנים אחרי הגירושין שידכו לו מישהי. הוא היה מאוד מיסתורי לגבי כל העניין והסיפור נודע רק אחרי שיורשת העצר חזרה מביקור אצלו פרועה, לבושה בתחתונים שהלבשתי לה יום לפני וצורחת. כשהיא ראתה אותי היא פרצה בבכי קורע לב ונשארה על הידיים שלי עד שהשכבתי אותה לישון. מסתבר שאבא שלה עשה לה הפתעה במהלך סוף השבוע והעמיד אותה בפני עובדה חדשה. מעבר לעובדה שהארוסה לא ידעה מילה בעברית יורשת העצר "נאצלה" לוותר על מקומה בחדר ליד אבא ועברה לישון עם סבתא. אחרי שהצלחתי לדלות את כל פרטי הסיפור ונרגעתי מהצורך להעיף לו סטירה מצלצלת עשיתי חושבים והבנתי שהבת שלי הולכת לגור עם האישה הזו אחת לשבועיים ואם היא שונאת אותה אחרי הפגישה הראשונה זה הולך להיות גיהנום לשתיהן וחבל. הדבר הנוסף שהבנתי הוא שהפתרון האידאלי יכול להגיע דרכי, כי מבחינת יורשת העצר מי שבסדר עם אמא הוא בסדר באופן כללי. בקיצור התקשרתי לארוסה, הצגתי את עצמי (המסכנה היתה לחוצה לאללה מהעניין ולקח לי זמן להרגיע אותה) והזמנתי אותה למסיבת יום ההולדת של יורשת העצר שתוכננה לחודש שאחרי. תיאמנו שהארוסה תתקשר לסלולרי לפני שתצלצל בדלת כדי שאני אוכל לפתוח לה את הדלת יחד עם יורשת העצר וכך היה. פתחנו לה את הדלת ואני עשיתי מפגן אהבה, חברות וקבלה לארוסה (ששיתפה פעולה באופן נפלא) ומאותו הרגע הבעיה פשוט נעלמה. יורשת העצר לקחה אותה ביד, הכירה לה את החברים ושאר המשפחה והראתה לה את המתנות. ברגע שיצרתי תקשורת ישירה מול הארוסה - כל המתח נעלם והיה מקום לפתור כל מיני בעיות טכניות, לשלאו שאלות, לספק מידע ובעיקר להכיר - וכל זה לטובתה העליונה של יורשת העצר. בסופו של דבר הם נפרדו כחודש לפני החתונה. חייבת לציין שהייתי עצובה...

ואו! אני מאחלת לעצמי את הכוח שלך.באמת!

לראות את בתך חוזרת ככה - קשה קשה קשה ולהתגבר על הצורך לקורע אותו מכות - עוד יותר קשה כל הכבוד ושוב - אני מאחלתלעצמי את הכוח כמו שהפגנת את.כוח במובן של סבלנות - סובלנות ובאמת לפעולאך ורק מתוך מחשבה על טובתה של ביתי... תודה על הסיפור.על השיתוף.

מיתי

New member
שיווווו אני בהלם

ואין לי מה להגיד
משאירה למנוסים ולחכמים ממני. קבלי
וגם
מיתי

ye44

New member
אולי יש לו אח בשביל האקסית שלי......שתרד

לי מהחיים..........
....נעהלה קחי את זה בקלות תזרמי עם זה... תסבירי לפיצית שאת והאקס ההורים היחידים שלה ולאבא יש בית חדש ותרעיפו עליה אהבה והכל יבוא על מקומו בשלום... אל תכניסי את עצמך לטלנובלות....לזרום לזרום...ילדים מסתגלים מהר לכל מקום בטח שהם צוציקים.....

חכי שהיא תקרא לה אימא. תוכלי לזכות בפוסט

בעמוד הראשי של תפוז
אני לא יודעת מה היתה רמת היציבות הבייתית אצלו קודם, אבל אפשר לקוות שאחרי החתונה תהיה איזושהי התבססות של הבית, גם אם זו יחידת דיור אצל הורים (לא מכירה אפחד שגר ככה!
). את מכירה את משנתי בעניינים האלה אבל אכתוב אותה בכל אופן - הקמה להתחתן עם גרושך השכימי להכירה ולחבב אותה על בתך. האישה הזו תהיה אשתו - תני לה את המקום והכבוד הראויים. תשתפי אותה בחששות שלך לגבי מה שיקרה עם הילדה בימים שהיא אצלהם, תגבי אותה בפני הילדה - לכולכם יהיה קל יותר כך. האישה של הגרוש שלי יודעת שהקבלה שלי אותה פתחה בפניה את הדרך לליבם של הבנים שלי. בתמורה הם זכו באישה שאוהבת אותם מאוד, בסבתא ובשני דודים. משפחה הרבה יותר חמה ואוהבת ואיכפתית ממה שהגרוש הביא איתו כנדוניה. לגבי הילדה שלך - תכינו אותה שלושתכם עד כמה שניתן לשינויים שעתידים לקרות - קחו אותה לבית החדש לפני שהם עוברים לשם. הראו לה היכן תישן והיכן אבא יישן. דברו איתה על השינויים. אני בטוחה שאם אתם תהיו ענייניים והחלטיים - היא תקבל את הדברים כפשוטם. ולך מותק -
גדול

למעלה