כמעט מלאכים בארץ

00אני00

New member
תמונות ראשונות של כאסי בארץ:

|הלינקhttp://www.nrg.co.il/online/7/ART2/083/639.html|סלינק|

sara07753

New member
סוף סוף הם הסתפרוווווו!!!!!

הרסוו אותיי עם ה-3 שערות שהיו להם והם התעקשו לשמור עליהם בכל מחיר! עכשיו פי מאה יותר יפה והם לא ניראים כמו ילדים בני 12! ויקווו תעשהההה קצוץץץ!!! איזהה יפיוף הוא יהיה ככה, ג-ב-ר!

didalf

Well-known member
קנדה../images/Emo99.gif ../images/Emo109.gif

רק מזה החצאית הלא קשורה הזאת?

טווול

New member
משהי הייתה אתמול???

אני הייתי המלון שהם נחתו וראיתי כמעט את כולם את ניקו קנדה אאוחה ומריה הכי הרבה פאבלו וויקו רוצ'י ביש לי סירטון שרואים את פיטר ומר קצת אבל בעניים לא ראיתי אותם אוףףףףףףףף לא ראיתי את גאס המדהים שלי אבל באמת היה מדהים שם צילמו אותנו מלא

סיוקי2

New member
אני במצב קשה פה ../images/Emo204.gif

אני צריכה עידודים :'''''''''''''( הייתי אמורה לפגוש אותם דרך אמא של חברה שלי , שהקליינט שלה זה האיש שמביא אותם לפה .. עכשיו הם נכנסו למשבר עסקים ואני לא נפגשת איתם ! כבר עקלתי את זה שאני עומדת לראות אותם , תכננתי מה יהיה , פחדתי שאני אתקע , אתחיל לבכות ולא אדע מה לעשות. שמחתי , קיוויתי , ובסוף לא . זה כל כך מבאס ! שזה קרה לרוני חשבתי שזה נורא , שאחרי כל הציפיה הגיעה האכזבה . והנה זה קורה לי . אני כל כך עצובה ! :(

Miss Roni

New member
מכירה את ההרגשה ../images/Emo201.gif

לצערי
זה באמת לא נורא אחרי שחושבים על זה... תנסי פשוט להתעלם מהעובדה שהיית צריכה לפגוש אותם.. P:

סיוקי2

New member
אווף אני מנסה :/ ../images/Emo204.gif

זה קשה להתעלם מזה , כי הייתה ציפייה , אבל לא נורא , עוד שבוע אני אשכח את זה כבר , אני מקווה

noa1510

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif../images/Emo118.gif

אויי... לא נורא אל תדאגי מאמי, אם יש לך כרטיס להופעה אז תוכלי לראות אותם שם. ואם אין לך כרטיס אז זה גם לא נורא אני מבינה את הגודל של האכזבה שלך קרה לי פעם משהו דומה..
אל תיהיי עצובה- אנחנו תמיד פה בשבילך!

למעלה