IM HAPPY

../images/Emo41.gif../images/Emo151.gif../images/Emo9.gifIM HAPPY../images/Emo9.gif../images/Emo151.gif../images/Emo41.gif

סתם טוב על הלב כזה
לא יודעת למה אבל פשוט טוב לי,שמח לי,אני מרגישה חופשיות כלשהי...
אחרי שרוב התקופות האחרונות הייתי לחוצה מכל מיני סיבות
והלימודים, והחבר-לא הסתדרנו,וסתם כבר שאין כח להכל ורוצים רק ח-ו-פ-ש
עכשיו סוף סוף רואים את הסוף של השנה הזו,למרות שאני מודה שנהנתי מכל רגע בבית ספר,ובאמת היתה אחלה שנה,אני לא יכולה יותר עם הלימודים האלו
אני צריכה חופש ודחווווווף
..
אז הנה,נשאר פחות מחודש ללימודים(Yey!!!!!!!!!!!!!!!) יש לי עוד שתי בגרויות ומתכונת אחת אני מקווה לעבור את זה כמה שיותר טוב
וגם אם לא-לא נורא,לא מתים מציון נמוך,יש דברים יותר חשובים בחיים ותמיד אפשר לשפר
<יו נראה לי זו פעם ראשונה שאני משתמשת באייקון הזה חחח> בקיצור,מקווה שימשיך ככה והמצב רוח לא יגמר לי בזמן הקרוב
משום מה יש לי נטיה למצבי רוח רעים יותר מאשר טובים
אזזזז... בקיצווווור ת'ם שומעייים!? מקודם הלכתי למרפאה אחרי שלפני שלושה ימים עשיתי את הבדיקות דם שהייתי צריכה(מיותר לגמרי,כי גפם ככה תמיד הכל יוצא תקין בלי עין הרע טפו טפו טפו) וסוווווף סוף קבעתי תור לדיאטנית!!!...(שוב..Yey!!!!!!!!!!!!!!!!) אתם לא יודעים כמה חיכיתי לרגע הזה כבר
אחרי שכבר איזה 4 חודשים שלא הייתי אצל הדיאטנית שהלכתי אליה, כי זה עולה כסף.. כי הייתי אצל מישהי פרטית בבית.. וזה הרבההה כסף.. אז החלטתי שאני לא יכולה להמשיך, וגם ככה היא לא היתה משפיעה עלי אז כבר לא הייתי יורדת וסתם היה קקה
אז עכשיו אני הולכת לקופ"ח
ואין לי מה להפסיד זה במיילא בחינם!
ננסה,אם אני לא אוריד,אני לא אוריד...
אבל לפחות אני אדע שניסיתי
ומה הכי טוב בכל הסיפור?! הייתי בטוחה שיקבעו לי לעוד איזה חודשיים-שלושה!.. בסוף קבעו לי לעוד שלושה שבועווווווות! ל16/5 (יום אחרי הבגרות בהיסטוריה
)\ ואגבבבבבבבב... אני כבר שבוע וחצי ככה שומרת טוב טוב ולא עושה ספורט ממש אבל לפחות שומרת וירדתי ק"ג 1
חח איזה אושר!..
ומחרררר גדי שלי באאא אלי לאיזה יומיים שלושה
אני מתגעגעת אליוווו, מאמוווווש שלי...
(חחח לא שהוא יקרא את זה,אבל הייתי צריכה לשפוך את מה שעל ליבי חחח) בקיצור-נראה לי שזהו... הדבר היחיד שמבאס זה שעוד לא התחלתי ללמוד למתכונת באומנות יש לי ב6/4 וחסר לי שאני לא אהיה מוכנה אליה!
אוף אני צריכה להתחיל וכל כך אין לי חשקקקק שזה מפחיד
לא חשוב יאאאאאאלה יהיה טוב
יום טווווווב לכולם!..
תהיו לי בריאים
אוהבת תאאאאאמיד
תמי

קליאו1

New member
אני שמחה לשמוע../images/Emo6.gif

כל הכבוד ילדה את בדרך הנכונה!!!!!!!!!! תראי שהכל יהיה בסדר את תרזי בעזרת אכילה נכונה, ורק שישאר לך מצב רוח כזה סבבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1

P i N k G i R l

New member
ואיי

ילדונת,מה לקחת?! כמה אנרגיהההההה! :) עוד פחות מחודש-חופש עוד פחות מחודש-חופש עוד פחות מחודש-חופש עוד פחות מחודש חופשששששששששששששש
איך השנה הזו עברה מהרר! ובכלל עוד שני מבחנים בערך וסיימנו ללמוד!
תמוש,בהצלחה בבחינות מתוקה,ועם הדיאטנית החדשה! וסחטיין על הקילו!! כייף לקרוא אותך,אכשהו הצלחת להדביק אותי במצב רוח שלך
אז... תודה לך:)

נועה334

New member
מזל טוף!!!

בהצלחה במתכונת! אני ממש שמחחה שטוב לך ואני מקווה שזה ימשיך (בלי עין הרע,טפו טפו טפו)!

ריבילה

New member
../images/Emo24.gif באמת טוב לקרוא אותך כך

מלאת אנרגיות, אופטימיות ואושר. שימחת אותי מותק! בטוח יהיה טוב תמוש, יש לך אהבה (והיא תנצח), יש לך תור לדיאטנית חדשה (המון בהצלחה מותק) ובקשר למתכונת- חפיייייייייייף יש לך עוד מלאאאאא זמן ללמוד, אין לי ספק שתפציצי עם איזה ציון מדהים. בהצלחה בההההההההההכל מותיייק.
חן.

shanyz

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני ממש שמחה בשבילך!!!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלה בקשר לדיאטנית בקופ"ח

הפעם האחרונה שהייתי אצל דיאטנית דרך קופ"ח היתה לפני כמה שנים טובות...ואני לא זוכרת שאיזו תדירות הפגישות היו...\: מישהי יודעת באיזו תדירות נפגשים עם דיאטנית שזה דרך קופ"ח? (אני בכלליות אם זה חשוב...) כי לפי מה שזכור לי זה לא כל שבוע

../images/Emo127.gifילדונת

בדרך כלל בהתחלה זו פגישה שבועית, לאחר ירידה במשקל הפגישות נעשות כל שבועיים ואחר כך כל חודש, ואחרי ירידה ממש דרסטית אולי פעם בכמה חודשים, מקווה שעניתי לך על השאלה.

ילדונתייי איזה יופי../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

אוהבת אותך כל הכבוד
ים בך תמשיכי כך, תעשי הכל לאט

למעלה