קרב המנהיגים-הגמר

E u r o b o y

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo150.gifקרב המנהיגים-הגמר../images/Emo150.gif../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לשלב הסופי של התחרות "קרב המנהיגים". במשך חודשיים התמודדו כאן כל 12 מתמודדי התוכנית, מתוכם 2 מתמודדים עלו לשלב הגמר, ומועמד נוסף הצטרף לגמר מגלגל ההצלה. כעת, אתם מתבקשים להכריע- מי יהיה המנהיג שיבחר הפורום
דרגו בדירוג של 1-3 נקודות: (1 נק'-למועמד הכי פחות טוב בעיניכם ו-3 נק' למועמד הכי טוב בעיניכם)
מי לדעתכם הוא המנהיג
יוסי בן-דוד ואדים בלומין עופר אורנשטיין
ההצבעה תיסגר ביום ג' ב-17:00 והתוצאות ייחשפו קצת לפני תחילת הגמר הגדול של "דרוש מנהיג" ביום ג' הקרוב. שימו
! לא ניתן לדרג יותר מפעם אחת ואין טעם לנסות ולרמות, כי הקולות המזוייפים לא ייספרו, אז חבל על המאמץ.
הצבעה נעימה ושהמנהיג הטוב ינצח!

E u r o b o y

New member
שימו ../images/Emo23.gif-כך מדרגים בגמר של התחרות

1 נק'-למועמד שהוא הכי פחות טוב בעיניכם 2 נק'-למועמד שהוא לא טוב מספיק אבל טוב יותר מהמועמד שקיבל נקודה. 3 נק'-למועמד שבעיניכם הוא המתאים ביותר לתפקיד המנהיג

גולו2000

New member
הי מור , קפצתי לביקור ../images/Emo8.gif

בכול מקרה ניגש לתוצאות : 1-יוסי בן דוד 2-עופר אורנשטיין 3- ואדים בלומין ציפתי לראות את מירב או לפחות את שי בגמר

davidori

New member
הדירוג שלי:

1-עופר אורנשטיין 2-ואדים בולמין 3-יוסי בן דוד

ליאור52

New member
הבחירה שלי

1 נקודות ליוסי בן דויד 2 נקודות לואדים 3 נקודות לעופר אורנשטיין

הבחירה שלי

יוסי בן דוד 3 - חוץ מזה שהוא היחיד שבנתיים לא עף אז זה ברור לא?! ואדים בלומין - 2 עופר אורנשטיין - 1

אפרתולה

New member
הבחירה שלי

1.נקודות ליוסי בן דויד 2נק לואדים בלומין 3נק לעופר אורנשטיין

LIMOR275

New member
עופר אורנשטיין 3 נקודות

עופר אורנשטיין 3 נקודות ואדים 2 נקודות יוסי נקודה אחת

E u r o b o y

New member
../images/Emo47.gifהמנהיג שבחר הפורום:../images/Emo47.gif

אם כן, תחרות "קרב המנהיגים" בפורום "דרוש מנהיג" הגיעה לסיומה, וכך גם התוכנית.מירב נבחרה למנהיגה בתוכנית, ואילו בתחרות שלנו, היא כלל לא עלתה לשלב הגמר.מבין 3 המתמודדים שעלו לגמר "קרב המנהיגים"-יוסי, ואדים ועופר, זכה אחד באהדת חברי הפורום ובתמיכתם בו כמנהיג.
והרי התוצאות:
במקום ה-3 עם 19 נקודות:
עופר אורנשטיין במקום ה-2 עם 20 נקודות:
ואדים בלומין
ובמקום ה-1 עם 21 נקודות, המנהיג הנבחר של הפורום הוא:
יוסי בן דוד
לכל המשתתפים בתחרות על כל שלביה. ו-
ל-2 המנצחים: למירב , המנצחת בתחרות האמיתית, וליוסי, המנצח בתחרות הפורום.

למעלה