תזכורת לגברת ארזי...

../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifתזכורת לגברת ארזי...../images/Emo152.gif../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

גברת ארזי הנכבדה שלום רב, להזכירך, בתאריך 16/7/07 ניתנה הבטחה על ידך להשיג את הגירסה הצרפתית של "הביתה", שבוצעה ע"י סילבי ורטאן. אם לצטט את דברייך אמרת אז: "גברי מזור בחו"ל, כשיחזור אני כבר אתחבר לו לווריד שיביא לנו את הגירסה הצרפתית!!!! נשיקות." ואכן, מאז לא שמענו ממך. (כלומר שמענו "נשיקות" ו"אני יוצאת" וכאלה, אבל שומדבר על הגירסה הצרפתית.) אז אנא ממך, כפרות, נשמות, ורוחות טובות.. אם תוכלי להתחבר שנית לוריד שיש לו את הגירסה ההיא, נודה לך, אני, ועד החפיפים הארצי, ושאר חברי הפורום (אני מניחה). תודה מראש, הקטן שמציק תמיד, חפי.
לעיונכם, סעיף ד', פסקה 4, ע"מ 567, כרך 6.7: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=460&msgid=102278843

ד ק ל 1

New member
אמממ... אפשר לנסות למצא את זה שוב

אין דבר העומד בפני הרצון הבה נחפש

לא תודה, הספיק לי בזמנו "המחקר" שלנו

שמעתי חמש'תלפים שירים בצרפתית
ואחרי שההנחה הבסיסית שלי לגבי שנות ה-70 תחילת 80 הופרכה פשוט שמעתי בוחטות של שירים מזמנים אחרים
גברי יביא לנו
נכון........

actress

New member
זה היה בצחוק שזה רק עניין של זמן עד

שיזכירו אותך ב"עלוקה"

yaeli 101

New member
חפינקה...

עבדת קשה בארכיון היום
או שהזיכרון שלך עד כדי כך מדהים

ד ק ל 1

New member
האמת נמצאת אי שם ...

אני זוכר שבאותו יום ממש עברתי שיר שיר של סילבי ורטאן , וכלום , שומדבר לא מזכיר ולו במעט את הביתה . גם באתר הרשמי שלה אין איזכור לעבודה משותפת עם יאיר קלינגר, ועל כל 100 ומשהו שירים שלה( עד 96) , ברובם יש קרדיט למלחינים ולכותבים , וקלינגר לא מוזכר . ה"תיק" עובר אלייך ירדנה

ד ק ל 1

New member
אגב

יש ספר ובו כל שיריו של קלינגר "דרישת שלום" הוא נקרא אם אני לא טועה . אם גברי לא עונה אז אפשר להעזר בו

ronnl

New member
יש למישהו פה מושג מה שם השיר בצרפתית?

אולי זה יקל על החיפוש ונמצא את זה לבד

danashi

New member
איך אני נהנית מזה

שאתם עורכים לי כאן הכרות עם כל מיני זמרות (ולעיתים גם זמרים) ממש מעולים! כה לחי, ויחי היו טיוב!

../images/Emo3.gifיקרה../images/Emo25.gif, גברי עדיין לא חזר,

אבל.... פגשתי בהופעה את דורית קלינגר, אשתו של יאיר, וביקשתי ממנה את השירים, הביתה { בגירסה הצרפתית של סילבי ורטאן "מניאנה טומורו...", שלא בטוח שיצאה בסופו של דבר לרדיו } וקו האהבה שאותו ביצע במקור דמיס רוסוס, אתמול היא הודיעה לישהיא זוכרת את בקשתי, אבל השירים נמצאים על פורמט מיושן, וצריך מכשור מיוחד כדי להוריד אותם.... זהו. נשיקות לכולם, ולילטוב חמים ונעים.

ronnl

New member
../images/Emo2.gif

על קו האהבה לא ידעתי לא ידעתי שרוסוס ביצע אותו במקור

למעלה