שאלוווווווום

GK_FF

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifשאלוווווווום../images/Emo70.gif

חחחחח, מישהו זוכר שאמרתי שעשיתי מיוזיק קליפ למועדון קרב ואני אפרסם אותו כאן כשאצליח להעלות אותו לאינטרנט? לא?! חצופים. טוב הנה הוא, תהנו ותשאירו ביקורות זה חשוב לי. ואל תראו אותו בבקשה אם לא ראיתם את הסרט כי קודם כל אני חושב שהוא עלול לשעמם אותכם וחוצמזה יש בו ספויילרים. ובלי קשר זה סרט מדהים אז אני ממליץ ליראות. השתמשתי בתוכנה Adobe Premiere והאיכות לא משהו כי זה DVDRIP מופלץ מקאזאא. והשיר הוא Weezer - The World Has Turned And Left Me Here, שיר שמהשניה הראשונה מאוד נגע בי וידעתי שאני מאוהב!!!! כמו עם פייט קלאב. יש יחוס מועט למילים אבל בעיקרון כל הtitle של השיר דיי מתאים לסרט, אתם לא חושבים? הנה הלייריקס בכל אופן:
Weezer - The World Has Turned And Left Me Here ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ The world has turned and left me here Just where I was before you appeared And in your place an empty space Has filled the void behind my face I just made love with your sweet memory One thousand times in my head You said you loved it more than ever You said You remain turned away Turning further every day The world has turned and left me here Just where I was before you appeared And in your place an empty space Has filled the void behind my face I talked for hours to your wallet photograph And you just listened You laughed enchanted by intellect Or maybe you didn't You remain turned away Turning further every day The world has turned and left me here Just where I was before you appeared And in your place an empty space Has filled the void behind my face Do you believe what I sing now? Do you believe what I sing now? Do you believe?​
וזהו. ד"א עוד קליפ של פייט קלאב, לא שלי, לא קשור להודעה הזאת, סתם קליפ של מישהו אחר בכלל.

A.L (boy)

New member
הורדתי!

נורא יפה, ובתור אחד שחרש על הפרמייר 5 ו-6 מפה ועד להודעה חדשה, אני יכול להגיד שעשית עבודה טובה. בדרך כלל כשעושים קליפ לסרט כלשהו, מראים בו את הזמר / זמרת / להקה - מנגנים ושרים ולסרוגין מכניסים קטעים טובים מהסרט. מאחר ואני מניח שלא הזמנת את הלהקה להצטלם ולשיר עם הגיטרות והכל (למרות שאם וויטני הגיעה לדימונה הכל אפשרי..), אפשר לומר שעשית את המקסימום (או שבכל זאת תחשוב אילו קטעים אפשר להכניס בנוסף, למנוע חד-גוניות - אולי תמונות סטילס של הלהקה, גיטרות ותופים בקומפוזיציה פתוחה; לשלב עם תמונות סטילס מהסרט וקטעי הוידאו). כדאי לך ליישם כביכול "תופעת P" (למרות שנדמה לי שזה לא חוקי) כמו שעשו בפייט קלאב, ולהכניס לקליפ פריימים מסויימים לחלקיק שניה - מעין מחווה ליצירה של Fינצ'ר.. אבל בסך הכל, אחלה!

GK_FF

New member
זה לא חוקי?? O.O

חחחחח, בכל אופן, אבל לא ניסיתי ליצור קליפ שיכנס לMTV, אלא הרבה סצינות מהסרט שיתאימו למוזיקה, כמו תופעת הAMVs הגדולה. פחחחחחחח, חפש בקאזאא לדוגמא amv זה ימצא לך מלא. אלו קליפים על סדרות אנימה, כל הקליפים שעשיתי עד עכשיו (12? o.o) היו כאלה אז במעבר ל-לייב אקשן זה נראה מוזר לפעמים, הנה קליפ שלי על סדרה.

GaLi17

New member
טוב...

ת'אמת רואים שהשקעת המון בקליפ ויצא לך נחמד לאללה... באמת את מי שלא ראה את הסרט הגאוני הזה זה יכול לשעמם קצת וזה גם מה שהפריע לי כי עשית את הרוב איטי כזה ולא ממש מעניין לעין...את הסוף לעומת זאת אהבתי נורא...שם באמת שיחקת עם כל הדברים שאפשר לעשות בפריימיר...אז אחלה...

למעלה