קבלו את האדום החדש

../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifקבלו את האדום החדש

שממילא הוא כבר סלבריטי מטורף בלי קשר: רצח בהבנה
האמון על הגזרה הטכניונית ויותר מכך - על ההווי והבידור של הפורום
מזל טוב

tofi123

New member
בחירה מוצלחת ../images/Emo13.gif

מזל טוב רצח, עכשיו הצבע הולם את השם

תודה, תודה. כ"כ שמחתי שהעברתי את המידע בסמס

לכל משפחת בהבנה. התגובות לא איחרו לבוא: אבא בהבנה כותב: יופי ילד! עכשיו תוכל להשיג כוסיות ביתר קלות! הרי ידוע שאם יש משהו שבנות אוהבות זה מומחה ל....אמממ...תזכיר לי עוד פעם מה קרה?" אמא בהבנה כותבת: "זה הילד שלי! אני כל כך גאה בך! אני ממש שמחה שהשקעת את כל השעות האלה בלגלוש בפורום במקום ללמוד למבחנים. זה היה כל כך שווה את ממוצע הציונים הפתטי שלך! יופי באמת! עכשיו תפסיק לשלוח לי הודעות מטופשות ולך ללמוד!" סבתא בהבנה כותבת: "וואו... אז זה מה שאתה עושה בזמנך הפנוי במקום לספק לי נכדים? פשוט בושה" "אבל סבתא בהבנה, כבר יש לך נכדים, אני הנכד שלך, וגם אח צעיר בהבנה, וגם בן דוד בהבנה, וגם דודה-למרות-שהיא-צעירה-ממני-בשנתיים-היא-דור-מעלי בהבנה" "כן, האחרונה החיינית שלי בהבנה. אתה צריך להתחיל ללמוד את ההסטוריה המשפחתית שלך. עוד משהו שאתה יכול לעשות במקום לשחת זמנך לריק בפורום הזה! עכשיו עוף תעשה לי נכדים! XOXO גוסיפ גיר..אממ..כלומר סבתא בהבנה" ותגובתי האישית היא: שאכן כבוד הוא לי, אך שלא תחשבו לרגע שעתה אני מתכוון לנוח על זרי הדפנה. היום - רצח בהבנה אדום בפורום לימודי רפואה. מחר? רצח בהבנה יהיה אדום בפורום העולם!!!

shmulikit21

New member
../images/Emo48.gif קולולולולו!!!

לא רבים יודעים, אבל הוא כבר חודש מתחבט אם להענות להצעה להאדים אותו או לא... מזל טוב, נשמה, מחר חוגגים לך במדורה!

למעלה