התפקדות חודש ינואר

אזירפאל

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo112.gif התפקדות חודש ינואר ../images/Emo70.gif../images/Emo82.gif../images/Emo41.gif

תסבירו לי רק איך זה שכבר ינואר ובקושי יש גשם?
שם: גיל: עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): מקום מגורים: דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): אלבום אהוב של ווית'ין: שיר החודש של ווית'ין: להקה אהובה: ספר החודש: סדרת החודש: סרט החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: תמונה: חודש לכולם.

Ice Queen 7

New member
../images/Emo136.gif

שם: אלה גיל: 17 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמידה מקום מגורים: בירת הנגב חסרת הגשם :| דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסר אלבום אהוב של ווית'ין: Mother Earth שיר החודש של ווית'ין: Caged להקה אהובה: ווית'ין P: ספר החודש: הארי פוטר והנסיך חצוי הדם, אופטימיות נצחית סדרת החודש: עמוק באדמה שנגמרה לפני שבועיים וארבעה ימים ;[, חברים, מכושפות סרט החודש: בחזרה לעתיד
דבר טוב שקרה החודש: הספר השביעי, פסנתר, סיום העבודה המייגעת שאני גוררת כבר מי"א דבר רע שקרה החודש: הספר השביעי
, בי"ס, סיום השביתה והחופש בלי נסיעה למפגשציצ/הרצליה, ובעצם כל השאר דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: דבר רע - כמה בגרויות ובכלל בי"ס. דבר טוב - איזה דבר טוב כבר יכול לקרות בחודש חסר חופש? תמונה:

אזירפאל

New member
../images/Emo188.gif

שם: אלעד גיל: 18 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): עבודה לפני גיוס (מרץ מתקרב
) מקום מגורים: אי שם במרכז הצחיח. דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסרים אלבום אהוב של ווית'ין: Mother Earth שיר החודש של ווית'ין: אין משהו ספציפי. להקה אהובה: רדיוהד. ספר החודש: ה"פ השביעי, "חיים על דלת המקרר", "אלוהים לא מרשה" של חנוך דאום (אני עכשיו באמצע), וקניתי המון ספרים במסגרת המבצע המגניב של צומת ספרים!
סדרת החודש: נגיד שדקסטר, אבל לאחרונה זה בעיקר הישרדות הישראלית. |שטחי| סרט החודש: לא ראיתי אפילו סרט אחד. דבר טוב שקרה החודש: יום ההולדת של טליה
דבר רע שקרה החודש: הדיסקבוקס של רדיוהד עדיין לא הגיע, ואין גשם. דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: שהדיסקבוקס יגיע כבר!

Endogenisis

New member
../images/Emo139.gif../images/Emo187.gif../images/Emo188.gif

שם: טל גיל: 14 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמיד -_- ;[ מקום מגורים: נצרת עלית דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מי שמעוניין שישלח מסר P: אלבום אהוב של ווית'ין: ME שיר החודש של ווית'ין: הכל 0.0 להקה אהובה: WT ++ ספר החודש: יש ילדים זיגזג המעפן -_- סדרת החודש: הפרקליטים סרט החודש: נערה במים דבר טוב שקרה החודש: אממ הכרתי אנשים חדשים ונחמדים, היה טיול לבצלאל D: דבר רע שקרה החודש: כל מיני ]: דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב:לא יודע |: תמונה: עדיף שלא P:

../images/Emo188.gif../images/Emo139.gif../images/Emo136.gif../images/Emo113.gif../images/Emo187.gif

שם: איילת גיל: 18 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): לפני גיוס 18 לפברואר
מקום מגורים: רמת גן דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסן: [email protected] אלבום אהוב של ווית'ין: ME שיר החודש של ווית'ין: אין להקה אהובה: Blind Guardian
ספר החודש: הארי השביעי סדרת החודש: בנות גילמור(שידורים חוזרים בהולמרק) סרט החודש: בבל דבר טוב שקרה החודש: יומולדת לי דבר רע שקרה החודש: כל מיני דברים שאני כבר לא זוכרת דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: שעמום טוטאלי עד הגיוס
תמונה:

../images/Emo113.gif../images/Emo136.gif

שם:אירה גיל:עוד מעט 14 עיסוק נוכחי(תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס):תלמידה מקום מגורים:מגדל העמק דרכים ליצירת קשר:מסר אלבום אהוב של ווית'ין:The Dance שיר החודש של ווית'ין:TTBTR להקה אהובה:Leave's Eyes ספר החודש:אין סדרת החודש:גם אין סרט החודש:שודדי הקאריביים דבר טוב שקרה החודש:יום הולדת.. דבר רע שקרה החודש:מקום ישיבה דפוק ליד ילד מעצבן דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב:יום הולדת.. תמונה:

ZuLi90

New member
אני גם לא מבין.. ., זה נראה כמו שנת בצורת!!

שם: ליאור. גיל: 17.5. עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמיד י"ב. מקום מגורים: אשקלון (דאמט נראה ל שעיניין הקסאמים מיצה את עצמו חחחחח) דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסן : [email protected] תכלס תוסיפו בהמוניכם... אני רוצה להאמין שאתם אנשים נחמדים :p... , ו.. נאור אתה אל תוסיף...
אלבום אהוב של ווית'ין: ME - בגלל TP וקייג'ד למרות שאנטר מעולה מהרבה בחינות בכללי.. שיר החודש של ווית'ין: TP להקה אהובה: Deep Purple ולאחרונה ביורק ודמיאן רייס ספר החודש: .. סדרת החודש:.. סרט החודש:.. דבר טוב שקרה החודש: הרבה... life is god (ולא החסרתי O חח :p) דבר רע שקרה החודש: אממממ אני הולך לקבל בערך 10-20 במבחן בפיסיקה... אבל אני חלא מודאג :p... שנה שעברה היו לי מבחנים 14 ו-29 ומגן 100 :p:p דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: להיפטר מספרות. תמונה: :p

Ice Queen 7

New member
נראה לך? ../images/Emo3.gif

כבר חשבתי להציע לך להוסיף את זה לחתימה במקום לחזור על זה כ"כ הרבה P:

ZuLi90

New member
את גאונית איך לא חשבתי על זה לפני? ====>

תסתכלי למטה =]

../images/Emo136.gif

שם: ירדן גיל:14 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמידה
מקום מגורים: פו"ת דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסר אלבום אהוב של ווית'ין: ME שיר החודש של ווית'ין: ביטרסוויט להקה אהובה: ווית'ין, נייטוויש, מייכאמ, מיוז ספר החודש: ה"פ, מכשפה סדרת החודש: פמילי גיי סרט החודש: - דבר טוב שקרה החודש: חזרות לת"ס דבר רע שקרה החודש: חזרות לת"ס ++ דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: ט"ש, רע }: תמונה: -

../images/Emo183.gif

שם: אנה גיל: 14.10 D: עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמידה
מקום מגורים: גבעתיים דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): [email protected] מסנ'. אלבום אהוב של ווית'ין: ME/TSF שיר החודש של ווית'ין: המ.תאמת שמעתי רק אתמול.. AIN להקה אהובה: יש הרבה. בעיקר עמירם אינק בחודש האחרון. ספר החודש: הנסיך הקטן. זה פשוט גאוני
~הו~ ויש לי פאנטום!!!!!!!!!11111~ סדרת החודש: האנטומיה של גריי בהחלט. סרט החודש: וימבלדון-אהבה בלבן ושוקולד. דבר טוב שקרה החודש: הופעה. חנוכה (?). קורס עזרה ראשונה. מאיהפוציחמוד
דבר רע שקרה החודש: חילוקי דעות עם המדריכים האחרים. מצברוח בזבל. דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: טוב/רע בהחלט מסכם את זה-צעדת הל"ה שאני אמורה להדריך באמצע הלילה ללכת 13 ק"מ. אני לא מוכנה. הטיול של המדעי. אולי? תמונה: עזבו ~.~

מתפקד!../images/Emo113.gif

שם: נאור גיל: 17 בשבוע הבא
עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמיד מקום מגורים: חולון דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסר (כן כאילו למי אכפת מזה
) אלבום אהוב של ווית'ין: כבר קשה לי מדי להחליט. בואו נגיד שזה אחד מהארבעה
שיר החודש של ווית'ין: הממ SWIA, JILLIAN, ו-TTBTR להקה אהובה: וויט'ין
ספר החודש: אנטיגונה, הארי פוטר והנסיך חצוי הדם, 1984 סדרת החודש: המומינים!
סרט החודש: מיטב סרטי טים ברטון
דבר טוב שקרה החודש: הממ הוא נחמד בכללי
דבר רע שקרה החודש: היו דברים רעים פה ושם.. לא זוכר כבר
דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: יש לי יום הולדת.. לא בטוח איך להתייחס לזה
ינואר מגניב לכולם, ושנה חדשה פורייה, מוצלחת ומלאת וויט'ין

EK007

New member
מתפקד

שם: אלעד גיל: בינואר 15 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמיד מקום מגורים: כפר סבא דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסנג'ר - [email protected] אייסיקיו - 286764133 אלבום אהוב של ווית'ין: THOE שיר החודש של ווית'ין: Ice queen להקה אהובה: Within Temptation ספר החודש: רודף העפיפונים\חאלד חוסייני (ספר מדהים, אם רק היה לי כח לקרוא אותו..) סדרת החודש: הישרדות 10 - האיים הקאריביים סרט החודש: כוורת בסרט דבר טוב שקרה החודש: New Girlfriend
דבר רע שקרה החודש: התחיל שליש חדש בבצפר \= דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: יום הולדת [= תמונה: -

EK007

New member
מתפקד

שם: אלעד גיל: בינואר 15 עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמיד מקום מגורים: כפר סבא דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): מסנג'ר - [email protected] אייסיקיו - 286764133 אלבום אהוב של ווית'ין: THOF שיר החודש של ווית'ין: Ice queen להקה אהובה: Within Temptation ספר החודש: רודף העפיפונים\חאלד חוסייני (ספר מדהים, אם רק היה לי כח לקרוא אותו..) סדרת החודש: הישרדות 10 - האיים הקאריביים סרט החודש: כוורת בסרט דבר טוב שקרה החודש: New Girlfriend
דבר רע שקרה החודש: התחיל שליש חדש בבצפר \= דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: יום הולדת [= תמונה: -

Nights Unseen

New member
../images/Emo194.gif../images/Emo163.gif../images/Emo68.gif../images/Emo152.gif ~מקורית~

שם: סאלי, אביגיל P: גיל: עוד שבוע 13 ורבע D: |מעגלים| עיסוק נוכחי (תלמיד/סטודנט/עבודה/לפני גיוס): תלמידה מקום מגורים: זכרון יעקב
דרכים ליצירת קשר (Email/Messenger/ICQ): [email protected] אלבום אהוב של ווית'ין: ME שיר החודש של ווית'ין: OSH, דה פרומיס וקייג'ד נראלי ם: להקה אהובה: ווית'ין ונייטויש [: ספר החודש: צילה של הרוח - קרלוס רואיס סאפון
סדרת החודש: שנות ה70 [שמו עונה 6 D::::::::::] סרט החודש: נערה במים דבר טוב שקרה החודש: מפגש דבר רע שקרה החודש: ממ דבר טוב/רע שאתם מצפים שיקרה בחודש הקרוב: אע X_X תמונה:

למעלה