אוסקר B&B - התוצאות!

Shiri from the block

Active member
היי היי היי ברוק שלי ושלי בלבד../images/Emo11.gif אלא אם כן אתה רוצה, אפשר לחלוק אותה../images/Emo3.gif ומזה סולמייט? איך אתה סומך על זה?../images/Emo6.gif כל אחד הוא הרי הסולמייט שלה../images/Emo8.gif

faery18

New member
באמת כל הכבוד על היוזמה ../images/Emo45.gif

אני קלעתי באמבר ב2 הקטגוריות, בתומס,ובעלילת השנה-טיילור המדהימה כמובן. רק בדמויות הראשיות לא קלעתי
אני הצבעתי לתורן וסטפני:)לדעתי הכי הגיע להם.

M a g n u s

New member
כל הכבוד על ההשקעה+כמה הערות../images/Emo36.gif

דבר ראשון- באמת כל הכבוד על היוזמה וההשקעה
דבר שני- חוץ מעזיבת השנה, באף קטגוריה לא הצלחתי לקלוע
דבר שלישי- עם כל הכבוד לקת'רין (שאני חולה עליה
), אני באמת חושב שהשחקנית הטובה ביותר היא דווקא סוזאן פלנרי המצויינת... תקנו אותי אם אני טועה, אבל יש לי תחושה שרוב המצביעים לא היו ממש אובייקטיבים והם הצביעו לקת'רין בגלל אהבתם לדמות שהיא משחקת... אולי אני טועה... דבר רביעי-
למנצחים
בתקווה לעוד שנים רבות וטובות עם ברוק, סטפני ושות'
חג שמח

Indiman1

New member
זה בסדר ../images/Emo13.gif

גם אני לא קלעתי בכל הקטגוריות. ואני גם חושב שהרבה הצביעו לקק"ל בגלל הדמות ולאו דוקא בגלל השחקנית (אני דרך אגב הצבעתי לאשלי ג'ונס) אבל זה היה השילוב גם של השחקנית וגם דמות

arielbbb

New member
אני באמת חושב שקק"ל השחקנית הטובה

ביותר!! לא בגלל אהבתי לדמות, היא באמת משחקת הכי טוב הכי מקצועי, וכושר המשחק שלה נמדד אצלי מתחילת הסידרה.

238

New member
דווקא הצבעתי לברידג'ט הפעם

בס"ד אבל ברוק מלכה... ושוב-כל הכבוד על הרעיון!

Indi כל הכבוד לך ../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif

השוויתי ומצאתי שיש לי 4 מתוך 6 עם אופציה ל-5 ואפילו תאורטית ל-6. רציתי כמובן להצביע לברוקי
אבל מצד שני חשבתי לפרגן גם לפחות וותיקים, כלומר לג'קי/לסלי אן דאון אז הצבעתי לה...ברידג'ט בכלל לא באה בחשבון, אני העדפתי את הקודמת. אשלי ג'ונס משום מה לא הצליחה להתחבב עליי...(מה גם שלדעתי הזיווג של ברידג'ט-ניק הוא מופרך כמו הזיווג ברוק-אריק. פערים גילאים "אבהיים" כאלה איכשהו לא ניראים לי מתקבלים על הדעת...
) לסטפני/סוזאן פלנרי מגיע עקרונית ולטיילור/האנטר טיילו מה פתאום, היא הרסה לברוק הכל
עזיבת השנה, אמבר...תיארתי לעצמי שזאת תהיה הבחירה, אני אמנם הצבעתי לה כשחקנית המשנה הטובה ביותר אבל כעזיבת השנה בחרתי דווקא בדיקן. אמבר/אדריאן פרנץ, היא שחקנית טובה אבל קצת עיצבנה אותי עם כל הפרצופים שהיא עשתה, כך שאני לא בדיוק מצטערת שהיא עזבה...ואכן, סאלי ספקטרה/דרלין קונלי הייתה הזוכה שלי כשחקנית המשנה לולא הופיעה כ"כ מעט השנה...(נדמה לי שהיא שברה את הרגל, לא
אולי בגלל זה לא ראינו אותה הרבה) Indi שוב כל הכבוד ו

Indiman1

New member
תודה!../images/Emo24.gif

תודה לכולם על כל המחמאות. בזכותכם זה לא היה קורה!

irita1

New member
כל כך "הרבה" מצביעים?

אבל לא נורא, ההשקעה מרשימה בהחלט ועל כך אני מעבירה אליך את האוסקר מיסטר אינדימן.....

אתה ../images/Emo47.gif

ריספקט לך. אני כבר לא זוכר למי הצבעתי (הצבעתי לברוק? סטפני הייתה מועמדת?), אני כבר לא זוכר
<למי אכפת? סיימתי את התואר הראשון שלי!!! אני חופשי לבהות בסדרה כמה שארצה עכשיו!! אני עקר בית נואש! היפ היפ> ושוב - ריספקט!

Indiman1

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

איזה כיף לך.. גם אני רוצה להיות אחרי התואר. נ.ב. הצבעת ל..ברוק

למעלה