משחק הניחושים

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo41.gif../images/Emo103.gif משחק הניחושים ../images/Emo103.gif../images/Emo41.gif

השבוע הייתה הדחה די צפויה שלא הפתיעה יותר מידי אנשים (ואחרי שבוע שעבר אמריקה החליטה לקבל קצת שכל וסיפקה לנו מעט נחת) מה זה אומר בגזרת הניחושים? רבים מכם קיבלו נקודות על ניחוש בוטום די צפוי. כל הכבוד מגיע ל- M o n t i על הקפיצה למקום הראשון עם ניחוש מדויק של כל השלישיה פלוס ניחושים נכונים של שאלות הבונוס שזיכו אותו בסך של 23 נקודות
השבוע החוקים נשארים זהים: עליכם לנחש את שלושת המתמודדים שיהיו בבוטום ומי מהם יודח. על כל מתמודד בבוטום שתנחשו תקבלו 2 נקודות, על ניחוש המודח תקבלו 3 נקודות. על ניחוש נכון של כל השלישיה והמודח הנכון תקבלו בונוס של 5 נקודות
ככה שגם אם אתם קצת מאוחר הכל עדין פתוח והכל יכול להשתנות!
דד-ליין
יש לשלוח את הניחושים שלכם עד יום שלישי בחצות. כל ניחוש שיתקבל לאחר מכן לא יחשב
אל תכתבו כמה שמות של המתמודדים. מי שירשום "מתמודד X או אפילו מתמודד Y" רק התשובה הראשונה שלו תיחשב גם אם התכוונתם לשניה. תהיו ספציפים. אני לא אמורה לנחש למי התכוונתם.
אתם יכולים לשנות את ההצבעה שלכם, אבל שימו
שאתם משנים אותה במסגרת הדד ליין
ניתן להצטרף למשחק בכל שלב
גם אם עד עכשיו לא השתתפתם אתם יכולים להצטרף
שאלות בונוס
1. האם אנדרו יבצע שיר של גבר או אישה?
2. נחשו איזה מתמודד יקבל את הפימפספוט ואיזה מתמודד יופיע ראשון.
3. האם תהיה בתוכנית ההופעות הופעה קבוצתית של הטופ 11?
4. בתוכנית ההופעות, איזה מהשופטים יישב בצד הקיצוני השמאלי של השולחן? על כל תשובה נכונה של שאלות הבונוס תקבלו 2 נקודות. למבולבלים הניחוש שלכם אמור להיראות ככה: **בטום 3- מתמודד 1- מתמודד 2- המודח- **שאלות בונוס: • שאלה 1 גבר/אישה • שאלה 2 מופיע ראשון- פימפספוט- • שאלה 3 כן/לא • שאלה 4 סיימון/רנדי/אלן/קארה
מבקשת מכם להקל עליי ולא להעתיק את כל השאלה אלא רק את התשובות
בהצלחה לכולם
רשימת המתמודדים שנותרו לנוחיותכם:
ארון קלי, אנדרו גרסיה, טים אורבן, לי דווייז, מייקל לינץ' וקייסי ג'יימס
דידי בן-עמי, פייג' מיילס, קייטי סטיבנס, קריסטל באוורסוקס ושיבון מאגנס.
והנה הדירוג המעודכן שלכם: M o n t i - 58 Guncrazy - 52 Confide In Omer - 52 Bleed for Me - 49 NP16 - 46 איזו מן שלווה - 46 LeAnnDylan -45 בלונדי211 - 45 DoubleT - 44 MIDNIGHT SKY - 42 SHTRUDIDI - 42 הרגלים רעים - 41 אני עזרא - 39 שני83 האחת - 37 jess r - 37 YoungFlattop - 37 always be me mc - 35 And It Feels Like - 29 RiMiK - 28 naama59 - 23 W0NDERW0MAN - 17 Sweet Misery - 17 The Human - 16 4hilla4 - 13 Light Warrior - 13 X יו יו S - 12 XoLilMissLolaoX - 12 נוש14 - 11 flash99 - 9 הודיה100 - 9 terrapin - 6 Yonyon50 - 5 moshavnikit - 4 Fairywitch - 2 AdiNH - 2 רובין I Came In - 0

jess r

New member
די, הפעם אני אשתפר!

אני פשוט חייבת להפסיק לנחש מה שהייתי רוצה ולהתחיל לנחש מה סביר יותר להניח שיקרה
בוטום 3: פייג' - עפה טים אנדרו 1) שיר של בחורה. 2) ראשונה - פייג' (הם שמו אותה לקראת הסוף פעם קודמת בשביל שיוכלו לשים אותה ראשונה הפעם), פימפספוט - דידי (אוקי אתם חייבים לתת לי לפחות את זה
). 3) כן. 4) רנדי.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo41.gif תיקון בשאלה השלישית

התכוונתי להופעה קבוצתית בתוכנית התוצאות כמובן.

נוש14

New member
מנחשת

**בטום 3- מתמודד 1- טים מתמודד 2- ארון המודח- פייג' **שאלות בונוס: • שאלה 1 - אישה • שאלה 2 מופיע ראשון- דידי פימפספוט- ארון • שאלה 3 כן • שאלה 4 אלן

XoLilMissLolaoX

New member
מנחשת../images/Emo103.gif../images/Emo57.gif

**בטום 3- מתמודד 1-ארון מתמודד 2-אנדרו המודח-פייג' **שאלות בונוס: • שאלה 1 אישה • שאלה 2 מופיע ראשון- טים פימפספוט-קייטי • שאלה 3 כן • שאלה 4 סיימון

4hilla4

New member
מנחשת....

**בטום 3- מתמודד 1- ארון מתמודד 2- מייקל המודח-פייג' **שאלות בונוס: • שאלה 1 גבר • שאלה 2 מופיע ראשון- פייג' מיילס פימפספוט- קייטי • שאלה 3 כן • שאלה 4 רנדי

RiMiK

New member
מנחשת

**בטום 3- מתמודד 1- אהרון מתמודד 2-טים המודח-פייג' **שאלות בונוס: • שאלה 1 אישה • שאלה 2 מופיע ראשון- קריסטל פימפספוט- שיבון • שאלה 3 לא • שאלה 4 שמאל שלנו? רנדי. אם שמאל שלהם אז סיימון

YoungFlattop

New member
מנחשת../images/Emo13.gif

**בטום 3- מתמודד 1- אנדרו מתמודד 2- טים המודח- פייג' **שאלות בונוס: • שאלה 1 אישה • שאלה 2 מופיע ראשון- אנדרו פימפספוט- שיבון • שאלה 3 כן • שאלה 4 רנדי

Confide In Omer

New member
עונה

**בטום 3- מתמודד 1- אנדרו מתמודד 2- פייג' המודח- טים **שאלות בונוס: • שאלה 1: גבר • שאלה 2 מופיע ראשון- טים פימפספוט- לי • שאלה 3 כן • שאלה 4 רנדי

naama59

New member
עונה :)

**בטום 3- מתמודד 1- קייטי מתמודד 2- טים המודח- פייג' **שאלות בונוס: • שאלה 1 אישה • שאלה 2 מופיע ראשון- קריסטל פימפספוט- קייסי • שאלה 3 כן • שאלה 4 רנדי

M o n t i

New member
../images/Emo230.gif :D

**בטום 3- אנדרו,פייג' וטים-מודח. **שאלות בונוס: • שאלה 1 גבר • שאלה 2 מופיע ראשון-פייג' פימפספוט-שיבון • שאלה 3 לא • שאלה 4 רנדי

NP16

New member
אוף,למה לא הייתי אופטימי יותר?

הפעם נהיה: בוטום 3: טים, פייג', אנדרו יודח: טים 1. גבר 2. יופיע ראשון: פייג' פימספוט: דידי 3. כן 4. רנדי

מהמרת

**בוטם 3- מתמודד 1-אנדרו מתמודד 2-פייג' המודח-טים **שאלות בונוס: • שאלה 1 אישה • שאלה 2 מופיע ראשון-אנדרו פימפספוט-דידי • שאלה 3 כן • שאלה 4 בשמאל הכוונה לימין שלי כשאני מול הטלויזיה, נכון?(הדברים האלו תמיד מבלבלים אותי...
) -סיימון [אם הכוונה לשמאל שלי- רנדי]

NAYEHUDA

New member
מנחש

**בטום 3- מתמודד 1- פייג מיילס מתמודד 2- קייטי סטיבנס המודח-טים אורבן **שאלות בונוס: • שאלה 1 גבר • שאלה 2 מופיע ראשון- קייסי ג'יימס פימפספוט- שיבון מאגנס • שאלה 3 כן • שאלה 4 רנדי ארון קלי, אנדרו גרסיה, טים אורבן, לי דווייז, מייקל לינץ' וקייסי ג'יימס דידי בן-עמי, פייג' מיילס, קייטי סטיבנס, קריסטל באוורסוקס ושיבון מאגנס

Yonyon50

New member
../images/Emo103.gif מהמר!

בוטום 3 - מתמודד 1 - טים מתמודד 2 - אנדרו המודח - פייג' שאלות בונוס - 1. אממ... אישה 2. מופיע ראשון - אהרון מופיע אחרון - שיבון 3. כן 4. רנדי

למעלה