Half Life 2

• פותח הנושא o0O0o
  • פורסם בתאריך

o0O0o

New member
../images/Emo41.gifHalf Life 2../images/Emo41.gif

מה אתם חושבים על המשחק. כל מחשבה. אני יכול להגיד אישית שאותי המשחק איכזב: -הגראפיקה יפה והכל, יכולה להיות יותר טובה. -הפיזיקה כיפית אך מתרגלים אליה מהר והיא לא הופכת למיוחדת כל כך, חוץ מזה שהיא מוגבלת לחפצים מסויימים. זה כאילו סביבה סטטית ששתלו בא כמה חפצים בודדים שאפשר להעיף. -זה כל כך גרוע שהחליטו להביא את הרובה "המיוחד" [למי שמבין
,, אני לא רוצה לספיילר לאחרים] רק בסוף. הוא היה יכול לעשות את המשחק לכל כך הרבה יותר מהנה. -אומרים תמיד שיש לדמויות 45 שרירי פנים וזה כל כך מציאותי, אני היחיד שלא שם לב ליותר מדי גיוון בהבעות פנים של הדמויות:-\? -עכשיו, משחק יכול להיות יפה והכל, אבל זה לא מה שמחזיק אותו, העלילה מחזיקה אותו, דבר שכל כך דפק את המשחק הזה. עלילה פשוט לא מובנת. זה סתם לירות באויבים ולהנות בלי עלילה, ואני מצטער שאני לא קראתי על העלילה באתר half life saga לפני המשחק כדי שיכולתי להבין את הדברים שם. -חידות? אמרו והתלהבו, בין השאר, מהחידות שהמשחק מציע. בעיני להכנס כל פעם למחסן, לעלות למגדל, ללחוץ על כפתור ולפתוח את השער, או לקחת כמה מצברים שנמצאים לידך ולשים אותם במקום, אלו לא חידות. הדבר היחיד שהלהיב אותי זה הקטע עם המנוף והקטע שצריך לקחת את המעצורים מתחת לגלגלי הטנק ש..[טוב, שוב פעם, אני לא רוצה להרוס יותר מדי]. מה שכן אני יכול לשבח את המשחק בפחד שהוא גרם לי, הוא ידע איך להכניס את האויבים ברגעים הכי לא צפויים. גראפיקה ממש יפה. המנוע הפיזיקלי גם מגניב [עד השלב שהוא הצליח לשעמם]. וזהו, המשחק טוב בעיקר בדברים החיצוניים, משחק שטחי. זה מה שיש לי להגיד בכל אופן.

o0O0o

New member
ואם אתם שואלים מה פתאום אני

מעלה את הנושא הזה, פשוט קראתי את הכתבה המהללת של המשחק, בגיימר.

skazu

New member
אני לא מאמין עלייך... ../images/Emo4.gif

חחח סתם רוצה להישמע מלודרמטי.. חוץ מזה שלפעמים יש את ההרגשה שאתה אוהב לא לאהוב את כל מה שבמיין סטרים.. אז ככה- הפיזיקה בשבילי לכל אורך המשחק הציגה פתרונות יצירתיים בשביל להתמודד עם האוייבים שלי, לדוגמה - רייבנהולם, השלב האחרון, sand traps ... חוץ מזה הפזיקה הייתה שם לכל אורך המשחק אם זה בפאזלים (חביות ורמפה מישהו זוכר?) או אם זה בשביל לפוצץ למפלצות את הצורה ב121 דרכים שונות.. בקשר לזה שיש יותר מידי גיוון בפנים של הדמויות... אני חייב להודות שזאת הפעם הראשונה שאני שומע על כך ואני אישיתי לא שמתי לב לכך, בקיצור אני לא מאמין בזה. בקשר לעלילה- אני חושב שהייתה עלילה מותכת לכל אורך המשחק, בניגוד למשחקים אחרים שאני מכיר (דום 3 אהמ אהמ), ואפשר להקביל את זה לסדרת ספרים טובה שלא תתכיל לקרוא מהספר השני, כמו שבהאלף לייף אם תתכיל מהמשחק השני בוודאות יהיו לך חורים בעלילה.. מבחינתי (אפילו שעלילית המשחק הקודם הייתה אצלי באפלה כי אני לא זוכר והשתמשתי בצ'טים) עלילת המשחק השני הייתה מותכת לכל אורך הדרך ומשכה אותי הלאה.. שלא נדבר על אופן ההעברה שלה שהיה יוצא מן הכלל! בקשר לפאזלים אני מסכים איתך באופן חלקי.. חלק מהפאזלים באמת היה צריך בסך הכל לעלות למגדל וללחוץ על כפתור, בעיקר זה התבטא בשלב של הנהר האורבני.. אבל את המיוחדים והשונים לא תמצא בשום משחק אחר כמו פאר קריי או דום 3 ודומיהם. לסיום אני חושב שיש לנו השקפה שונה לגמרי על המשחק וזה אחלה כי יש לנו על מה להתווכח ככה שזה לא יהיה משעמם, אני סיימתי את המשחק לפני מספר חודשים והזכרון שלי ממנו מתחיל להתנדף . . . ככה שאני חושב שכדי מאוד שאני יעלה את הsteam וייגש לעבוד. גלעד.

skazu

New member
טעויות כתיב מביכות...../images/Emo3.gif

מותחת* !!! אחח תתחיל*

o0O0o

New member
אמרתי ש-לא- שמתי לב לגיוון בין

הפרצופים השונים. אה, וזה מזכיר את HL ואת CS הראשונים, הבניינים הרבה פעמים מרובעים וחדים באופן מפחיד.

jason newsted

New member
למה דווקא חייבים האף לייף??

למה אתם לא מתייחסים למשחק the chronicles of riddik שהוא קיבל ציונים גבוהים בכמה מקומות יותר מהאף לייף ומעבר לזה זה משחק מעולה! תנו לו גם יחס!

asafgolan

New member
../images/Emo45.gif

משחק מעולה, אומנם לא כמו HL2 לדעתי. עוד משחק שסיימתי לאחרונה וממש נהניתי ממנו הוא FAR CRY (אם לא היה HL2, הוא היה משחק השנה מבחינתי), אבל אני מתאר לעצמי שעליו דובר כבר רבות.

o0O0o

New member
בגלל שהרבה עוד לא שחקו במשחק

הזה.. אני עדיין בתהליכי רכישה שלו, אתה יודע, מאשרים לי את התשלום בעזרת כרטיס האשראי

NekoBunta

New member
../images/Emo126.gifכע, גם לי זה היה קצת מוזר

אומנם המודלים יפים והפיסיקה מעולה (!!!), הטקסטורות זה משהו נורא! אם תשימו לב, הטקסטורות ברב העצמים (חפצים, יצורים, בני אדם), חוץ מאלה שהשקיעו בהם הרבה (קצת כאלה) היא סתם ריבועים ענקיים שכל אחד בצבע שונה. אני אישית הייתי מציע להם במשחק הבא- 1) להפוך כל "ריבוע" בטקסטורה להרבה ריבועים קטנים- כדי שיהיה יותר גיוון. 2) לתת באמת להזיז עוד דברים במשחק, כי יש קטעים שאתה עם הGGUN- ואתה רואה מוט מתכת קטן, וחבית ענקית- עכשיו, נחשו מי מהם אי אפשר להזיז? 3) שהעלילה תהיה באמת יותר ברורה, לא ממש קלטתי הרבה- רק רצתי והרגתי STRIDERS @_@. 4) לתת יותר גיוון בנשקים, בערך כמו שיש בCSS (לכל סוג נשק יש כמה נשקים עם יכולות שונות). 5) עוד כמה דברים, אבל אני צריך ללכת לבית הספר עכשיו ואני בכלל לא לבוש (אתמול בטעות ישנתי 4 שעות בצהרים ואתמול נרדמתי מאוחר "משהו לא מהעולם הזה"

asafgolan

New member
בשבילי זאת הייתה-חד משמעית חווית

הסינגל פלייר הכי טובה שיצא לי לחוות.

voguemaster

New member
חוויה נהדרת

הגרפיקה היא שיפור מרשים לעומת דברים אחרים שמסתובבים. כנ"ל לגבי הפיסיקה, אם כי אתה תמיד מוגבל בדברים שאתה יכול לעשות (סימולצית מחשב אין מה לעשות נגד זה). לגבי ה-SGG, אני לא חושב שזה רעיון טוב להביא אותו בשלב מוקדם יותר של המשחק. עם כמה שהוא טוב, אתה עדיין צריך אתגר במשחק ורוצה כמובן גם גיוון בכלי הנשק (ואי אפשר להרוג STRIDERים איתו בשלבים מוקדמים יותר כי אין ORBים שמסתובבים בשטח). לגבי הבעות הפנים - ת'אמת ? עד עכשיו במשחקים כמעט ולא היו הבעות פנים אז זה שיפור מבורך בעיניי
. ולגבי העלילה, העלילה פשוט מצוינת. אתה חייב לזכור ש-HL2 זה לא סיום של הסאגה, הוא בעצם פרק המשך. ממש כמו החלק השני של שר הטבעות. בתור שכזה הוא לא מתיימר להסביר מי נגד מי וגם איך הסיפור נגמר. המשחק נגמר דווקא בצורה מאוד מותחת, כל העולם סקרן לדעת מה יהיה במשחק הבא (אם וכאשר), והאפשרויות הן ממש אינסופיות. החידות לא היו ממש מעניינות. יותר מזה, רוב הזמן המשחק לינארי מבחינת המקומות שאתה יכול ללכת אליהן והצורה שבה אתה מתקדם מאיזור לאיזור. אין לך בעצם אפשרות ללכת לאיבוד או לחקור כמה כיוונים בו זמנית. יש לזה יתרונות וחסרונות כמובן. מבחינת IMMERSION, המשחק בהחלט משכנע. הוא גורם לך להאמין שאתה שם, רוב הזמן. הסאונד לא רע בכלל, הכל נראה משכנע וטוב. ה-LEVELים בנויים היטב והם מאוד מרשימים ברמת הפירוט והליטוש שלהם. אופטימלית לשחק את המשחק הזה בלילה בחדר חשוך
. הדבר היחיד שחבל לי הוא שיש מעט מוזיקה. כל קטעי המוזיקה טובים, אבל ממש טובים. הבעיה איתם היא שהם נורא קצרים וזה ממש מרגיז. יש כמה קטעים שאני זוכר ממש שהתבאסתי שנגמרה המוזיקה. בכניסה ל-RAVENHOLM המוזיקה תרמה המון להרגשה. בהסתערות על NOVA PROSPEKT כשאתה נלחם שם על החוף יש קטע מוזיקה שמכניס אותך לקצב, ואז הוא נגמר
.

o0O0o

New member
בעיניין העלילה,

משחק המשך או לא, לשחק משחק שלם בלי להבין כלום זה גרוע. וסתם שאלה, אתה קראת באיזשהו אתר את העלילה? כי אם כן לא פלא שאתה משבח אותה, אבל אני מדבר על המשחק עצמו, בלי כל אתרי עזר שמסבירים לך על העלילה.

voguemaster

New member
אני קראתי אחרי שכבר גמרתי אותו

אבל יש הרבה דברים במשחק עצמו שרומזים על מה שקורה בשטח.

o0O0o

New member
זה כמו סיפור פואנטה,

אבל בלי הפואנטה בסוף. יש רמזים, אוקיי. אבל אתה לא שם לב אליהם אחרי שסיימת את המשחק והבנת, אתה שם לב להם אחרי שקראת באתר מסויים על העלילה. אם זה ככה אז שכבר יצרפו ספר יחד עם המשחק:-\

o0O0o

New member
../images/Emo4.gif*

זה יחסית חדש שזה לא עובד עם הסלאש ההפוך, לא?

למעלה