Fashion Police - Top 6

XoLilMissLolaoX

New member
חחחח הטבעות!!!!

אבל תלוי עד כמה ארוך.... האורך של קייסי זה הלימיט מבחינתי...חחחח

Fairywitch

New member
צפית בעונה עם קונסטנטין?../images/Emo99.gif

היה לו אותו אורך שיער. אצלי אין לזה לימיט

XoLilMissLolaoX

New member
לא ראיתי....יש תמונה?

ואיזה עונה זה?? ו-וואי סיקרנת אותי ואת צריכה לבוא אלינו לבצפר טונות עם שיער ארוך יותר משל קייסי....

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifיש המון תמונות../images/Emo26.gif

זאת אחת האהובות עליי, יש לו אלבום שלם כאן בפורום, ותיקיה שלמה על המחשב שלי
הנה ההופעה האהובה עליי שלוו- הכי טובה אי פעם באיידול, לדעתי: http://www.youtube.com/watch?v=ISEE6nEimuY אה, והוא מעונה 4. כאן זאת אותה הופעה, אבל עם הביקורות שאחרי והדברים שהוא אומר לפני: http://www.youtube.com/watch?v=thnPiKouk5Q&feature=related סיימון אמר על ההופעה הזאת: Astonishing

הסתכלתי רבות על קייסי בייבי

והחלטתי שהוא לא הטיפוס שלי, סופית. זה פועל בנין זה? מה הוא בדיוק עושה שם? ממלא טפסים? גם תסרוקת הישו שלו גמרה לשכנע אותי. שירה, נו מילא, שמעתי טובים ממנו.

SHTRUDIDI

New member
לא ציפיתי שתאהבי גם את המראה וגם את השירה../images/Emo3.gif

אני מסכימה איתך בנוגע להדפסים, כשמגדילים את התמונה זה נראה הרבה יותר גרוע ממה שזה נראה בלייב.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 6 ../images/Emo41.gif

לי דיווייז- שמתם לב איך הצנחן מהדש של אנדרו הגיע לעניבה של לי? איזו רומנטיקה |מתמוגג| הם באמת מוכנים לשלב הבא- שלב הדני גוקי בייביז
במלתחה- הבטחתי לו בשבוע שעבר שאני אוהב אותו ואתן לו ציון גבוה במצעד אבל הוא פשוט מתגרה בי
ג'ינס במידה שלך קשה לבקש? בשבוע שעבר YoungFlattop הסבה את תשומת ליבנו לעובדה שמייק ולי כנראה חולקים מלתחה אחת משותפת אז אולי לי חושש שמה הבגדים שלו לא יתאימו למייק אז הוא קונה בשתים-שלוש מידות גדולות יותר כדי לוודא שגם מייק יוכל להידחס אליהם. אני לא אתפלא אם בשבוע הבא מייק יראה בג'ינס הזה
לא אוהבת את הז'קט, לא אוהבת את העניבה, לא אוהבת את החולצה המכופתרת. אני יודעת שהבטחתי אבל המילה שלי לא שווה כלום
ציון – 3.
פריזורה- בסדר הנה חצי הבטחה. אהבתי את השיער שלו השבוע
ציון – 9.
ציון משוקלל- 4.2
בשבוע שעבר- 7.2

../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif

בטח נחמד להיות את, כל היום רואה קשתות בענן

שירי111

New member
חוץ מהקטע של הבאגי פנס, אהבתי את הלוק

המרושל הזה שלו. בכלל, אני משוחדת כך ששוב, לא משנה לי מה הוא ילבש, הוא יהיה חתיך בשבילי. מבחינתי שיבוא עם בוקסר כל תוכנית.

LeAnnDylan

Well-known member
לא הייתי קוראת לזה באגי פנס

הפואנטה של באגי פנס זה מכנס במידה שלך אבל עם גזרה רחבה וזרוקה לא לקחת פשוט מכנס שגדול עליך ב-3 מידות. מי ששונא את האופנה הזאת שני המקרים יראו לו דוחים. לי אישית אין בעיה עם הבאגי פנס יש לי בעיה עם אנשים שלא יודעים להתאים מידות><" ואיכס לי עם בוקסר
דימוי שלא היה צריך להיכנס לי לראש

LeAnnDylan

Well-known member
כמעט נחנקתי מהקולה שלי עכשיו../images/Emo6.gif

את מצחיקה את

LeAnnDylan

Well-known member
הוו אני מסמיקה כמעט כמו קריסטל עכשיו

|חולקת איתך את הקולה שלי|

למעלה