Fashion Police - Top 6

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo41.gif Fashion Police - Top 6 ../images/Emo41.gif../images/Emo90.gif../images/Emo89.gif

שבוע קאנטרי, מי שיתף פעולה עם הנושא, מי עניין, מי סתם צריך לפטר את הסטייליסטים שלו ומיהו הזוג העומולאסבי האולטימטיבי של העונה? כל זאת ועוד מיד. השבוע אגב, אנחנו חוזרים למתכונת איידול רגילה. בלי נספחים ובלי הפתעות. למרות שאני חייבת להודות שממש התפתיתי לצרף את שאניה והפאייטים שלה למצעד. או את הילרי סקוט עם הגלימה הגרוזינית שלה. אוח ברגעי כתיבת שורות אלה אני באמת מתחרטת ושוקלת לעצור את הכל וללכת לחפש תמונה שלה כדי להוסיף אותה למצעד. אבל השבוע המקום הראשון בוצע בהזמנה מראש ללא כל קשר למתרחש במציאות... אז בלי הרבה חפירות מקדימות ניגש למצעד

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 1 ../images/Emo41.gif

שיבון מאגנס- שבוע אחרון של שיבון בתחרות חובה לשים אותה במקום הראשון! הפעם בלי שום נספחים שעלולים לגנוב לה את התואר. נתגעגע
במלתחה- גם בהופעה האחרונה שלה שיבון מספקת את הסחורה. באיזה סחורה מדובר? סחורת הביזאר. השמלה הייתה יכולה להיות נחמדה יותר אם הייתה נשארת מיני-באדי-קון. כל התוספת בד הזאת הפכה את המראה למראה משוחזר אך מקושקש יותר של הטופ 16 שלה. סך הכל זה נחמד שהפעם היא לא הביאה את הטבע לשמלה והסתפקה בהדפסים בלבד. זה מראה שעבורי תמיד יתפס כזקן מידי אבל זה אופנתי במיוחד בחודשי הקיץ החמים, אז אני אתן לה ליהנות מהספק. מה שכן הגזרה סקסית מאוד ויש לה רגלים מושלמות
ציון – 9.
פריזורה- נראה כאילו היא שכחה כמה רולים בשיער ועלתה לבמה כששניה לפני היא העיפה את המגבת אבל היה משהו במראה השובב והחצוף הזה. קארה אמרה סאסי- אני איתה
לא הפריזורה הכי טובה של שיבון אבל זה התאים להופעה. ציון – 8.
אקססוריז- על נעלי המיסי אליוט שלה היא כנראה לא תוותר. ואין לי יותר מידי בעיות איתן האמת. הן ביזאריות לגמריי אבל זה חלק מהחותם שלה אנד הו אם איי טו טייק דאט אוואי פרום הר? מה שכן אני חייבת להגיב על השלייקעס הזה שנראה יותר כמו מנשא לאקדח. עם כל הרמת יד שלה היה נדמה שהיא הולכת לשלוף איזה רימון יד או סכין קפיצית ולדקור את סיימון למוות (לא שהייתה לי התנגדות אם זה היה קורה טו בי קוויט הונסט). כל מראה הקומנדו שיק הזה הוא ללא ספק אחד מהדברים הכי הזויים שנלבשו על בימת איידול העונה. אפילו יחסית לסטנדרטים של שיבון, זה היה תמוה. ציון – 7.
איפור- הגוון המטאלי בשפתיים יחד עם הצללית הכסופה היה נהדר. היא תמיד מאופרת בצורה מושלמת וקצת על הקצה. גם הפעם זה לא השתנה. יש לה פנים יפיפיות וכבר הפצרתי בעבר אבל שיבון תעשי לי גבה!
ציון – 10.
ציון משוקלל- 8.4
בשבוע שעבר- 10.

../images/Emo6.gif כמו תמיד מספקת את הבידור

שמלה די מכוערת וגם האיפור שלה היה זוועתי והשיער שלה בכלל. אבל בסדר אני אסלח לך כי את מתאבלת

Fairywitch

New member
../images/Emo186.gifהפרצוף הזה רודף אותי בחלומות...

כשלא רואים את השיניים היא ממש יפה, אבל כאן עם חיוך הבלהות הזה

Great Beyond

New member
אהבתי!

אמנם הפרחים האלה שרואים בכל מקום כבר עושים לי בחילה אבל הכל ביחד זה כזה שיבון והמגפיים שלה מושלמות
ואת כל כך צודקת על השיער!

שירי111

New member
יאק, יאק, יאק!

השמלה, הריתמה המוזרה והנעליים האלה. צריך לאסור את הבחורה הזו על חוסר הטעם המשווע שלה בהנעלה! זה פשוט פשע נגד האנושות מה שקורה שם. הדבר היחיד שהיה יפה זה איפור העיניים.

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo45.gif לא מובן

ושבוע שעבר שטים עף והוא התלבש מדהים נראה מדהים (וגם שר יפה.....ממש אהבתי את הגירסה של better days ) שמת בין האחרונים אם לא אחרון.....זה לא פייר....

LeAnnDylan

Well-known member
ממ כוחה של השחיטות..

למרות שג'סט פור דה רקורד טים היה משעמם בשבוע שעבר. כמו בכל שבוע.. שיבון היא המתמודדת היחידה שהיה לי כיף לכתוב עליה (גם אם שנאתי אותה) כל שבוע. רק בגלל זה מגיע לה מקום ראשון. היא אולי לא המתלבשת העונתית הכי טובה אבל היא ללא ספק הכי מעניינית ואני עדין בתהיות עם עצמי על איך אני אחזיק את עצמי ערה למצעד שבוע הבא עם שתי תלבושות של כל העציצים האלה

XoLilMissLolaoX

New member
חחחחחח אולי עוד תופתעי....אממממ ../images/Emo3.gif

באמת שמבחינת לבוש הכי עיניין אותי מה היא תלבש אבל היא זעזעה אותי כל פעם מחדש חחחח למרות שהפעם עוד היה מתון איכשהו למרות שהיא נראתה כמו גלדיאטורית

LeAnnDylan

Well-known member
כן אני מזה בונה על אפקט ההפתעה....../images/Emo199.gif

פלאשבאקים לעונה 6 אחרי הטופ 8
(או מתי שזה לא יהיה שהיילי עפה, טופ 9?) כל שבוע היה נוראי יותר מקודמיו ומהטופ 4 של ההופעות הכפולות נאלצתי לסבול פי 2. ולפחות אז היה לי את לאקישה להתענג עליה (או להתעלל בה תלוי איך מסתכלים על זה) . את מי יש לי העונה?
אני צריכה לעשות כמו עונה שעברה ולהחרים את המצעד אחרי שהפייבוריטית האחרונה שלי עפה
|חומה|

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

הוו סוףסוף היא מקבלת את הכבוד הראוי לה.

בתוכנית תוצאות היא נראתה הרבה יותר טוב.. אבל עדיין מגיע לה מקום ראשון.

noa bi

New member
יששש שיבון במקום הראשון

ודווקא באמת באחת ההופעות הכי פסיכיות ולא קשורות שלה אכן, השלייקס סאדו מאזו הזה שיעני בא לשבור את החינניות של הפרחים לא ממש עבד והרגליים שלה פשוט מ ו ש ל מ ו ת

LeAnnDylan

Well-known member
אסתכן בלהישמע ממש פאקצה עכשיו אבל

לא לא כפרעליך! באמת! והכי תודה בעולם! (יחד עם הפאקציות מגיעים גם המשפטים העילגים...) באמת שלמרות שלקחו לי השנה את כל הפייבוריטים ממש מוקדם, זה תמיד עושה חשק לכתוב וזה לא מגיע מתוך רגשות חובה של המתחיל במצווה אומרים לו גמור. בקיצור- כיף!

למעלה