Fashion Police - Top 6

YoungFlattop

New member
דווקא את השמלה שלה לא אהבתי כל כך...

אבל המגפיים מהממות
חוץ מזה שאני מתה על השטיח
, והסטנד שלה אחד המגניבים

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gif"ביגר זה אף פעם לא בט'ר"?

למה הכוונה, לפני שאני נעלבת אישית?
וראסטות זה שליטה
אני מתה על קריסטל- יש לה סגנון משלה, וזה הסגנון האהוב גם עליי. והכי אני מתה על זה שהיא לא שחיפית. כמה יפה
קריסטל, תעשי לי ראסטה (למרות שאת בלונדה...)

LeAnnDylan

Well-known member
משורר אמיתי לא מסביר את כוונתיו

אבל מעולם לא טענתי שאני משוררת אמיתית... אז חשבתי שכיוון שעסקינן במחלקת האיפור היה ברור שהכוונה היא לאיפור. אולי המשפט לס איז מור מתאים יותר אבל רציתי להשתמש בפנינותיהן של שאניה וקריסטל :) ויש לך כל כך הרבה דברים אחרים אפ פרונט אנד סנטר שאני יורדת עליך להיעלב מהם למה לחפש גם בין השורות?

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo196.gif../images/Emo41.gif מקום 3 ../images/Emo41.gif

ארון קלי- גם אתם חשבתם שקארה הייתה גזענית השבוע? אז מה אם הוא גיי ושר קאנטרי (שזה בעצם הינו הך) אז זה אומר שהוא לא עושה סקס
צרות עין לשמה!
במלתחה- עוד קאנטרי בוי שניסה לשמור על רוח המוטיב בחיים הוא ארון. אבל כפי שאמרתי לו כבר בעבר. קח את הג'ינס תכניס את החולצה למכנס ותוותר על הז'קט. בלי זה זה עוד מראה נחמד שלבשת כבר בעבר. אל תבינו אותי לא נכון, זה לא רע. ממש לא. בעיניי ארון מצליח לשמור על רמה אחידה וגבוהה כל שבוע אבל יהיה נחמד לראות אותו מידי פעם בלוק אול קאנטרי עם מגפי ברך שחורות, כובע בוקרים, איזה חתיכת חציר בזווית הפה וביג באקאלס כמו של ברוקס אנד דאן עם השם שלו מוטבע עליה. עולה לבמה לאיזה דואט יודלינג עם קרי אנדרווד ודופק בסוף איזה YEE HAW. (כן כן גם אני שומעת את השיר אשליות מתנגן ברקע. דרופ איט
) ציון – 8.
פריזורה- גדל לך השיער חמוד? ל"ג בעומר כבר הגיע אפשר להסתפר. ציון – 8.
ציון משוקלל- 8.
בשבוע שעבר- 6.8

הוא דווקא נראה לי "א-מיני" חחח

אם כי הוא נצמד כל פעם למייק הגדול, הישר לבין זרעותיו, אל ריח הדיאודורנט או הזיעה, מי יידע לב נער אמריקאי בן 16?

jess r

New member
היי גיב דה בוי א ברייק

גם אני לא שידרתי יותר מידי סקס אפיל בגיל 16 (לצערי גם לא היום). הוא כולה תינוק.

XoLilMissLolaoX

New member
מה היה עם קארה???

לא ראיתי את התוכנית....כאילו ראיתי רק את מי שעיניין אותי וזה לא ארון..... מה היא אמרה לו???

jess r

New member
בתגובה לשורה בשיר

שארון שינה שהיתה במקור משהו עם "לעשות אהבה" קארה אמרה "ואהבתי איך ששינית את השורה ההיא של "לעשות אהבה", כי אתה בגילך - טוב, אני לא יודעת" בקיצור הקטע הכי שווה בתוכנית, את חייבת להשלים את זה. והופעה שלו דווקא היתה בסדר. אבל את יכולה לדלג חופשי לביקורת של קארה.

XoLilMissLolaoX

New member
אוייי חחחחח איזה סתומה....../images/Emo3.gif

היא חייבת ללמוד לחשוב לפני שהיא מדברת.....חחחחח

LeAnnDylan

Well-known member
היא כזאת מלכה../images/Emo47.gif

אגב אני חייבת לציין שכל התנועות גוף שלה כאלה קורעות. תמיד כשאני עושה את המצעד אני צופה בפרק על מיוט כדי שלא יוציא אותי מריכוז וכל הקטעים של קארה שהיא מדברת עם הידיים ומתנוענעת כמו איזה אחוזת דיבוק זה פשוט הורס
תנסו פעם לצפות בה במיוט זה אחד החזקים

למעלה