?Can you top this

vaselius

New member
../images/Emo41.gif?Can you top this

נחמד לי לסיים את השבוע עם מחמאה נחמדה
וכך קרה לי היום אמנם סיפור מעט נרקיסיסטי אך לאור הדיכדוך הנוכחי הרשו לי להנות מזה... אז, כך היה בסוף מסלול הריצה שלי יש עלייה של כ 3 ק"מ במדרון של כ 11% בסוף העלייה אני רואה קבוצה של בנות חרדיות חסודות הקטנות עדיין בחצאיות ארוכות טוב בעצם כולן עם חצאיות הקטנות עדיין עם צמות ארוכות טוב בעצם כולן עם צמות ארוכות הקטנות, קטנות הגדולות, ברות חיתון איך שאני מתקרב, מתנשף ומזיע אני שומע ציחקוקים מהקטנות אך איך שאני עובר אותן והן רואות את השוקיים המעוצבות שלי (לא רק העכוזים נימשון
) אני שומע את הגדולה אומרת: "הוא דוקא רץ מאאאאאאד יפה " והדגש הוא שלה וכולן חוזרות אחריה "באמת?" אז אולי בעצם עדיין יש לי את זה?
א גוט שאבעס לכוווווווולם

עדיבן25

New member
i cannot top this

מהסיבה הפשוטה שאני פשוט לא יכול לרוץ שלוש ק"מ בעליה.

ווסילי,כמו כל גבר מצוי,לא משנה מי

תחמיא,הכונפה השכונתית,הדתייה החרדית או הכוסית על הג'יפ, הגבריות הזו שלכם תמיד צריכה לבוא לידי מבחן.

vaselius

New member
אל תכלילי -גם גברים וגם נשים

זקוקים לעיתים לחיזוק לכולנו יש ימים טובים יותר וימים טובים פחות ימים של הצלחות ימים של דחיות ימים שנדמה שהולך לנו וימים שנדמה שאנחנו לא מוצלחים, לא יפים לא ולא ולא... בימים כאלו כולנו צמאים למילה טובה לחיוך לחיבוק לליטוף שיט אני נשמע כמו כרטיס ברכה מהר תביאו לי איזה כוסית ג'ק דניאלס

אתה צודק.

סתם הייתי לא קשובה אלא עסוקה בעצמי. ואני יודעת, שלפעמים גם מילה חמה ואוהדת לא תמיד עושה את האפקט ליעיל יותר. מה לעשות,נפש האדם מורכבת.

למה, למה שתהיה

מדוכדך? עם שרירי שוקיים כאלה- אני הייתי מאושרת. [אולי סופסוף אפתח איזה שריר...כך אולי האברכים יעריצו אותי...]

דנטל

New member
כמה שניות של עברית שפה קשה

אין דבר כזה "ברות". המלה "בר" משמעה בן. מהסיבה הזו הוריאציה היחידה בה ניתן להשתמש בה היא "בר". לא "ברות", לא "ברי". זה יחיד-זכר בלבד. כלומר, הן בנות-חיתון; הם בני-מצוה. נדמה לי שאתה מודע לזה שיש לך את זה. ברור שגם למי שמודע, עדיין תתקיימנה החששות שאולי כבר לא ולכן זה אגו-בוסטר גם כשישנה המודעות. בעצם, כשמישהו לא מודע - יש לי הרגשה שהוא לא יהיה מסוגל להנות ממחמאה, תמיד יחשוב שעובדים עליו, אלא אם המחמאות ימשיכו וזה יחלחל לתודעתו.

avshalomat

New member
בואנה זה קצת מצחיק שאנחנו מדברים

בשפה אקזוטתי כזאת משונה עתיקה עם כל יוצאי דופן משונים.

דנטל

New member
למה?

כלומר, אני יודעת שהאקדמיה התפשרה בנוגע ללא מעט ענינים, אבל היא פסלה נושאים שהיו קיימים, או שזה מעולם לא היה נכון? בכלל, כשמתקנים בעברית רצוי לתת הסבר, כי אז יותר קל לזכור את החוקים.

clipto

New member
תיקון טעות בתיקון טעות

הצדק איתך- משמעות המילה "בר" היא בן. אולם יש למילה "בר" משמעות נוספת, והיא מישהו שיכול לעשות פעולה מסויימת, או שחוק מסויים תקף לגביו. לדוגמא: בר עונשין (אדם שיכול להענש על מעשיו הלא חוקיים), או בר מצווה (אדם שצריך לקיים את המצוות). כך שאני חושב שאפשר להגיד "ברות נישואין", אם כי אני לא מכיר את הביטוי הזה

רוני קל

New member
3 ק"מ 11% שיפוע וזה סוף המסלול

המ אתה בן גונסון , רץ מרטונים? יפה וסיליוס ,אני רק השיפוע היה הורג אותי עזוב רגע את המסע קומתה של 3 ק"מ, ועוד משהוא לחרדיות קטנות יש מספר מצומצם של שמות ,רחל ,לאה,רבקה, תשאל אותן ? גרתי פעם בבני ברק!!!!!!!!!!!! כן 3 שנים, וכי לעולם חסדו

למעלה