ABC שוקלת קיצור משך הסדרה

נכון זה עצוב לרצות

שסדרה שאתה אוהב תקוצר ותסתיים.. אבל זה משהו שצריך להגיד אאוט לאוד: אם זה משעמם ולא מעניין ועובדה שאתה בעצמך פחות רואה כבר, אז בליב מי שעוד צופים עושים את זה והרייטינג יורד.. אני למשל מת על מלרוז פלייס אבל לא על 2 שלדעתי הרס אותה.. מבחינתי זה לא מלרוז למרות צירופה מחדש של הת'ר לוקליר (שהיה שווה לעשות את הסדרה הזאת רק בשבילה) מה שאהבתי במלרוז למשל שלמרות הטירוף והאי אמון שיש בעלילות - היא היתה סדרה מעולה! מהנה! חדשנית ובעיקר לא ממחזרת! הביאו דמויות צבעוניות מכל הקשת: לקסי סטרלינג, טיילור(בימבו-דול-ליפס) מקברייד(ליסה רינה
).. בדספרט ממשיכים לשמור על אותו סטראקצ'ר וזה די מיצה את עצמו.

CharmedRulez

New member
יוווו לקסי! מתתי עליה! חחחח

ואני כמובן מסכים עם כל מה שאמרת. לגבי מלרוז, אני מקווה שזה לא ימשיך לעונה 2. כאילו.... עלילה לא מעניינת ובעיקר כאילו הת'ר הייתה כלכך טובה בסיבוב הראשון. פה לא רק שהיא נראית שונה (בוטוקס בשפתיים? מתיחת פנים? לא הצלחתי לפענח בדיוק) אבל גם הדמות קצת מפגרת ופועלת בלי קשר לכלום. עלק מתוחכמת. לא אהבתי.

הם חשבו שאותו טריק יעבוד פעמיים../images/Emo6.gif

למרות שחלקית זה נכון! כי אם היא לא היתה מלוהקת למלרוז-וואנה-בי 2 הזה, לא הייתי טורח לראות. והאמת? מלרוז היתה משעממת להחריד בעונה ראשונה! עד שהת'ר הגיעה ועשו לסדרה טוויסט שהחזיק פאקינג 7 עונות! וואי זוכר את לקסי שהיתה מכורה לכדורים והיא באה רועדת לבי"ח ופיטר ברנס
עזר לה ונתן לה כדורים..
אוי איך אני מתגעגע לסדרה הזאת! הייתי מת לראות הכל מהתחלה!!

CharmedRulez

New member
טרו ורי ורי טרו.

איזה חבל שלא הביאו את פיטר. הוא והת'ר לוקליר עוד ביחד במציאות. חבל.

raz the 1

New member
לפי דעתי, צריך לסיים את הסדרה אבל להפיק

סרט!!! זה יהיה ממש מגניב עם יהיה "עקרות בית נואשות-הסרט.."

טיי 1

New member
אתם מדברים שחקנים....דברו תסריטאים דברו הפקה

ברגע שאהרון ספלינג מת ... כל ההמשכונים איבדו את מגע הקסם שלהם... כנ"ל מי שזוכר את שיקאגו הופ . מי שנתן לה את מגע הקסם - היה דיוייד אי קלי. בעונה שהוא עזב - הסידרה ירדה ללא היכר. אז השאירו את השחקנים.. אבל אם השחקנים מדקלמים טקסט אינפנטילי ובנאלי של כותב אחר - זה לא זה. ככה קרה גם ל"הבית הלבן" (שלא ראיתי) אחרי שהתסריטאי הראשי עזב... ולעוד סדרות רבות אחרות... סדרות שיש בהם הרבה כותבים - פחות נפגעות מזה.

טיי 1

New member
דווקא רוח הדברים שלך הובנה.

התכוונה יותר לאמירה קיומית על המצב העגום שהגענו אליו שגם בפורום שבו בעונות הראשונות מי היה חושב שאנשים יגידו דברים כאלה וכו'.. לדעתי - הסידרה אף פעם לא היייתה יצירת מופת... או מדהימה ברמות.. .החסרונות היו תמיד - אבל עם זה - החינניות ,השנינות, עלילות כיפיות ,סצינות חביבות... לכן אני לא רואה פה כזאת אכזבה מרה.

King Homer

New member
יצירת מופת ברור שלא,

אבל העונה הראשונה היא כיף עשוי טוב, מגניב, מקורי, שנון, היה שילוב מוצלח של התעלומה העונתית והקריינות של מרי אליס, העלילות באמת הצטלבו ולא היו מנותקות אחת מהשנייה ובאמת היתה הרגשה שהן חברות ובצורה די אמינה ולא סתם ארבע שכנות שפתאום אחרי מיליארד פרקים שהן לא מחליפות מילה לינט דופקת נאום על איך היא וגבי חברות טובות שגרם לי לחשוב "מה? ממתי?". מהעונה השנייה ועד לנפילה זה פשוט כיף מגניב, הומור נפלא ועלילות מופרכות. מהנפילה - סוף העונה החמישית - זה הפסיק להיות מהנה כמו פעם, מצחיק כמו פעם וכיפי כמו פעם ואיבד את הקסם והמגניבות. לדעתי. האישית.

ea53

New member
אני מסכים! עדיף לפרוש בשיא ולא לתת לסדרה

למות לאט לאט, כמו חברים, כמו סיינפלד ואפילו כמו ארץ נהדרת. עדיף שהיא תשאר קאלט

King Homer

New member
תוציא את סיינפלד מהרשימה../images/Emo11.gif

למה רק "אפילו" כמו ארץ נהדרת? היא דוגמה מצויינת לדעתי. הם עדיין משעשעים פה ושם אבל כבר לא כמו פעם.

Robin Sparkles

New member
תוציא גם את חברים!!!!!!!1

כי הסדרה נשארה מצחיקה עד הפרק האחרון! אני לא חושבת שאפשר להגיד שהיא מתה כי אנשים ממשיכים לראות אותה (ואת השידורים החוזרים בפעם האלף
) ועדיין נהנים...

my world 88

New member
חברים וסיינפלד לא מתו לאט לאט.

הן היו צעירות ורעננות גם בעונה האחרונה. אני בטוח שלא משנה כמה תחפש, לא תמצא מישהו שהתחיל בעונה מסוימת לראות חברים ובעונה מאוחרת יותר הפסיק כי הוא לא אהב את הסידרה. היא לא נמאסה על הצופה, שיעממה או עיצבנה אותו. רק קרעה אותו מצחוק ועוררה אצלו אהבה לדמויות. אז בהצלחה

למעלה