3 ימים של תענוג

ניק810

New member
סינגל חדש 2008 לפוליקר "שלושה ימים"רוצו לשמוע

סינגל חדש באופי של האלבום איך קוראים לאהבה שלי

ניק810

New member
למי שרוצא לשמוע את הסינגל באתר של "עכבר העיר"

יצא היום לרדיו

איתן 990

New member
רק אתמול חזרתי לארץ ואיזו הפתעה

לשמוע שיר חדש של המלך. ועוד בנתב"ג. נשבע לכם מזמן לא שמחתי כמו ששמחתי אתמול. איזה אושר האיש הזה גורם לאנשים. לדעתי יהודה צריך לקבל פרס נובל לטוב שהוא עושה לבני אדם. אבל בארץ הקודש לא מעריכים שום דבר. אבל חברי הפורום הכי יקר בארץ מעריך ועוד איך מעריך שיהיה לכולנו רק טוב והרבה דמעות של אושר ושמחת חיים ומעשים טובים. אוהב אותכם איתן 990 שיצא מדעתו ועוד מעט יחזור {אני מקווה מאוד}

shmuel16

New member
יהודה פוליקר – "שלושה ימים"

יהודה פוליקר – "שלושה ימים" איזה כייף שאחרי אלבום יווני, חוזר יהודה לרוק'נ'רול שהורגלנו אליו מימי בנזין. בסינגל, אהובתו המסחררת היא ניו יורק, והוא מתאר חוויה של שלושה ימים, ספק קלישאתיים, פשוטים וסוחפים. אין ספק שהאדרנלין חלחל גם לשיר ויצא רוק'נ'רול בלחן פוליקרי עם טקסט קליל.

shmuel16

New member
Nfc חדשות מחלקה ראשונה - Israel

שיר חדש ליהודה פוליקר Nfc חדשות מחלקה ראשונה - Israel שש שנים לאחר צאת אלבום האולפן האחרון שלו, מוציא הבוקר יהודה פוליקר שיר חדש לרדיו. "שלושה ימים", נקרא השיר החדש שאת מילותיו כתבו פוליקר ושותפו האמנותי, יעקב גלעד, והלחין פוליקר. להפקה המוזיקלית שותף גם רונן הלל והקו המוזיקלי נשמע דומה לזה שאפיין את האלבום "איך קוראים לאהבה שלי". "שלושה ימים" מספר על ביקור מסעיר בניו-יורק, הרחק מהבית, וכולל בין היתר שורות כמו: "רחוק רחוק בתוך שדות של חופש/ כלום לא כואב יותר כלום לא מפחיד/אף אחד בינינו לא יפריד". פוליקר, שהציג לאחרונה תערוכה מציוריו, המשיך להופיע בשנים ...

willo1

New member
../images/Emo6.gif

וואו, לשמוע את השיר בשדה תעופה איך שהגעת לארץ? אין הרבה דברים טובים יותר

willo1

New member
../images/Emo41.gif3 ימים של תענוג../images/Emo41.gif

סינגל חדש ליהודה פוליקר לא נפסיק לחכות לאלבום

willo1

New member
וואי לגמרי כמו איך קוראים

הייתי רוצה שהשיר הראשון שנשמע יהיה קצת פחות בסגנון של איך קוראים ויותר בסגנון עממי שמזכיר את יודה אבל זה כל כך טוב שאני לא מעזה להתלונן למקרה שהוא יישמע על זה ויחליט שוב לדחות את היציאה של הדיסק

למעלה