247 שורדים:המצעד הגדול
מקומות 77-68

Confide In Adam

New member
מקום 74

היידי סטרובל (עונה 6: אמאזון) דירוג עונתי: 6 (מקום 6 מתוך 16) הגיעה למקום החמישי. היידי וג'נה היו במיעוט לעומת הברית של הגברים. מכיוון שג'נה היתה חולה וחשבה על לפרוש, היידי נחשבה לאיום גדול יותר והודחה. באתר reality news online כתבו עליה: Why Heidi Lost: ”Heidi managed to stick around a lot longer than most people expected - or perhaps "hoped." But in the end her lack of work ethic, inability to engage in any serious plotting, and her dedication to Jenna all combined to make her the perfect target. That is why Heidi lost.”

NP16

New member
לא מבין למה היא יותר גבוה מג'נה..

חשבתי שבגלל האולסטאר,מסתבר שלא. שיהיה.

Fairywitch

New member
את זה גם אני לא מבינה../images/Emo45.gif

שתיהן היו צריכות להיות ממש צמודות פה במצעד.

RageBot

New member
בגלל שאדם חיבר את הציונים

של האולסטאר והעונה המקורית. אני כבר אמרתי מראש שלדעתי זאת הייתה טעות, ושצריך ברוב המקרים להתעלם מהציונים של האולסטאר, בגלל זה יש אנומאליות של אנשים שקיבלו מקום ראשון בעונה שלהם ומגיעים בקושי לטופ 70.

NP16

New member
אבל זה למה היא גבוהה ממנה במצעד.

אבל כשג'נה הועלתה היה כתוב שהממוצע שלה באמאזון הוא 7, של היידי הוא 6, כך שהנה-בכל מקרה היידי יותר ממנה=/

Confide In Adam

New member
אבל אם אנשים באמת אוהבים אותם

אז הם לא יצביעו נגדם. עובדה שטינה, רוב ויאו מן שורדים כבר כמה סיבובים בלי לקבל כמעט קולות נגדם.

אורישקי

New member
כן,ובלי קשר

גם אלייזה וג'רי שורדות המון סיבובים,למרות שלרוב הן ניצלות ברגע האחרון.וטוב שכך

אורישקי

New member
חמסה חמסה../images/Emo6.gif

אבל כנראה שי אן עוזבת
ועוד לפני פני
או ג'ייק האוברייטד ברמות,ואלכס הסתמי והטיפש,וג'ן(10)האוברייטד.

Confide In Adam

New member
מקום 73

ג'ף ורנר (הישרדות 2: אוסטרליה) דירוג עונתי: 6.11 (מקום 5 מתוך 16) הגיע למקום העשירי. לאחר המיזוג היו השבט היה מורכב מחמישה חברי קוצ'ה וחמישה חברי אוגאקור. חברי אוגאקור ידעו שלג'ף היו קולות קודמים נגדו (תודות לקימי שסיפרה להם באחד האתגרים) והצביעו לו. חברי קוצ'ה הצביעו נגד קולבי שלא היו נגדו קולות בעבר. מכיוון שבמקרה של שיוויון המודח היה זה עם יותר קולות קודמים נגדו – ג'ף הודח. באתר reality news online כתבו עליו: Why Jeff V. Lost: ”So why did Jeff lose? A combination of somebody else's big mouth, another person's bad luck, and good planning by Ogakor.”

ג'ף../images/Emo47.gif חוץ מאליזבת הכי אהבתי אותו

בעונה הזאת...ממש חבל שקוצ'ה לא לקחו את השליטה על המשחק
חוץ מזה שאלה- בתוכנית עצמה לא זכור לי שהראו שקימי אמרה להם באחד האתגרים מישהו יכול להזכיר לי?

NP16

New member
מקום מספיק גבוה.

למרות שאין לי שום דבר רע להגיד עליו. בהחלט מזל שאוגאקור לקחו את השליטה על המשחק.

למעלה