תשוקה בעיר הרומנטית ביותר.

../images/Emo41.gifתשוקה בעיר הרומנטית ביותר.../images/Emo41.gif

"בואי ניסע!" אמר אישי. "צרפת, זה המקום בשבילנו, פסק. רומנטיקה, שאנז אליזה, תערכי את הקניות שאת אוהבת בשדירת המעצבים, אני מבטיח לא לומר מילה הפעם. בואי יקירתי, בואי אהובתי, אני יודע שאת כועסת עליי, אבל לכל פושע גדול מגיעה הזדמנות שניה-ולי לא תעניקי אותה?" הזדמנות שניה, הוא רוצה. חשבתי בליבי. ואולי זאת הפעם השלישית או הרביעית מי בכלל המשיך לספור- שהוא בגד בי?? "ניסע. אמרתי." חיוך ענק התנוסס על פניו."את תיראי, את לא תצטערי-אני יוכיח לך את אהבתי!". לילה. מתהפכת מצד לצד במיטה הגדולה שבמלון בפריז. והוא לצידי כבר מזמן ישן את שנת הישרים שלו. קמתי, לבשתי את חלוק הרחצה, נעלתי את נעלי הבית התואמות, וירדתי אל הבריכה. הוצאתי סיגריה מכיס החלוק שדאגתי להחביא עוד קודם. הוא הגיח מאחוריי עם מצית דלוקה, ובאנגלית עילגת אמר:"בבקשה". זכרתי אותו. זה המלצר מארוחת הערב. היו לו תלתלים שחורים ועיניים כחולות שאפשר בנקל לשקוע בתוכן.התיישב לצידי על סף הבריכה. לפתע הוציא את הסיגריה מפי, מבלי לומר מילה. פרם את שרוכי חלוקי, וחייך. יד מיומנת הפשילה את התחתונים השחורים. בואי, אמר בקול צרוד. והוא הטה את גופי לאחור, פתח את רוכסן מכנסיו, שלף את איברו,זקוף למחצה. ואני מקשיבה, מנסה להשתלב במשחק החדש, הובלתי אותו, פשקתי רגליי, כבר מיומנת-חשבתי לעצמי. הוא השמיע קולות רכים וחלשים, הידקתי את האגן שלי בכל הכוח, שלא יחמוק. סיבבתי אותו והשכבתי אותו, ניתרתי מעליו, ועקדתי אותו בחזקה. הוא סקר את גופי בעיניים חצי עצומות. הוא הביט בשדיי הגדולים בפליאה פניו התעוותו מעונג, חשתי בקשיות איברו תחת גופי. רק כשחשתי את זרימתו בתוכי ירדתי מעליו והצטנפתי תחת זרועותיו החסונות כציפור פגועה. "קומי יפה שלי, קומי פרח רענן", שמעתי את קולו של בעלי. התעוררתי!

ליתמי

New member
פריס......

אכן פרח גן עדן העיר שמעוררת את כל החושים. סיפור יפה.

sundue

New member
פריז...עושה זאת לכולנו..

יש משהו ביין שלהם..

אפשר להביא את הבקבוק ליערות הכרמל

או אל המדבר הקסום.. ואולי אל החוף הנטוש. נ.ב.את היין לא מייצרים בפריס

ארבל לא חשוב היכן מייצרים את ה-../images/Emo48.gif

כל עוד אותו מלצר יגיש אותו...אני מוכנה להגיע אפילו עד לכרמל!

ליתמי

New member
ארבל בחיאתק......

תסביר לה שלא חשוב מי מגיש אלא מאיפה שותים אותו... אני בת של רב. אסור לי יותר מידי....להסביר

ליתמי

New member
לארבל... ../images/Emo8.gif

עם קצת עזרה מחברים יוצאים לי אי אלו דברים ואתה חבר כזה ארבל ידוע לשמצה ממדבר עד הכרמל.. אבל אתה אחלה.... תמיד מתחנפת בסוף..

בשבילך הכל...../images/Emo9.gif

רק תגידי אם לחפש לך את המלצר או שמא להתחפש לאותו הדבר?
<ארבל עם הקוקו הולך ללבוש בגדים מצחיקים>

שלא תעיז להשתנות....

לא הבטתי בעיניים גם מבלי לראות נשמתי דמותך כמו אוויר ומים ועפו ציפורים ונדמו משוררים כי שמעו אותך ארבל והיו נכלמים ומשי מול שערותייך החויר ויהלום מול פניך השחיר והזהב נמס ונעלם ליד ליבך הרחב השונה מכולם....... שיעורי עזר לגבי הדרכים הנוספות לשתיית יין-אני תמיד מוכנה לקבל!

שיווו....נהיה לי חם ואני ../images/Emo9.gif

תודה ויותר מסתם תודה על מילים שחודרות לתובנה, זוחלות אל הנשמה ומציתות להבה של תשוקה עצומה לאהבה מיוחדה.

../images/Emo24.gif

לפעמים גם לי נגמרות להן המילים מזל שיש את הסמיילים המחייכים!!!

למעלה