תקצירים! מי רוצה להיות אחראי על התקצירים

Catty

New member
../images/Emo41.gif תקצירים! מי רוצה להיות אחראי על התקצירים

ולכתוב תקציר לכל פרק?

דושי5

New member
לא צריך לכתוב תקציר..

יש את כול התקצירים בעיתון ויוה פלוס...

Catty

New member
אז אשמח שתעתיקו ../images/Emo13.gif

כי אני צופה ב"כמעט מלאכים" דרך פליקס (אין לי כבלים), אבל זה רק קטעים קטעים ובעצם יש המון חורים. למשל, ניקו בסוף הציל את מרקוס מהנפילה לתהום? מה היו חילופי הדברים ביניהם? האם אמא של כריסטובל (קלרה) סיפרה לו למה היא עזבה אותו? האם כריסטובל עדיין לא יודע שמרקוס הוא האבא האמיתי? |הדגש.....ומלפני כמה פרקים - איך הוציאו את טיאגו מהמוסד שהוא סבל בו?

casi angeles1

New member
תשובות ..

ניקו הציל את מרכוס מהנפילה ואחר כך מרכוס הפיל את ניקו לתהום ( אבל לא קרה לו כלום חח) קרלה לא סיפרה לכרייס למה היא עזבה אותו וכרייס לא יודע למרכוס הוא האבא האמיתי שלו.. לא היבנתי את השאלה שלך "אייך הוציאו את טיאגו מהמוסד שהוא היה בו?" טיאגו לא היה בשום מוסד ניראה לי את מתכוונת לטצ'ן ואם כן אז ברטו הוציא אותו משם..

Catty

New member
יואו, איך מרכוס יכול להפיל את ניקו אחרי שהציל

אותו?? אחרי שהוא חב לו את חייו? איך זה? :-\ כן התכוונתי לטצ'ו סליחה... אז הפעילו לחץ על ברטו? סבבה
ומה עם המחלה של קלרה והאם לכריסטובל אין (היו אמורים לעשות בדיקה גנטית)? ומה קורה עם ניקו וסיילו? ניקו אמר שהוא עם מאלווינה כי היא בהריון? אבל היא לא שיקרה או משהו? אני קצת מבולבלת בגלל שאני רואה רק קטעים חתוכים בפליקס... ותודה!!

casi angeles1

New member
ל Catty

הם לא הפעילו לחץ על ברטו .. חסמין ניסתה להציל את טצ'ו אבל תפסו אותה ואותו ואז ברטו בא ואמר לה שעכשיו גם היא תהייה במוסד אז היא התחננה אליו שלא ישלח אותה ואת טצ'ו ואז והוא הסכים שהיא וטצ'ו לא היו במוסד בתנאי שהיא תהיהה מרגלת שלו ותספר לו כל מה שקורה בבית והיא הסכימה. ניראה לי שקלרה הבראיה מהמחלה אבל אני לא בטוחה.. ולכרייס אין את המחלה.. לא.. מלוינה באמת בהריון אבל לא יודעים ממי ממרכוס או מניק .... וניקו איתה בגלל שהיא בהריון והוא לא רוצה שהילדה שלו תהיה בלי אבא כמו לכרייס לא הייתה אמא..

casi angeles1

New member
ל Catty

אם יש לך עוד שאלות או משהו שאני יכולה לעזור אז תשאלי נ.ב: קוראים לי נוי אייך קוראים לך?!!?!

למעלה