תקצירים לשבוע הבא בארץ

dar dar5

New member
בואנה הלו מה קורה פה?../images/Emo29.gif

מי מעצבן את יעלי?!?! וואי אני קוראת את ההודעות ואני לא יודעת איך היא שומרת על קור רוח... מלכה זאתי!!
אה ואת- שבי בשקט

I n n u e n d o

New member
../images/Emo58.gif

תרזה ואית'ן יפרדו אחרי שהיא תל את הילד שלה אז זאת תהיה הפרידה הרישמית רישמית.... שרידן ולואיס יהיו ביחד עוד 4 שנים בערך
בריאן חזר לא
הוא יחזור להרמוני עוד שנה בערך

DinaLiza13

New member
תודה!!../images/Emo13.gif ועוד שאלת ../images/Emo58.gif

כמה פרקים יש בכללי לתשוקות?... מה יקרה אם קיי ומיגל? הם יהיו ביחד או מה? ומה יהיה אם צ'רטי? מה יקרה דיויד הסטינג הזה?.... מצטערת אם זה הרבה אבל אם מישהו יודע אני ישמח שיענו לי.
מראש!

I n n u e n d o

New member
אין דבר כזה

פרקים באופרות סבון אבל כעיקרון בארה"ב יש 1500+ תשובות אחרות:
1.קיי ומיגל לא יהיו ביחד. אבל יהיה להם ילדה ביחד. 2.כמו שאמרתי הוא יעזוב עם גרייס את הרמוני.

Charmed Or

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo112.gif

איתן קונה דובי לילד הראשון שלו ושל תרזה- כמה דפוק בנאדם יכול להיות?!
הכפילה של צ`ריטי מנשקת את האנק לפני מיגל- את זה אני רוצה לראות
אייבי מספרת לפילאר שמצאה עדה לכך שתרזה וג`וליאן שכבו- איכ. כאילו. מישי הייתה שם בזמן שהם "עשו אהבה"?!

soapsfan

New member
../images/Emo6.gif

זה תשוקות,אולי אייבי גרמה לסדין להתעורר לחיים ולספר הכל

soapsfan

New member
אגב,הסצינה של אית'ן ותרזה

אית'ן:"תרזה,את לא תאמיני מה גיליתי!" תרזה:"אוי לא! הוא יגלה שאני בהריון מהאיש שהוא גדל לחשוב שהוא אביו אבל בעצם לא היה אביו כי אביו הוא האיש שנוח גדל לחשוב שהוא אביו!" אית'ן:"אם מקפיאים מים יוצא קרח!"

dar dar5

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo29.gif

XDDDDDD LOL

dar dar5

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif../images/Emo29.gif

יום שני: פילאר מתכוננת לחגוג בגדול את חג המולד, מתוך אמונה שאנטוניו יגיע לביקור בחג. יום שלישי: אנטוניו אינו שמח לקראת המסע יום רביעי: שרידן ואנטוניו מפליגים להרמוני יום חמישי: פילאר חשה שבנה האובד בדרך הביתה די למרוח
עוד שבוע חולף...

למעלה