תמונות מהיום - 846

מצב
הנושא נעול.

JayZed

New member
אוטובוס יפהפה.

אוטובוס יפהפה.
כמה שאני מתגעגע אליהם... כמעט כל האוטובוסים בבית-שמש הוחלפו ל-B12B מעצבנים, עם מרכב מארס (הלא יפה לדעתי). לפני שבועיים יצא לי לנסוע ב-O404 מתל-אביב לבית שמש... איך נהנתי. O404 תמיד יהיה בשבילי מלך האוטובוסים.

evgeniy2

New member
תמונה 014

תמונות מהיום - 846

היום כשחזרתי מעבודה ובמיקרה 846 היה בתחנה מרכזית של תל אביב (החדשה כמובן) לקח אותי לסיבוב בתחנה, הינו בתחנת דלק של האוטובוסים, במוסך, נכנסתי לעוד אוטובוס של מישהו אחר.... טוב תראו את התמונות...
תמונה 014
פה רואים קו 461 ומאוחריו 846 גם בקו 921, יוצא לדרך.

evgeniy2

New member
תמונה 015

תמונות מהיום - 846

היום כשחזרתי מעבודה ובמיקרה 846 היה בתחנה מרכזית של תל אביב (החדשה כמובן) לקח אותי לסיבוב בתחנה, הינו בתחנת דלק של האוטובוסים, במוסך, נכנסתי לעוד אוטובוס של מישהו אחר.... טוב תראו את התמונות...
תמונה 015
וזהו... הוא נסע... נו איך התמונות ?

55מוטי

New member
להגיד לך את האמת?

תמונה 015
וזהו... הוא נסע... נו איך התמונות ?
להגיד לך את האמת?
חבל שאתה מצלם מהסלולרי והאיכות לא הכי הכי טובה אבל בשביל הפורום התמונות בהחלט טובות ומספיקות ונחמד לראות את הקשר בין החברים.

אורי404

New member
יפה, יבגני.

להגיד לך את האמת?
חבל שאתה מצלם מהסלולרי והאיכות לא הכי הכי טובה אבל בשביל הפורום התמונות בהחלט טובות ומספיקות ונחמד לראות את הקשר בין החברים.
יפה, יבגני.
ולא נשכח את הצילום הנדיר שלך בשבוע שעבר - הניאופלן של שדה התעופה.

traiNir

New member
סליחה על הבורות-אבל מיהו 846??

תמונות מהיום - 846

סליחה על הבורות-אבל מיהו 846??

846

Active member
../images/Emo51.gif נהנתי מאד!!!

תמונות מהיום - 846

נהנתי מאד!!!

846

Active member
היה שירשור שלם בנושא לפני כמה

משום מה קיבלתי את הרושם
המוטעה(?) שאתה מצפת (אולי בגלל שירשור בלמ"ס) וה846 זה הקו האהוב עליך
היה שירשור שלם בנושא לפני כמה
שבועות. אולי ערן יכול למצא אותו בארכיון.

vitamin P

New member
../images/Emo51.gif

תמונות מהיום - 846

מצב
הנושא נעול.
למעלה