תיזכורת לפרוייקט החודש

משיייי

New member
../images/Emo41.gifתיזכורת לפרוייקט החודש../images/Emo41.gif

תפוזים כתומים יפיפיים ניתן לעשות לפי הסדנא לכדור של יויו ועוד רעיונות משלכם התקבלו בשמחה
בסוף החודש ניפתח שירשור תפוזים
חמודים

משיייי

New member
../images/Emo41.gifסקר חשוב ביותר כנסו

עלה לנו רעיון לעשות חוץ מפרוייקט חודשי -פרוייקט שבועי בשביל המוזה שתחזור מה דעתכן? ההודעה על מה שצריך תצא ביום ראשון עם הפרוייקט השבועי וביום חמישי נעלה עבודות-מה אתן אומרות?

חנהמיכל

New member
בשבילי זה קצת לחוץ, אבל יש פה מספיק אשפיות

שיעמדו יפה במשימה..... קודם נראה אותי עושה משהו לפרוייקט החדשי...
הבא כנראה.... לזה - עוד לא עשיתי כלום, וביום חמישי 08:00 ממריאה לפריז לשבוע. אחשוב עליכן, ולמרות שבטוח אעשה חיים שם, אתגעגע לפורום. חנהמיכל

RedStrawberry

New member
פאריזזז ../images/Emo99.gif

תהני ותעשי חיים זו עיר מדהימה מדהימה ואני הייתי שם פעמיים ובכייף הייתי חוזרת לשם שוב ושוב.

חנהמיכל

New member
פעם שישית או שביעית. הפסקתי לספור.

למזלי יש שם תערוכה מקצועית שבעלי ("בן זוגי" כמו שנהוג לומר היום....) מציג בה, ומתקיימת כל שנה בתקופה זו. עיר מקסימה. מספיק לטייל לאורך הנהר עם קונוס נייר מלא ערמונים חמים.....

yana841

New member
אני טסה לפריז בקיץ עכשיו אני יודעת עם מי לדבר

לפני הטיסה

יש לי שם של מלון קטן ולא יקרבמיקום נפלא

אם מישהי מעוניינת. " הו שאנז אליזה " במיוחד בעונה הזו עם עצי הערמונים שלה.... איזה כיף לך. תהני.

Island Woman

New member
איזה כיף.תהנו

הייתי שם פעמיים.. הפעם השניה היתה בדיוק בשנה שעברה גם כן לרגל תערוכה.. אפשר לשאול מה בן זוגך מציג? אנחנו לא הצגנו אבל לבעלי יש עסק של מעקות אלומיניום והזמינו אותנו לתערוכה. זה דבר עצום התערוכות שם.. אי אפשר לתאר את הגודל!

Island Woman

New member
נשמע טוב

לא מבטיחה שאוכל לעמוד בפעם בשבוע אבל בלי לנסות אי אפשר לדעת
מה גם שליה גדלה קצת והיא משחקת גם לבד ואוטוטו היא נכנסת למשפחתון (עוד שבועיים.. איזה פחד
) כך שאולי יהיה לי יותר זמן. מה גם שהמוזה קצת חזרה לי מיום חמישי האחרון..

משיייי

New member
אחלה חכו חכו ליום ראשון ובינתיים

לא לשכוח את התפוז שלנוווווווווווו

למעלה