תחרות צלם השנה של הפורום

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gif תחרות צלם השנה של הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

תחרות צלם השנה של הפורום

חברים הציעו פה שנעשה תחרות צלם השנה לשנת 2004 של הפורום. הנושא חשוב מאוד לדעתי לשרשור מיוחד: אני מצביע ל...אנדי (מסוף כרמלית) כצלם הטוב ביותר בשנה החולפת ובכלל כצלם הטוב ביותר של הפורום מיום הקמתו. צילומיו חדשים כתער בעלי עומק שדה תלת-מימדי והם עומדים תמיד בקומפוזיציה נכונה ויחודית.

חדשים = חדים, כמובן !

תחרות צלם השנה של הפורום

חברים הציעו פה שנעשה תחרות צלם השנה לשנת 2004 של הפורום. הנושא חשוב מאוד לדעתי לשרשור מיוחד: אני מצביע ל...אנדי (מסוף כרמלית) כצלם הטוב ביותר בשנה החולפת ובכלל כצלם הטוב ביותר של הפורום מיום הקמתו. צילומיו חדשים כתער בעלי עומק שדה תלת-מימדי והם עומדים תמיד בקומפוזיציה נכונה ויחודית.
חדשים = חדים, כמובן !

אביתר, תודה רבה! אך קטונתי...

תחרות צלם השנה של הפורום

התמונות שלי הן בעיקר תוצר של מצלמה טובה ועמדות צילום נכונות. רק לאחרונה התחלתי להבין ממש מה אני עושה בכל צילום וצילום וכמובן שעם הזמן בא הנסיון ומכאן שגם איכות התמונות תעלה. בעקבות מקרה מצער שקרה לי בשבוע שעבר, הוחלפה המצלמה במרכז השירות של אולימפוס לדגם C-60 (במקום C-50), כך שאני בטוח שאיכות התמונות תעלה מעתה. והרשה לי לחלוק עליך לגבי הצלם הטוב ביותר - לדעתי אתה הצלם הטוב ביותר. כל תמונה שלך מצטיינת במיוחד בגווניה ובאיזון ביניהם, כמו גם בתנאי התאורה בצילום. שנית, תמונותיך תמיד מספרות סיפור מעניין שהופכות סתם צילום לתמונה ייחודית ומקורית. ושוב - תודה לך על האמון והמחמאות, שללא ספק מדרבנות אותי להמשיך לצלם ובמיוחד מדרבנות אותי להתעמק בכל צילום! נ.ב. הנה התמונה הראשונה שצילמתי עם המצלמה החדשה.

תמונה מצויינת ! נהדר ! אני לא

התמונות שלי הן בעיקר תוצר של מצלמה טובה ועמדות צילום נכונות. רק לאחרונה התחלתי להבין ממש מה אני עושה בכל צילום וצילום וכמובן שעם הזמן בא הנסיון ומכאן שגם איכות התמונות תעלה. בעקבות מקרה מצער שקרה לי בשבוע שעבר, הוחלפה המצלמה במרכז השירות של אולימפוס לדגם C-60 (במקום C-50), כך שאני בטוח שאיכות התמונות תעלה מעתה. והרשה לי לחלוק עליך לגבי הצלם הטוב ביותר - לדעתי אתה הצלם הטוב ביותר. כל תמונה שלך מצטיינת במיוחד בגווניה ובאיזון ביניהם, כמו גם בתנאי התאורה בצילום. שנית, תמונותיך תמיד מספרות סיפור מעניין שהופכות סתם צילום לתמונה ייחודית ומקורית. ושוב - תודה לך על האמון והמחמאות, שללא ספק מדרבנות אותי להמשיך לצלם ובמיוחד מדרבנות אותי להתעמק בכל צילום! נ.ב. הנה התמונה הראשונה שצילמתי עם המצלמה החדשה.
תמונה מצויינת ! נהדר ! אני לא
חושב שאתה צודק: אני צלם בסדר אבל בטח לא הכי טוב כאן כי זה אתה !

נבלה שלא ברא השטן.....

נבלה שלא ברא השטן.....
אתה מנסה לעצור ורק אחרי שאתה עם הברקס על הרצפה האוטו עוצר.

8991801

New member
נבלה נבלה

נבלה שלא ברא השטן.....
אתה מנסה לעצור ורק אחרי שאתה עם הברקס על הרצפה האוטו עוצר.
נבלה נבלה
דלת קדמית בריחת אוויר דלת אחורית נפתחת בחוזקה חבולה מכל הצדדים כסאות שונים רועדת סמל האריה נעלם כאילו בלעה אותו האדמה M אותו אכלו מתקן כרטיסים התעופף ונעלם כסא אוויר לקח הרלס הגה אכול נהגים רעבים

אני רוצה לתת צל"שים לצלמי אוטובוסים

תחרות צלם השנה של הפורום

מקבוצת הישנים והמוזנחים,שעושים הכל כדי להנציח בתמונות את ההיסטוריה של התח"צ,כולל זחילה בשדות קוצים,עימותים עם בעלי שטחים פרטיים וכו'.אני לא מזכיר שמות כדי לא לשכוח בטעות מישהו,אבל למי שזה נוגע אליו,כל הכבוד.

../images/Emo45.gif

מקבוצת הישנים והמוזנחים,שעושים הכל כדי להנציח בתמונות את ההיסטוריה של התח"צ,כולל זחילה בשדות קוצים,עימותים עם בעלי שטחים פרטיים וכו'.אני לא מזכיר שמות כדי לא לשכוח בטעות מישהו,אבל למי שזה נוגע אליו,כל הכבוד.

euronitzan

New member
אולי כדאי לערוך מפגש פורום שמטרתו

תחרות צלם השנה של הפורום

תחרות צילום כאשר כולם יצלמו דברים דומים באותן מצלמות וכך נדע מי הצלם הטוב ביותר ולא למי יש את מצלמה הטובה ביותר... אתר טוב לדעתי - מוזיאון אגד או תחנה מרכזית ב"ש.

אם כך, כולם צריכים לצלם עם אותה

תחרות צילום כאשר כולם יצלמו דברים דומים באותן מצלמות וכך נדע מי הצלם הטוב ביותר ולא למי יש את מצלמה הטובה ביותר... אתר טוב לדעתי - מוזיאון אגד או תחנה מרכזית ב"ש.
המצלמה. תמונה שאני אצלם במצלמה של ערן תמיד תצא יותר טוב מאשר במצלמה של איל רכניץ (בלי כוונה להעליב כמובן) למשל.

euronitzan

New member
זאת כוונתי, נסכים על 2 מצלמות, אחת

המצלמה. תמונה שאני אצלם במצלמה של ערן תמיד תצא יותר טוב מאשר במצלמה של איל רכניץ (בלי כוונה להעליב כמובן) למשל.
דיגיטלית ואחת אנלוגית כשכל מתחרה יצלם משתיהן בלבד. התמונות יעלו כמובן לפורום ויערך סקר לבחירת הצלם הטוב ביותר.

זה גם לא מדויק

דיגיטלית ואחת אנלוגית כשכל מתחרה יצלם משתיהן בלבד. התמונות יעלו כמובן לפורום ויערך סקר לבחירת הצלם הטוב ביותר.
זה גם לא מדויק
המצלמות שציינתם הן מצלמות מעולות, אבל מי שלא מכיר אותן לא ידע לצלם בהם נכון.ושוב אני אומרת, יש צלמים שהאיכות הצילומית שלהם מעולה ויש כאלה שיש להם מצלמה "פושטית" ואפילו מצלמה מטלפון סלולרי כך שהצילומים שלהם לא משהו אבל הדברים שהם מצלמים מאוד מעניינים, או מזוויות מיוחדות וכמו שציינו כאן צילומים בתנאי שדה בין קוצים, אני רק אומרת חודה לכל הצלמים הנפלאים ולא חושבת שצריך לדרג אותם, לכל אחד יש את היחוד שלו

fireman

New member
מצלמה אנלוגית זה לא כמו

מצלמה אנלוגית זה לא כמו
מצלמת P&S (מה שכולנו בערך מצלמים בהן) שמכוונים, מתקנים חשיפה מקסימום ואולי אם יש את האפשרות במצלמה מכוונים באופן ידני, כמו שאני משתדל לעשות זה לא כמו לצלם במצלמה אנלוגית, לי יש בבית מצלמה אנלוגית של מינולטה עם עדשות 28-80 ו 70-300, שאני כמעט ולא מצלם בה בגלל עלויות הפיתוח והעובדה שניסיונות מיותרים הם פריווילגיה שעולה כסף, בתור מי שבעבר צילם רק במצלמה כזאת אני אומר באופן חד משמעי שמצלמה אנלוגית רפלקסית זה לא דבר ש"לומדים" בדקה של משחקים, צריך לדעת מה עושים, איזה צמצם לבחור, איזה מהירות תריס ואיזה סוג סרט לשים. רוב האנשים כאן שמצלמים במצלמות "כוון ולחץ" עושים רק את זה, המצלמה בוחרת להם את הצמצם, את מהירות התריס ואת הASA מה שנקרא ISO במצלמות דיגיטליות....ספקני אם אותם משתמשים יידעו לבחור אותם בעצמם בניגוד לאביתר למשל שכן מצלם במצלמה כזו.... אני את ה"חוש" למצלמה שלי, איבדתי מזמן ויעידו על כך שנתיים וחצי של שהיה בארון.

תודה רלס......

תודה רלס......
אני מציע, אל תניע את האוטו מחר בבוקר.... אתה יודע... תאונות קורות.

mister K

New member
דווקא תחנת באר שבע?

דווקא תחנת באר שבע?
היא אחת המגעילות בעיני וגם לא הכי מעניינת. התחנה המרכזית המעניינת ביותר בארץ היא ללא ספק התמח"ת. אפילו שגם היא די מגעילה. התחנה היפה ביותר לדעתי היא תחנת ירושלים. את מפגש הפורום הבא אני מציע לעשות בתמח"ת או במסוף כרמלית. כזה מפגש עוד לא היה לנו.

ת"מ י-ם, דודה של תיכננה.

דווקא תחנת באר שבע?
היא אחת המגעילות בעיני וגם לא הכי מעניינת. התחנה המרכזית המעניינת ביותר בארץ היא ללא ספק התמח"ת. אפילו שגם היא די מגעילה. התחנה היפה ביותר לדעתי היא תחנת ירושלים. את מפגש הפורום הבא אני מציע לעשות בתמח"ת או במסוף כרמלית. כזה מפגש עוד לא היה לנו.
ת"מ י-ם, דודה של תיכננה.

euronitzan

New member
מה שמענין בה זה שיש גם אוטובוסים

דווקא תחנת באר שבע?
מה שמענין בה זה שיש גם אוטובוסים
וגם רכבות, ועוד כל מיני דברים מענינים

fireman

New member
אין ספק שתחנת באר שבע

דווקא תחנת באר שבע?
אין ספק שתחנת באר שבע
מגעילה ובהחלט לא מקום למפגש אך מדובר בתחנה מאוד מעניינת, מאוד פעילה שניתן למצוא בה אוטובוסים של 4 חברות (אגד, מטרופולין, מטרודן והתח"צ לשעבר - מושבתות בד"כ וזרוקות באיזו פינה) קרבה לתחנת רכבת פעילה, מסופי מטרודן ובקיצור בהחלט לא תחנה שאפשר לומר עליה "לא מעניינת" לתחנה המרכזית החדשה בתל אביב אני לא נכנס כשאני צריך לנסוע מ\לתל אביב בשום מצב, אני פשוט נגעל ממנה, ערימה של גשרים עם קירות מסביב, גועל נפש. בכלל אני לא מוצא עניין בקיום מפגש בתחנה מרכזית כלשהי או במסוף תחבורה כלשהו, תחנת רכבת מילא.

mucool2

New member
חשבתי שאני היחיד

אין ספק שתחנת באר שבע
מגעילה ובהחלט לא מקום למפגש אך מדובר בתחנה מאוד מעניינת, מאוד פעילה שניתן למצוא בה אוטובוסים של 4 חברות (אגד, מטרופולין, מטרודן והתח"צ לשעבר - מושבתות בד"כ וזרוקות באיזו פינה) קרבה לתחנת רכבת פעילה, מסופי מטרודן ובקיצור בהחלט לא תחנה שאפשר לומר עליה "לא מעניינת" לתחנה המרכזית החדשה בתל אביב אני לא נכנס כשאני צריך לנסוע מ\לתל אביב בשום מצב, אני פשוט נגעל ממנה, ערימה של גשרים עם קירות מסביב, גועל נפש. בכלל אני לא מוצא עניין בקיום מפגש בתחנה מרכזית כלשהי או במסוף תחבורה כלשהו, תחנת רכבת מילא.
חשבתי שאני היחיד
שלא מוכן להיכנס למפלצת בת"א.

yblumann

New member
הנה תמונה שלי שפורסמה בבטאון

תחרות צלם השנה של הפורום

הנה תמונה שלי שפורסמה בבטאון
הנה תמונת השער שתקשט את הבטאון החדשי של חובבי האוטובוסים בלונדון. זהו scania U94. Yoram

מצב
הנושא נעול.
למעלה