תוצאות התחרות של 1988

מיקוששששששששששש ערנוש

מצגת... מדהימה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יאללה אין כמוך... מה לא שמתם לב?? התמונה של ארוינגרנה בשם שלי!!! אויש עשית לי תלילה מיקוש.. הרגע סיימתי לצפות בה ואני הולכת להטריד את אנשי הצ'ט בשיא ההתלהבות שלי! שמחתי על המקום הראשון.. נתתי לסלין מקום 2! ושוודיה מקום 11.. כרגיל.. טליה , מוטי ואני בחרנו בו ונתנו לו 12!! (עבדה השטיפת מוח שלי עליך הא מוטי???)

מיק ל2004

New member
תודה, נשמתי ../images/Emo24.gif

בשביל ההתלהבות שלך היה שווה להשקיע על המצגת שעות

MM22

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

כל הכבוד על המצגת . שמחתי מאוד שסלין זכתה ( למרות שלא השתתפתי ) ועוד בפער העצום הזה . כולם כאן יודעים שאני מעריץ גדול של סלין דיון וממש שמחתי שהיא הצליחה כאן בענק ... סלין - הזמרת מס' 1 בעולם !!!!!!!!!!!!!!

מיק ל2004

New member
../images/Emo58.gifתודה

אני לא כל כך שמח שסלין זכתה........השיר טוב, אבל התחרות לא הייתה מעניינת ככה - 77 נק' מהמקום השני, אין הרבה מתח....

איליה.

New member
../images/Emo58.gif

סלין דיון המדהימה זכתה, כמו שמגיע לה! אבל למה יוגוסלביה כל כך נמוך??? למה??? לא מגיע לה כל כך נמוך!!! לא ל-Mangup שלי!!!

כל הכבוד על המצגת ../images/Emo58.gif

איכותית!!! אני די מאוכזב מהתוצאות הצפויות.... ( שוויץ מקום ראשון..), אבל נו טוב.... זה הגיע לה... אבל איך בלגיה כל כך נמוך? חחחחחח סתם.... אני מודע לעובדה שאני מבין היחידים שאהב את הדודו פישר הזה..... או את היבגני שפובלוב הזה....

חן חן על המצגת ערנוש וסליחה שלא

הצבעתי ..לא היה לי זמן ואני בקושי מכיר שירים .... אחלה מצגת ..אהבתי נורא את הTOP 10 ....

למעלה