תוצאות החידון ותשובות לשאלות לא פתורות

../images/Emo41.gifתוצאות החידון ותשובות לשאלות לא פתורות../images/Emo41.gif

1. לטענתו של ג'רי, מי אפילו לא רצתה מפית ? מליסה, הבחורה שמסתובבת בעירום בדירה של ג'רי – MCA ענה למרות שלא הזכיר את שמה וזכה בנקודה. 2. איך נקרא מכון הכושר של איזי מנדלבאום ? the gladiator gym – אף אחד לא ידע. 3. מי מעצבת את ה-puffy shirts ? לסלי – bart simpson75 הראשון שעלה על השם הנכון. 4. בן כמה היה כסא הגלגלים המשומש ? 8 שנים – רואי ענה נכון. 5. מה שם העובד של סיד פרגס ? פיל קסאקוף – אף אחד לא ידע. 6. איך השיג קריימר את מחתכת הבשר ? הוא החליף אותה במכונה שיוצקת נקניקיות – רואי ענה נכון וצבר את הנקודה השנייה. 7. איפה גדל ג'יי פיטרמן ? קוסטה ריקה – אף אחד לא ידע. 8. לפי ג'רי, מהי סו אלן מישקי לאיליין ? היא ה"לקס לות'ר" שלה – omriflo ענה נכון. 9. מה הייתה השעה כשאיליין קיבלה נשיקה צרפתית מגרג ? 10:30 – אף אחד לא ידע. 10. מה ביקש ג'רי בפרק the package לאחר שקריימר הסביר לו על עניין ה-write off של הדואר ? לחזור אחורה בזמן 20 שניות קודם – שאלה קשה. omriflo אמר 30 שניות, אבל הוא יקבל את הנקודה כי היה קרוב והוא היחיד שידע לענות על שאלה שבאמת לא הייתה קלה. 11. מה היה יותר מדי בפיצה שקריימר קנה אצל לורנזו ? שמן too oily (בפרק (van buren boys – אף אחד לא ידע. 12. כמה כסף ביקש קריימר מפיטרמן עבור מכירת הסיפורים שלו וכמה הוא קיבל בסוף ? 1500 דולר ביקש, 750 קיבל. לא מצאתי אזכור לכך שהעסקה בסוף התבטלה ופיטרמן קיבל את כספו בחזרה. ה-איה ענתה הכי מדוייק. 13. באיזה יום ובאיזו שעה נקבע לג'ורג' ראיון עבודה בתור מוכר חזיות ? 2 בצהריים, יום שישי – ברוב טפשותי פרסמתי את התשובה, לכן השאלה מבוטלת. 14. מהו גילה המדוייק של מולי (הבת של ראסל), כשג'רי וג'ורג' לטשו עיניים למחשופה ? 15 ושבוע – omriflo מכה בפעם השלישית עם תשובה מדוייקת. 15. איזה אירוע היה באותו זמן של ההלוויה של סוזי ? הבר מצווה של ליברמן – רואי ענה נכון וצבר נקודה שלישית. 16. את מי לקח קריימר למועדון חשפנות ? את רג'י מילר וספייק לי – bart simpson75 ידע וזכה בנקודה השנייה. 17. מאיפה האישה שסובלת מאותה תופעה של קריימר כשהוא שומע את הקול של מרי הארט ? מאלבני – MCA ידע את התשובה וקיבל נקודה שנייה למאזנו. 18. לאן נסע Mr. Potato ? לפריז – bart simpson75 התחיל בצרפת, סיים בפריז וצבר נקודה שלישית. 19. ממי קריימר למד שיאצו ? מאדם שמוכר טי שירטס במרכז הסחר העולמי – bart simpson75 ענה כמעט נכון (זה לא ברחוב אלא איפה שהיו מגדלי התאומים) – נקודה רביעית. 20. מהו שמו הפרטי של מר. פיט ומה שם הסוסה שלו ? ג'סטין פיט, ג'ני הוא שם הסוסה – omriflo ידע וצבר נקודה מס' 4. 21. מאיפה לקוחה הנעימה שג'ורג' השמיע במזכירה האלקטרונית שלו ? מתוכנית משנות ה-80 בשם The greatest American hero – ה-איה הפתיעה וענתה יפה. נקודה שנייה לזכותה. 22. מה קרא ניומן בעוד קריימר השתכשך בג'קוזי עם החמאה ? מגזין Alive – אף אחד לא ידע. 23. מה ביקש ג'רי מאיליין שתביא לו מהדיוטי פרי ? קוקטייל קלואה – bart simpson75 עם נקודה חמישית. 24. באיזה גיל התנשק ג'ורג' נשיקה צרפתית לראשונה ? 23 – heni7 עולה על הלוח עם נקודה ראשונה. 25. מדוע קריימר וניומן צפו בקלטת להכנת נקניקיות בוידאו של ג'רי ? כי קריימר הקליט את הפרלמנט הקנדי בוידאו שלו – bart simpson75 בתצוגת שיא עם 6 נק'. 26. לאיזו שאלה ג'רי לא השיב על הסט של Merv Griffin ? האם אתה נשוי עכשיו ? שאלה שנשאלה ע"י ניומן – אף אחד לא ענה על השאלה. 27. בכמה כסף מכר ניומן את הסיפורים שלו לקריימר ? 8 דולר – omriflo ענה וזכה לנקודה החמישית. 28. מאיזה סוג מזון ניומן קורע את התווית ובקושי מרגיש בהבדל ? משעועית לבנה סוג ב' – bart simpson75 לא עוצר ! נקודה מס' 7 לתותח. 29. באיזה שעה מתחיל השעון המעורר בדירה של Mr. Potato לצלצל ? 3:30 בבוקר – אף אחד לא ידע את התשובה. 30. מה תכנן ג'ורג' לעשות באותו זמן שנקבע לו ראיון עבודה בתור מוכר חזיות ? לחפש לעצמו סניקרס – bart simpson75 אמר ראשון לקנות נעליים, אבל מי שהיה מדוייק יותר היה MCA שהבהיר שמדובר בסניקרס והוא יקבל את הנקודה (השלישית שלו). סיכום ותוצאות: 8 שאלות לא נפתרו. מתוך 30 זה הרבה מדי ובהחלט היו יכולים להכריע לטובת משתתף אחר. שאלה אחת נפסלה עקב העובדה שפרסמתי את תשובתה ... 21 השאלות האחרות שנותרו התחלקו באופן הבא: heni7 - נקודה אחת. מברוק על הכניסה לפנתיאון "משתתפי חידון סיינפלד לדורותיו" ה-איה - 2 נקודות. אכזבת הפעם. הייתי בטוח שתצליחי להשיג הרבה יותר. אני משוכנע שבפעם הבאה היא תתן הופעה הרבה יותר טובה. רואי ו-MCA - 3 נקודות. מקום שלישי זה יפה, במיוחד עם שאלות לא קלות. omriflo - הגיע למקום השני עם לא פחות מ-5 תשובות נכונות. הצהרת כוונות לחידון הבא. כל הכבוד ! ובמקום הראשון, השאיר את כולם מאחור ... bart simpson75 !!! הוא ענה על 7 תשובות נכונות ושיחק אותה ב-ע-נ-ק ! bart simpson75 יכין לנו את החידון הבא. בהצלחה בחידון הבא !

הערה והבהרה:

בשאלה השלישית, בניגוד לראשונה, היה חובה להזכיר את שמה שכן כולם ידעו בבירור במי מדובר, הקושי בשאלה היה רק השם. בשאלה הראשונה, למרות שלא הוזכר שמה של הבחורה העירומה, היה נדרש לדעת במי מדובר וכאן היה הקושי. שמה היה פחות חשוב לצורך העניין, לכן למרות שלא הוזכר שמה, בכל זאת קיבלתי את התשובה.

SaintJohn

New member
מזל טוב על הזכיה וסחתיין על החידון../images/Emo45.gif

ח"ח לכל מי שהשתתף.

omriflo

New member
2 הערות:

לגבי שאלה 12- הרי קריימר מתקשר אל פיטרמן ומבקש את הסיפורים שלו בחזרה, ופיטרמן, תחת הרושם שאיליין מסוגלת להמציא סיפורים טובים, נותן לו אותם בחזרה. ניתן רק להניח שמכיוון שקריימר מקבל את הסיפורים בחזרה הוא לא יקבל את הכסף (או אם כבר קיבל, יאלץ להחזירו). לגבי שאלה 24- קשה לי להאמין שג'ורג' לא התנשק צרפתית עד גיל 23. נראה לי שבאומרו "לא ניסיתי את זה עד גיל 23" הוא מתייחס לאקט של לנסות לנשק אישה בכוח ולא לאקט של הנשיקה הצרפתית עצמו.

תגובה

לגבי הסיפורים של קריימר שנקנו ע"י פיטרמן, אתה בטח זוכר שקריירמ התקשר לפיטרמן ואמר לו: מיסטר פיטרסון (השגיאה במכוון), אתה חייב למכור לי את הסיפורים שלי חזרה. פיטרמן ענה לו: אתה יכול לקבל את הסיפורים שלך, אני לא צריך אותם יותר. אפשר באותה מידה להניח שפיטרמן פשוט ויתר על 750 דולר (שהם מן הסתם כלום בשבילו). קריימר לא נראה מחזיר את הכסף לפיטרמן מעולם, למרות שהציע לו כביכול לקנות את הסיפורים בחזרה. לגבי השאלה עם הנשיקה של ג'ורג', אני בהחלט מאמין שלג'ורג' תמיד היה לא קל עם נשים ובאמת הוא לא התנסה בנשיקה צרפתית עד גיל 23. כמו שאתה רואה, כל אחד יכול לפרש את זה אחרת.

omriflo

New member
זה נכון.

אין ספק שזה עניין של פרשנות, כמו שאני עדין לא קונה את זה שאמרו כאן שג'רו יותר מבוגר מג'ורג'. לדעתי ג'ורג' סתם מזבל על "דור חדש" בהקשר של בניה, בהחלט לא נאמר בבירור שג'רי הוא המבוגר מן השנים. אבל בוא אשאל אותך כך: כמו שקריימר לא נראה מעולם מחזיר את הכסף, באותה מידה יתכן והוא עוד לא קיבל את הכסף, או שניתן לו צ'ק שבוטל, כך שיכול להיות שלא היה לו מה להחזיר. לגבי ג'ורג' והנשיקה הצרפתית, כן בהחלט קשה לראות פרשנות אחרת, איליין מספרת להם את הסיפור בהלם לא בגלל עצם הנשיקה אלא בגלל שאדם התנפל עליה והתגובה של ג'ורג' היא גם בהתאם.

bart simpson75

New member
אחי, בוודאות ג'רי אמר את זה.

בפרק הזה, ג'רי צועק על ג'ורג' ואומר לו שהוא מבוגר ממנו רק בארבעה חודשים. אם אני לא טועה, מיד לאחר מכן ג'ורג' אומר לג'רי שיעזור לו לחלץ את הקלנועית מהשולחן, כי הוא רוצה ללכת הביתה, ג'רי מתעלם וג'ורג' צופר. שים לב שכמה אנשים בפורום אמרו את זה ונקבו גם בהפרש הגילאים המדוייק - הרי לא המצאנו את זה.

omriflo

New member
נתתי את הסקריפט למטה!

איפה זה נאמר בפירוש? אני מודע לכך שג'ורג' אומר שהוא קולו של דור חדש ומכך ניתן להסיק שהוא צעיר יותר, אבל זה לא וודאי. ג'רי לא צועק על ג'ורג' שהוא מבוגר ממנו ב-4 חודשים אלא אומר לו שיש ביניהם הפרש של 4 חודשים ("We're four month apart!"). איפה ג'רי אומר זאת בוודאות?! אם כבר גו'רג' הוא זה שאמר שג'רי מבוגר ממנו וגם זה רק עניין של פרשנות.

omriflo

New member
ורק בשביל לסיים את הויכוח הספציפי הזה:

הרשה לצטט את התגובה הראשונה שלי בנושא: "לא אישית לא זוכר אם אי פעם נאמר זאת במפורש (בפרק המדובר ג'ורג' אומר שקניה הוא קול של דור חדש, הדור שלו, אך זה כמובן לא אומר שהוא בהכרח צעיר יותר). האם ישנו ציטוט נוסף?" (אני מניח שהתכוונתי להגיד "אני אישית..."). ובכן כנראה שהתשובה היא לא (אלא אם כן יש למישהו ציטוט אחר) ופה נגמר הדיון.

ה-איה

New member
../images/Emo31.gif

1. לא אהבתי את מתן הלגיטימציה לאחרים לכתוב תשובות, גם אחרי שאמרו שכבר חיפשו את התשובות ברשת. זה שאף אחד לא השיב על שאלה מסוימת, עוד לא אומר שזה הרגע להתחיל לחפש באינטרנט את התשובה. זה מוציא את הערך הספורטיבי מהחידונים האלה. אם אנשים רוצים להיות ישרים וספורטיביים, אין סיבה לעודד אותם לא להיות כאלה. 2. אכזבת הפעם. הייתי בטוחה שלא תישמע כמו המורה שלי לתנ"ך בכיתה ח'. אני משוכנעת שבפעם הבאה תתן הופעה הרבה יותר טובה. 3. ומצד שני - אני מאוד מוחמאת שאני היחידה שקיבלה נזיפה, בעוד כל השאר קצרו שבחים

clevelandrocks

New member
צודקת

ובנוסף היו לדעתי יותר מידי שאלות אזוטריות שלא ניתן לענות עליהם בלי להסתכל באינטרנט או בDVD.

bart simpson75

New member
אני מסכים איתך לחלוטין!

זו הסיבה שלא עניתי על השאלות שראיתי את התשובות שלהן אח"כ, רק על מה שהצלחתי לפתור לבד. אין טעם לענות על שאלות אחרי כ"כ הרבה זמן, אולי צריך להקציב לזה זמן מסויים.

תגובה

לעניין הלגיטימציה - גם לאחר שכביכול אפשרתי לחפש באינטרנט, עדיין 8 תשובות (יותר ממה שהמנצח אפילו השיג) לא נפתרו. אם אף אחד לא עונה מהזכרון אז כן, לדעתי מותר לאפשר לחפש את התשובות באינטרנט ולא לחכות שאפרסם אותן. את חושבת משהו אחד, אני חושב משהו אחר. לגיטימי. בעניין ה"נזיפה" - כמובן שלא הייתה כוונה לנזיפה. אם זה מה שהבנת - לא הבנת אותי נכון. כאחת שכבר זכתה לא פעם בחידון סיינפלד, וכאחת שמחזיקה בידע סיינפלדי נרחב ציפיתי ממך לקצת יותר. את לא צריכה להעלב מכך שאכזבת אותי. ההיפך הוא הנכון ! דווקא בגלל שענית רק על 2 תשובות, הדהמת אותי, כי את בד"כ הרבה, אבל הרבה יותר טובה. אז בסופו של דבר את כן צריכה להיות מוחמאת.

ה-איה

New member
ואתה לא חושב ש...

ודאי שלגיטימי שאתה ואני לא נחשוב בצורה זהה. אבל כבר דנו בזה בעבר כמה פעמים כאן וככל הזכור לי כל מי שנכח אמר שזה ממש חסר טעם לחפש תשובות ברשת. אז אם יש איזושהי החלטה עקרונית כאן בפורום שלא מחפשים ברשת - אתה לא חושב שכדאי לכבד אותה? ולעניין השני - הוא אשר אמרתי. ברור לי שכתבת מה שכתבת רק כי אתה יודע שYouv'e met your match...
אבל דארלינג, לא שמת לב זה שעניתי על החידון למחרת בבוקר? אחרי שבארט הצהוב ענה על לא מעט שאלות? ותכף ג'יי קרו יבוא לתמוך בי מאחורה.

SaintJohn

New member
מצטרף להערה על הערך הספורטיבי

זה חידון שאמורים לענות עליו מהזכרון. אם מישהו יצא חכם גדול וזכה בחידון ע"י מציאת התשובות באינטרנט, אז זה די נוגד את הרעיון המקורי של החידון. הדעה שלי היא שאם בתום מועד החידון (שלדעתי גם ראוי להגדיר אותו מראש, סתם הצעה) נשארו שאלות בלתי פתורות מסיבה כזו או אחרת, אז אפשר לתת הארכה או פשוט לסיים את החידון כשלא כל השאלות פתורות, אבל אני לא הייתי נותן לגיטימציה לחיפוש תשובות באינטרנט, כי כמו שאיה אמרה - זה פוגם בערך הספורטיבי של החידון. אפשר אולי לקבוע שתשובות שנענו בעזרת האינטרנט לא ייחשבו בסיכום הנקודות, במידה ואנשים מוכנים להצהיר אם הם נעזרו באינטרנט ואם כן אז באילו שאלות.

bart simpson75

New member
תודה...יש כ"כ הרבה אנשים שאני רוצה להודות להם

ואני מקווה לא לשכוח אף אחד... אני אשמח אם מישהו אחר יכין את החידון, אני יוצא למילואים בשבוע הבא ובטח לא יהיה לי זמן לזה... יש מתנדבים?

למעלה