תודה מיוחדת

giladz

New member
../images/Emo41.gifתודה מיוחדת

תודה מיוחדת לעמותת רוכבי השטח. כן החברה עם האופנועים ,החברה שמארגנים את מרוצי האנדורו פעם בחודש. תודה לרונן ברמן יושב ראש העמותה על העזרה (בכוונת החניה)ושימוש בציוד העמותה(גנרטור בזנטים ציליות). תודה לתומר דרזנר (מפיק מרוצי עמותת רוכבי השטח) שטרח והקים שיפר וחפר את הזינוק(עד 2 בלילה ביום שישי) והקים מתקנים לקהל. ולצוות הנפלא שלו שעבד קשה לפני תוך כדי ואחרי האירוע. תודה לחנן ליבני - חבר וועד עמותת רוכבי השטח שעזר לי לבנות את מערכת מדידת הזמנים.(למרות שעקב בעיות מחשב לא עבדה.) תודה למלכי ממלכי ריסינג נציג עמותת רוכבי השטח בדרום על עזרה רבה במשך החודשים האחרונים. בכל בעיה שהיתה לי מלכי תמיד שמח לבוא לעזור . תודה לכל האנשים הנפלאים מעמותת רוכבי השטח האלה שבאו ועזרו ללא כל תמורה כדי שלכם יהיה אירוע נפלא. גלעד

alonaski

New member
אתם גדולים!! אתם גדולים!!!

אתם גדולים!!!!
"גדולים" ... זה קטנים לעומת מה שאתם!!!!!
כל הכבוד לך גלעד על ההפקה הלא פשוטה בכלל, עם כל המורכבויות שלה, התמרון בין כל הגורמים, הפעלת החברים הטובים שעזרו בהתנדבות... ובכלל - על המוצר הסופי שיזכר עוד שנים רבות!!!!!!!!!!!!....
היתה תחרות מהנה בטירוף!!! הצלחת לגרום אושר להרבה מאוד אנשים!!!!!

hellmans

New member
דבר ראשון תודה לך, וכמובן לכל השאר.

האירוע היה מושקע ויפה, כל הכבוד על היוזמה וההשקעה. נראה לי שאתה ,תיזזת, יותר מהרוכבים.... אי אפשר היה לראות אותך ברור כי כל הזמן רצת ממקום למקום :). כל הכבוד! (ויש כבוד) שחר הלמן.

למעלה