תאריכים רשמיים לסיבוב הופעות-קיץ

a Warming Sign

New member
../images/Emo41.gifתאריכים רשמיים לסיבוב הופעות-קיץ

טוב.התאריכים פורסמו היום ומי שמנוי ושילם לאתר החדש יכול כבר לקנות אותם,מי שלא יאלץ לחכות ל19
אז הנה הם
(כולל מחירים) אפריל-דרום אפריקה: Mon 10th Apr Durban ABSA Stadium 150-375 rand Thu 13th Apr Cape Town Greenpoint Stadium 225-500 rand Mon 17th Apr Pretoria Loftus Stadium 175-500 rand יוני: בלגיה- Tue 13th Jun Brussels Konig Boudewijn Stadium €48-80 צרפת- Sat 17th Jun Paris Parc des Prices €45-100 הולנד- Wed 21st Jun Amsterdam Arena €54-69 Thu 22nd Jun Amsterdam Arena €54-69 יולי: שבדיה: Sat 1st Jul Gothenburg Ullevi 495-650 skr דנמרק: Thu 6th Jul Copenhagen Parken 395-570 dkr גרמניה: Mon 10th Jul Dresden Festwiese €65-82 Fri 14th Jul Hamburg Trabrennbahn €65-82 Thu 27th Jul Berlin Olympic Stadium €60-75 הונגריה: Wed 19th Jul Budapest Nepstadion 8,900-17,000 forint איטליה: Sat 22nd Jul Milan San Siro Stadium €38-80 אוגוסט: גרמניה: Tue 1st Aug Munich Olympic Stadium €55-82 Tue 8th Aug Cologne Janhwiese €65-82 Sat 12th Aug Hockenheim Ring €65-75 אוסטריה: Fri 18th Aug Vienna Ernst Happel Stadium €60-155 שוויץ: Wed 23rd Aug Berne Stadt de Suisse 115-160 sfr ספטמבר: סקוטלנד- Fri 1st Sep Glasgow Hampden Park £40-45 אנגליה- Sat 9th Sep Leeds Roundhay £42.50-45 Thu 14th Sep London Wembley Stadium £40-50 Fri 15th Sep London Wembley Stadium £40-50

erricaB

New member
תודה על העדכון../images/Emo13.gif ותגידו...

לא נמאס לו כול שנה לעשות סיבוב הופעות באותם מקומות
מה הקטע
שיגוון קצת ויבוא לפה

יש בסיבוב הזה מקומות חדשים

דרא"פ, שוויץ, ונדמה לי שגם הונגריה. לדעתי בישראל אין לו מספיק קהל וחבל. ואני לא אתפלא אם יש למנהלים שלו בעיה בגלל הבטחון כאן.הם בטח לא רוצים לקחת אחריות על משהו כזה. מה שכן, הביא אותה במחירים...

תודה../images/Emo140.gif

אלה שטסים כבר יודעים לאן? אני אישית רציתי לאיטליה אבל כפי הנראה התאריך לא מתאים
אתם יודעים אם הוא גם יופיע בספרד?

a Warming Sign

New member
כנראה שספרד לא תכלל בסיבוב קיץ../images/Emo4.gif

כמה חבל
אם היא לא תתווסף עד ה19 אז לא נראה לי שהיא תהיה..כי די מוזר ולא הוגן להוסיף הופעה במדינה חדשה אחרי שקנו כרטיסים. אממ.. הם אמרו שתהיה הופעה באירלנד,אז אני מניחה שהיו אומרים אם היו כוונות למדינות שלא מופיעות שם ויהיו בתכנון
בכל אופן,לי אין מושג עדיין לאן..אני צריכה קצת לנחש איפה יצאו הבגרויות
..ומאגוסט אני בצבא.יותר נכון מה-17 ביולי אבל זה נראה לי פחות הגיוני

גם אני צריכה לנחש לאיזה תאריך לקנות

כרטיסים.. הבעיה היא שמותר לטוס לחו"ל לפחות שלושה חודשים לפני הגיוס ולא לפני כן...

אופססס, באמת התכוונתי ללא אחרי

כן... ידיד שלי מעוניין לצאת לחו"ל לפני הגיוס, והמד"נית שלנו אמרה לו שכדאי לו להזדרז לבקש דחייה לתאריך הגיוס שלו כי לא ייתנו לא לצאת לחו"ל שלושה חודשים לפני הגיוס שלו (והוא מתגייס בסביבות אוגוסט)... אני גם מתכוונת לדחות את הגיוס, הבעיה היא שאני לא יודעת לאיזה תאריך לקנות כרטיסים להופעה....

a Warming Sign

New member
כן,חשבתי שהתכוונת לזה../images/Emo9.gif

זה נורא ואיום,מה אני אעשה???
אבל אם דוחים אז למתי? אני כבר אהיה במחזור גיוס הבא
..הממ..ומה אומרים בדחייה? קראתי שאפילו על שיפורים לבגרויות לא מאריכים
ענט,מה איתך?את גם בצרה הזאת עכשיו
אוף.

אני מתוסכלת לגמרי בגלל העניין...

השאלה היא אם יידחו לנו את הגיוס בזמן בשביל להגיע להופעה, ואיך עכשיו נוכל לדעת לאיזו הופעה נקנה כרטיסים- כי באמת אסור להתעכב עם זה! (יולי זה לא בא בחשבון בגלל הבגרויות המסריחות, ואוגוסט.. יוצא שהוא מופיע בכל הארצות שהייתי מסמנת בתור בחירות אחרונות שלי... טוב אולי חוץ משוויץ, אבל יקר שם רצח.. מה כדאי לעשות??
) אתן חושבות שאם פשוט נגיד להם שאנחנו רוצות לדחות את הגיוס בכדי לצאת לחו"ל הם ייתנו לנו??

THANK YOU!!!! ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

את פשוט גאון, אין לך מושג איך עשית לי את היום!! ^^משתחווה^^ הממ, כנראה שהמד"נית שלנו לא יודעת על מה היא מדברת LOL לאן את מתכננת לטוס?

a Warming Sign

New member
וואו,אנשים נואשים להשיג כרטיסים../images/Emo6.gif

מאתמול התחילה מכירת כרטיסים למי שמנוי לאתר(ושילם 25 פאונד
),וכתוב שאחרי 10 דקות מתחילת המכירות הוא קרס מעומס
והאתר הרשמי כרגע בראש האתרים הכי 'מבוקרים' לאחרונה
נכון לעכשיו 6 מתוך 10 הביטויים הנפוצים ביותר שקשורים לרובי במנועי החיפוש הם: "Robbie Williams tickets", "Robbie Williams tour dates" "Robbie Williams concert ticket" "Robbie Williams concert", "Robbie Williams concerts" "Robbie Williams tour". יאי.טירוף

למעלה