שרשור תמונות מהמפגש

alina maria

New member
../images/Emo41.gif שרשור תמונות מהמפגש ../images/Emo41.gif

לדעתי עדיף להעלות לפורום כדי שיהיה יותר נגיש וגם אנשים לא מהפורום ייראו אני אתחיל להעלות בקרוב, מוזמנים להתחיל להעלות רק תחת הכותרת של שם הצלם כדי שהשרשור לא יתבלגן היה נורא מגניב ואני שמחה שבאתם, חבל שלא באו יותר. ויותר לא יהיה מפגשים בפארק הירקון, המיקום ממש לא התאים לצערי חח

ZombifiedArbok

New member
רק אל תעלו תמונות שלי, בבקשה,

אני נראית מזעזעת בכולן [לפחות באלו שרואים בהן את הפרצוף שלי]. P:

alina maria

New member
למה נראה לך?

יש לכולם כמה תמונות דרפ אבל רוב התמונות שלך מקסימות, במיוחד באלה שאת מחייכת בהן

Blue Emptiness

New member
מסכיהמ עם אלינה!

אבל מצד אחד, אני לא יודעת, ז"א, גם אני לא אוהבת אף תמונה שלי ואני מניחה שאנחנו לא היחידות שלא אוהבות את התמונות שלהן או חלקן, אז זה לא בדיוק ירגיש נוח אם זה יהיה על גבי הפורום שכולם יכולים לראות ואי אפשר למחוק ישירות והכל. מצד שני, זה מסובך. כי כן רוצים שאנשים שאין להם פייסבוק, בעיקר כאלה מהפורום (גבי
) יוכלו גם לראות וגם כאלה שסתם קפצו במקרה כי הרי בשביל זה יש תמונה, כדי שיסתכלו עליה. אז... לא יודעת, אני יודעת שיש לי המון תמונות לא מחמיאות חחחחחחחח

ZombifiedArbok

New member
למה נראה לי?

כי ראיתי את התמונות וזה מה שראיתי. P: זו דעתי, אבל what the heck.

יש לי בעיה עם העלאת התמונות שלי ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

(עינב, סורי שזה משורשר אלייך, פשוט אני לא רוצה שייתבלגן השירשור
) כשאני מצלמת תמונות עם תאריך, אז זה כובד אחר, וזה כובד של תמונה שתפוז לא יכול להעלות. אם משי העלתה את זה לפייסבוק, אז... אני ממש אשמח אם את תעלי לפורום, משי. כידוע, פייסבוק מקטין תמונות אחרי שמעלים תמונות אליו. אני פשוט לא יודעת איך להעלות לפורום, כי זה פשוט לא יעלה
גם כשמורידים מהפיקאסה, זה מוריד את התמונה כקובץ מקורי. בכל אופן, אני אנסה בדרך כלשהי.

MeshiNS

New member
אין בעיה! ../images/Emo45.gif

אני אעלה לפורום תחת כותרת שלך

alina maria

New member
עינב מחייכת

נכון יש לה חיוך מקסים? ומי שלא זיהה, זו זומביפיידארבוק

כל מפגש עושים בוק ללוליטה אחרת ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

מפגש שעבר זה היה בוק מטורף לגאיה!

חיוך ממש מתוק ../images/Emo13.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

בכלל, עינב, אני מתה על ההבעות פנים שלך. הן תמיד מצחיקות אותי
("תמיד". פףףף
כולה פגשתי אותך פעם אחת!
!)

למעלה