שרשור שליפות הנוער

../images/Emo41.gif שרשור שליפות הנוער

טוב, כמיטב המסורת, כולם מוזמנים הערב לשליפת הנוער המסורתית של הפורום. ונפתח בתפילות.

Thierry Henry

New member
מה עוזר שנתפלל?!

הנוער שלי על וויק,הוא יעלה רק שבוע הבא לאינד(שבד"כ רק אז אני מוציא שחקן שחקן) אז למה לי להתפלל!?אני לא מבין אותך?! אבל בגלל שאני עוזר לך לשלוף שחקנים טובים בד"כ אני אתפלל אולי חלק מהמזל יעבור למישהו שלא מרגיש טוב היום
ברוךאתהאלוהיביורןמייתןותוציאלכלהפורוםאיזהאקסלנטגבוהבן17 אמן! מייתןושימךהגדוליגדלעודיותרבפורוםהקטןהזהאחרישתביאלנושמחהואושרעםאיזהבוןבוןמהנוער אמן! שיהיהליצןאםאפשרואקסלנטבכלתכונותיולמרותשגםאחתמספיק אמן! שיקנואותובפולללכסף אמן! שכלהפורוםיגיעלליגתהעלהבעודכמהעונותבעזרתהשחקניםמהנוער אמן! ברוךאתהביורןאלוהיההאטריקלךתמידנתפללכדישתעשהלנוטוב אמן! ונסיים בהמנון! נמני נמני אתה רחוק ממני... אהההה עבדתי עליכם.חח
הנה ההימנון ההאטריקי: כל עוד בהאטריק פנימה נפש האטריק הומיה ולפאתי האטריק קדימה עין להאטריק צופיה עוד לא אבדה האטריקתנו ההאטריק יהיה בן 2000 ליהיות עם האטריק בארצנו ארץ האטריק וירושלים ליהיות עם האטריק בארצנו ארץ האטריק וירושלים!!!

Thierry Henry

New member
תפילה לא כשרה!!

תיקון תפילה,קיבלתי אישור מביורן..
שקט באולם!!! ברוךאתהאלוהיביורןמייתןותוציאלכלהפורוםאיזהאקסלנטגבוהבן17 אמן! מייתןושימךהגדוליגדלעודיותרבפורוםהקטןהזהאחרישתביאלנושמחהואושרעםאיזהבוןבוןמהנוער אמן! שיהיהליצןאםאפשרואקסלנטבכלתכונותיולמרותשגםאחתמספיק אמן! שיקנואותובפולללכסף אמן! שכלהפורוםיגיעלליגתהעלהבעודכמהעונותבעזרתהשחקניםמהנוער אמן! ברוךאתהביורןאלוהיההאטריקלךתמידנתפללכדישתעשהלנוטוב אמן! ונסיים בהמנון! נמני נמני אתה רחוק ממני... אהההה עבדתי עליכם.חח הנה ההימנון ההאטריקי: כל עוד בהאטריק פנימה נפש האטריק הומיה ולפאתי האטריק קדימה עין להאטריק צופיה עוד לא אבדה האטריקתנו ההאטריק יהיה בן 2000 ליהיות עם האטריק בארצנו ארץ האטריק וירושלים ליהיות עם האטריק בארצנו ארץ האטריק וירושלים!!!

שרברב ../images/Emo46.gif

הכל בגלל ביסטר שהבריז מהתפילה!! Arnon Assif (26338047) 17 years, passable form, healthy A controversial person who is balanced and upright. Has disastrous experience and weak leadership abilities. Nationality: Israel Assessed value: 25 000 NIS Wage: 2 600 NIS/week Owner: kiryat malachi Warnings: 0 Stamina: poor Goaltending: disastrous Playmaking: weak Passing: poor Winger: weak Defending: poor Scoring: poor Set Pieces: wretched Career Goals: 0 Career Hattricks: 0 League goals this season: 0 Cup goals this season: 0 פוטר!

Thierry Henry

New member
שרברב

! שהיה נופל בתוכנית של חיים הכט בגלל האישיות הבעיתית שלו...פוטר!

bister

New member
סורי אבל חשבתי שרז מביא לך את המזל

ככה זה שלא נותנים קרדיט לרבנים ראשיים.... התפללתי תפילה פרטית ותראה מה יצא לי

TomDelonge

New member
כוכב ../images/Emo13.gif

Ran Shtrauber (26338406) 19 years, passable form, healthy A sympathetic guy who is temperamental and dishonest. Has disastrous experience and wretched leadership abilities. Nationality: Israel Assessed value: 520 000 NIS Wage: 5 300 NIS/week Owner: FC H.Petach-Tikva Warnings: 0 Stamina: inadequate Goaltending: disastrous Playmaking: weak Passing: poor Winger: poor Defending: excellent Scoring: poor Set Pieces: poor כמה הוא שווה לדעתכם???

מזל טוב

אתה חדש כאן? אם כן ברוך הבא
אין לי מושג בקשר לשווי (לצערי), עוד לא יצא לי לשלוף אקסלנט. אבל לדעתי תקבל עליו קרוב למיליון..

TomDelonge

New member
Solid

ואני לא חדש פה... פשוט אני לא רושם פה אבל קורא את כל ההודעות כמעט. אני גם אשמח להשתתף בליגת הפורום הבאה...

bister

New member
מי צריך תפילות?

Harvey Jewell (26339438) 21 years, passable form, healthy A sympathetic guy who is balanced and honest. Has disastrous experience and passable leadership abilities. Nationality: Israel Assessed value: 1 420 000 NIS Wage: 11 000 NIS/week Owner: The Yelloe Flames Warnings: 0 Stamina: wretched Goaltending: passable Playmaking: disastrous Passing: disastrous Winger: disastrous Defending: disastrous Scoring: disastrous Set Pieces: weak כמובן שאני יאמן אותו לסוליד אבל אני מתלבט אם להשאיר אותו ולהתחיל לאמן שוערים או למכור אותו.

למכור או לאמן?

Sheshbatzar Yahalom (26376710) 17 years, passable form A controversial person who is balanced and honest. Has disastrous experience and inadequate leadership abilities. Nationality: Israel Assessed value: 70 000 NIS Wage: 2 800 NIS/week Owner: hapoel petach-tiqwa Warnings: (this information is not available while matches are in progress) Stamina: inadequate Goaltending: disastrous Playmaking: wretched Passing: poor Winger: wretched Defending: poor Scoring: passable Set Pieces: weak Details about scoring cannot be shown while matches are in progress.

Thierry Henry

New member
הוא יהיה בן 22

אז הוא לא שוער לאימון לפי דעתי...תקנה פאסאבל צעיר בכסף של הפאסאבל הזה

bister

New member
נראה לי הוא עולה לסוליד עוד אימון

בכלי הוא הראה משהו כמו 59.7

למעלה