שרשור שבועי+שיפור קטנטן

dragonit12

New member
../images/Emo41.gifשרשור שבועי+שיפור קטנטן../images/Emo41.gif

כעע זה חזרררר!! והשבוע שהיה
שיר השבוע:
משפט השבוע:
דבר מצחיק שקרה לכם השבוע:
משו שהרס לכם את השבוע:
מאכל השבוע: יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע....
ראשון-
שני-
שלישי-
רביעי-
חמישי-
שישי-
שבת- שבוע מהנה=]=]

dragonit12

New member
../images/Emo13.gif

השבוע שהיה שיר השבוע:שאקירה שאקירההה משפט השבוע:"את לא פה וכואב לי" דבר מצחיק שקרה לכם השבוע:היו יותר מדי
משו שהרס לכם את השבוע:=-\ מאכל השבוע:במבה
השבוע ראשון-לוזוכרת מה יש לי=\ שני-מבחן במד"ט שלישי-לוזוכרת מה יש לי=\ רביעי-פעולת משצים
חמישי-להגיש עבודה בהיסטוריה+מבחן בהיסטוריה. בעעעע..אח"כ יש ישב"צ שישי-אחיי באא הביתה מהצבאא יאיי=]=] שבת-עם אחי בביתת!

דללה

New member
שבוע טוב ../images/Emo13.gif

והשבוע שהיה שיר השבוע: everytime משפט השבוע: כן, אחי? דבר מצחיק שקרה לכם השבוע: ציטוט של המורה שלי "ירין, הכל בגלל שאתה שחור! ומותר לי להגיד את זה, אני נשואה לתימני!" משו שהרס לכם את השבוע: אסיפת הורים
מאכל השבוע: מוזס
יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע.... סבבה
ראשון- ללמוד לאזרחות שני- מבחן באזרחות ומשמרת בעבודה שלישי- כלום!!! רביעי- חזרות עד הלילה
חמישי- יוצאת שישי- יוצאת שבת- עבודה ואז חזרות עד הלילה

דללה

New member
תודה ../images/Emo13.gif

חזרות להופעה.. לסוף שנה עוד לא התחלנו לעשות חזרות..

דללה

New member
בסוף אין ../images/Emo10.gif

התבטלה.. היינו אמורים להופיע במירוץ הלפיד אבל העבירו את זה לאשקלון או משהו כזה..

דללה

New member
בסדר...

את מוזמנת להוסיף אותי למסנג'ר... קצת מעיק לדבר פה.. אני שולחת לך במסר.

Janem

New member
:)

שיר השבוע: ואת תופסת לי ת'לב כל השבועעע... ואת תופסת לי ת'לב כל כך חזק! שאת איתי אני מרגיש רגועעע האהבה שלך היא כמו גלגל ענקקקק! משפט השבוע: "זוג מושלם אפשר רק למצוא בחנות נעליים" :) דבר מצחיק שקרה לכם השבוע: בבוקר כשקמתי מסטול להסעה (כרגיל), אז כשהגענו לבסיס, יצאתי, ואני רגיל לסגור את הדלת אחרי. אז העפתי אותה בכל הכוח, ובדיוק מישהו היה מאחורי. אז מזל שהיא לא פגעה בו. ואז באתי לפתוח אותה, וגם הוא בא לפתוח אותה, וככה דקה בערך משכנו אותה כל אחד לכיוונו, עד שהוא פתח והתחיל לצעוק עלי... ולא הפסקתי לחייך... משו שהרס לכם את השבוע: לא היה משהו כזה במיוחד... מאכל השבוע: השווארמה של יום רביעי... יאללה פשוט תרשמו מה אתם הולכים לעשות כל השבוע.... ראשון- לישון. שני- לטייל. שלישי- ללכת לבקו"ם ולשרוף את היום. רביעי-לעבוד? רק כדי שיגידו שאני עובד. חמישי-מרפאה. שישי- גימל :) שבת-אחותי וגיסי באים אלי. שבוע טוב!

willo1

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע: טוב זה נשמע אולד פאשיין אבל "נגן לי ירדן בביצוע של מישהו לא מוכר והראל סקעת.. ביוע מהמם.. משפט השבוע: המממ אני אומרת הרבה "פאקינג" המממ דבר מצחיק שקרה לכם השבוע:ווווואי מלאאא משו שהרס לכם את השבוע:מישהי מהעבודה
לא נורא.. נתמודד.. מאכל השבוע: סלט

למעלה