שרשור שאלות מודיעין תח"צ והכוונה

מצב
הנושא נעול.

SC0RPi0NS GiRL

New member
שאלה חשובה :

אתם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה או מודיעין תח"צ כללי שלכם. חברי הפורום יענו לכם על-גבי שרשור זה
שאלה חשובה :
האם יש קו אוטובוס מתחנת הרכבת ת"א ארלוזורוב שנוסע לבאר-שבע שעוצר במחנה בר-לב? תודה מראש!

GalushGalush

New member
|קימה|שלום אנשים, ישלי כמה שאלות..

אתם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה או מודיעין תח"צ כללי שלכם. חברי הפורום יענו לכם על-גבי שרשור זה
אוקיי, אז ככה..
האם יש מוניות שירות ממגדלי האופרה בת"א לשנקין וכמה בערך זה אמוּר לעלות?
האם יש מוניות שירות ממגדלי האופרה לתחנה המרכזית וכמה זה אמור לעלות?
האם יש מוניות שירות משנקין לתחנה המרכזית וכמה זה אמור לעלות? תודה רבה מראש
גלי.

roman22

New member
איך להגיע

איך להגיע
איך אני מגיע מאשקלון ל סופרלנד בראשון לציון? תודה לעונים

monika

New member
שלוםםם

שלוםםם
איך אני מגיעה מקרית אונו לבלומפילד? תודה

lvmusic

New member
הגעה מרמת גן להרצליה

הגעה מרמת גן להרצליה
שלום, אשמח אם מישהו יציע לי את הדרך המהירה ביותר בתחבורה ציבורית להגיע מרמת גן (ז'בוטינסקי) להרצליה (תחנה מרכזית) או עדיף אפילו המרכז הבין תחומי שנמצא ברחוב כנפי הנשרים.....

GalushGalush

New member
../images/Emo27.gif*../images/Emo27.gif

אוקיי, אז ככה..
גלי.
*

קובי לו

New member
הכי מהר, אבל גם הכי יקר

הגעה מרמת גן להרצליה
שלום, אשמח אם מישהו יציע לי את הדרך המהירה ביותר בתחבורה ציבורית להגיע מרמת גן (ז'בוטינסקי) להרצליה (תחנה מרכזית) או עדיף אפילו המרכז הבין תחומי שנמצא ברחוב כנפי הנשרים.....
הכי מהר, אבל גם הכי יקר
(חוץ ממונית ספיישל), היא הדרך הבאה. כל הקווים לרכבת מרכז (50,51,40,54,59,68,69,70,64,82) ויש אפילו עוד כמה קווים, ככה שבממוצע מחכים לא יותר מ-3 דקות לאוטובוס כזה. משם רכבת להרצליה ומשם או מונית ספיישל או קו של אגד, אין לי מושג איזה, או 20 דקות הליכה. אוטובוס אחד מרח' ז'בוטינסקי להרצליה שעובר דרך רמה"ש עשוי לקחת לו מעל 45 דקות נסיעה. בדרך שהצעתי לך זה מקסימות 40 דקות, וזה אם צריך לחכות לרכבת להרצליה מעל 10 דקות. 5 דקות המתנה בז'בוטינסקי, 7 דקות נסיעה, 3 דקות הליכה לרכבת סבידור, 4 דקות המתנה לרכבת, 8 דקות נסיעה, 5 דקות במונית/טרמפ_שמכירים_את_הנהג או שהגיע בפוקס האוטובוס הפנים הרצלייני, סה"כ 32 דקות. לעתים אין אפילו המתנה בז'בוטינסקי ואם זה אחה"ץ זמן הנסיעה לרכבת (לרדת בתחנת הבורסה) הוא יהיה רק 5 דקות ואז כל הסיפור יקח 25 דקות.

lvmusic

New member
תודה רבה....ודבר נוסף

הכי מהר, אבל גם הכי יקר
(חוץ ממונית ספיישל), היא הדרך הבאה. כל הקווים לרכבת מרכז (50,51,40,54,59,68,69,70,64,82) ויש אפילו עוד כמה קווים, ככה שבממוצע מחכים לא יותר מ-3 דקות לאוטובוס כזה. משם רכבת להרצליה ומשם או מונית ספיישל או קו של אגד, אין לי מושג איזה, או 20 דקות הליכה. אוטובוס אחד מרח' ז'בוטינסקי להרצליה שעובר דרך רמה"ש עשוי לקחת לו מעל 45 דקות נסיעה. בדרך שהצעתי לך זה מקסימות 40 דקות, וזה אם צריך לחכות לרכבת להרצליה מעל 10 דקות. 5 דקות המתנה בז'בוטינסקי, 7 דקות נסיעה, 3 דקות הליכה לרכבת סבידור, 4 דקות המתנה לרכבת, 8 דקות נסיעה, 5 דקות במונית/טרמפ_שמכירים_את_הנהג או שהגיע בפוקס האוטובוס הפנים הרצלייני, סה"כ 32 דקות. לעתים אין אפילו המתנה בז'בוטינסקי ואם זה אחה"ץ זמן הנסיעה לרכבת (לרדת בתחנת הבורסה) הוא יהיה רק 5 דקות ואז כל הסיפור יקח 25 דקות.
תודה רבה....ודבר נוסף
הכוונה שלך היתה הגעה לבין תחומי או התחנה המרכזית בהרצליה?

846

Active member
567 לצומת רעננה, 029 או 501 לתוך

תודה רבה....ודבר נוסף
הכוונה שלך היתה הגעה לבין תחומי או התחנה המרכזית בהרצליה?
567 לצומת רעננה, 029 או 501 לתוך
הרצליה ושם קו 2 ליתר ביטחון תישאל את הנהג.....

מקרית אונו לבלומפילד

שלוםםם
איך אני מגיעה מקרית אונו לבלומפילד? תודה
מקרית אונו לבלומפילד
קו 168 או 68 של קווים עד דרך בגין-פ"ת (לא משנה באיזה מהתחנות) ומשם את ממשיכה עם אחד הקווים 40 או 42 של דן עד לשד' ירושלים ביפו ומשם הליכה קצרה מזרחה (מומלץ לשאול את הנהג). אפשרות נוספת, אך ארוכה יותר, קווים 55 או 56 של קווים עד גן העיר. שם את חוצה את הכביש ולוקחת את אחד הקווים 8, 25 או 26 של דן (כאשר 26 מגיע הכי קרוב לאיצטדיון בלומפילד), גם גאן מומלץ לשאול את הנהג איפה לרדת כי הקווים לא עוברים בדיוק ליד האיצטדיון, אלא ברחובות סמוכים.

monika

New member
אני יכולה גם..?

מקרית אונו לבלומפילד
קו 168 או 68 של קווים עד דרך בגין-פ"ת (לא משנה באיזה מהתחנות) ומשם את ממשיכה עם אחד הקווים 40 או 42 של דן עד לשד' ירושלים ביפו ומשם הליכה קצרה מזרחה (מומלץ לשאול את הנהג). אפשרות נוספת, אך ארוכה יותר, קווים 55 או 56 של קווים עד גן העיר. שם את חוצה את הכביש ולוקחת את אחד הקווים 8, 25 או 26 של דן (כאשר 26 מגיע הכי קרוב לאיצטדיון בלומפילד), גם גאן מומלץ לשאול את הנהג איפה לרדת כי הקווים לא עוברים בדיוק ליד האיצטדיון, אלא ברחובות סמוכים.
אני יכולה גם..?
לקחת 68 ולרדת במכון מוכר.. ומשם לקחת את קווים 40 או 42?

קיי בנט

New member
יש מוניות שירות של קו 66...

אוקיי, אז ככה..
גלי.
יש מוניות שירות של קו 66...
אבל מה רע באוטובוס? 66 מביא אותך בערך ממגדל האופרה לשנקין. אבל למה שלא תלכי ברגל וזהו? מגדל האופרה ושנקין קרובים.

צר לי, אבל גם זה לא נכון

לא אמרתי שהוא מגיע לתחנה המרכזית!
אמרתי שהוא מגיע יחסית קרוב לשנקין!
צר לי, אבל גם זה לא נכון
מאזור האופרה הוא דווקא הולך ומתרחק משנקין. 66 פונה צפונה לעבר בן יהודה, בעוד ששנקין נמצא דרומית לאופרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה