שרשור שאלות לרונית דובדבני

perrinat

New member
../images/Emo41.gifשרשור שאלות לרונית דובדבני../images/Emo41.gif

התוכנית של מחר, 3/5/05 תעסוק בנושא: הערצה. מיד לאחר סיום התוכנית, בשעה 19:00 תתארח בפורום רונית דובדבני ותענה על שאלותיכם בנושא התוכנית. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם לכאן

לרונית..../images/Emo140.gif

היי קוראים לי נעם ואני בת ואני רוצה לישאול אותך מה ההבדל בין מעריץ שרוף למעריץ רגיל
כי פשוט אני נורא מעריצה את רוני דואני ואני רוצה לדעת אם אני מעריצה שרופה שלה או לא..
תודה רבה, נעם

לנעם

נעם שלום, אני לא יודעת הגדרות וגבול שבין מעריץ ל"שרוף" בעצם רק אתאת יודעת. התשובה היא אצלך לפי מה עושה ההערצה לחייך. האם יש לך חיים מלאים בהרבה עניינים וברוני או שזה רק רוני? האם ההערצה לרוני מקטינה אותך, את מרגישה במקביל להערצה קטנה לידה או שזה גורם לך כמו שהיא אמרה בראיון שלה בתוכנית ללמוד דברים ולפתח את עצמך. ולפי התשבות שתעני לשאלות ששאלתי אותך , תוכלי להגדיר לעצמך איזו מעריצה את. רונית

אני חושבת שאני כן מעריצה שרופה

אני כן אוספת פוסטרים שלה , וכן יש לי את הדיסק שלה , ואני צופה בכל התוכניות שהיא מיתארחת בה , ואני גם בפורום שלה
אז אני חושבת שאני כן מעריצה שרופה
אבל עד גבול מוסיים
ותודה רבה לך על שענית לי
אני ממש מודה לך

eirit100

New member
שלום.. מה מצב?

אני חדשדשה פה ואני רוצה לשאול אם את יכולה ליעצץ לי?

nonoki

New member
לרונית...

תראי אני יענה לך על השאלות ששאלת בצורה הכי מפורטת שאני יכולה... אני אוהבת את רוני ולא כל כך הרבה כמו שאת חושבת יש לי את העניינים שלי ואת החיים שלי ובחלק מזמני הפנוי זה רוני...ובכלל לא כל הזמן בזמני הפנוי שלי אני הולכת להופעות שלה שומעת לשירים שלה נכנסת לפורום שלה וגם לאתרים שלה... מקווה שעניתי לך על השאלות... -נועם-

RoieL

New member
רציתי לדעת מה דעתך (וגם לגולשים)

אחותי מופיעה מחר! ורציתי לדעת איך לדעתך אפשר להתגבר על תופעת הערצה (ממש אובססיה). וזה טוב, או רע?

RoieL

New member
העמדה שלך מעניינת בהתחשב בזה

שהופעת כמעריצה של רוני באחי! אחותי!

נכון../images/Emo42.gif

לגביי רוני, אני חושבת שלא עברתי את הגבול. לא מעירים לי על ההערצה שלי אליה,לא אומרים לי להוריד פרופיל. אני אל מחכה לה מתחת לבית ולא משלמת מליונים כדי לפגוש אותה אבל אני מוכנה לשלם כדי לקנות את הדיסק ולשמוע שירים שאני אוהבת. לזה התכוונתי
זה טוב להעריץ,אבל עד הגבול

RoieL

שלום לך, כאשר תופעה הופכת לאובססיה כהגדרתך זה כבר גבולי וזה בעייתי. כל דבר שהוא אובססיה הוא בעייתי. אני לא יודעת איך הגעת להגדרה הזו ישום שהיא הגדרה קלינית רפואית. הערצה בגיל סויים היא כמעט בנורמלי.אם זה אינו תופעה חולפת של תקופה יש להעזר במישהו מקצועי, או במישהו בוגר שינסה לבדוק על איזה צורך של האדם עונה התופעה/ ההערצה האובססבית. אני ממליצה לך לקרא את ה שמופיע באתר היום על הנשא שכתבתי, רונית

RoieL

New member
מסכים עם ליאור ואתך בהחלט. ו..

לא הבנת באיזה אתר:)

offirfir

New member
שאלה לרונית דובדבני..

הערצה זה גם נקרא אהבה..? כאילו האם הערצה זה כמו אהבה..

היי לך!

כמו שאני סיפרתי בבעיה שלי שיש מישהו שאני מעריצה אותו מאוד לא מפסיקה לחשוב עליו והוא בן 18! לפעמים אפשר להתאהב ולפעמים לא!! אצלי גם הבעיה היא שאני פוחדת להתאהב בו!-כי אפעם לא דיברנו! רק ראיתי אותו ויש לי ת'טלפון שלו...!

OFFIRFIR

שלום לך, בסיום קריאה של תשובה זו אני ממליצה לך להיכנס ולראות את מה שכתבתי על הנושא של הערצה וזה ישלים את תשובתי. זה מופיע בהמשך דף הפורום היום. אז, הערצה יכולה להיות שלב ראשוני של ילד/ה לקראת אהבה ראשונה. זהו שב בו אני לומד על עצמי מה קורה לי כשאני מעריץ/ מאוהב במישהו. המישהו הזה לאצריך להיות ממשי כי אני לומד מה קורה לי כשיש לי דמות כזו בחי. להתאהב זה כיף, רונית

לרונית!

היי! יש מישהו שבן 18 ואולי הוא יהיה מפורסם.. אני לא מפסיקה לחשוב עליו ואני בכלל בת 11! הוא חתיך ומוכשר...! --------------------------------------- ויש איזשהי סידרה שקוראים לה-ראש גדול! שחקני הסדרה נמצאים בפורום של הסדרה-ראש גדול! אני מדברת איתם וכ'ו...! ההורים שלי ואחות שלי הגדולה מנסים לשכנע אותי שאלו מתחזים! שזה סתם שקרים!! אומרים שאני ממש אובססית-משהו כזה ושאני מאמינה בקלות! אני ממש מעריצה את אותו אחד שבן 18! אני לא מפסיקה לחשוב עליו אני מקווה שתוכלי לעזור לי, ליאת.

לליאת

ליאת שלום, מדברייך אני מבינה שהמישהו הזה בעינייך הוא נפלא,חתיך ומוכשר ואת מעריצה אותו. הקושי שאחרים אחות /הורים מציקים לך בנושא.אני לא רואה מצוקה שלך או כל רצון שלא להעריץ אותו חוץ מזה שאחרים זה לא נראה להם. לך הוא מאוד נראה. אני לא יודעת למה הכוונה "אובססיבית" ומה קורה בחייך. אני ממילצה לך לקרא את שתי התשובות הקודמות שנתתי באתר שעסקו בנושא דומה . בתופעת ההערצה המעריץ מאמין על הדמות שלו הכל וממש לא רוצה שיקלקלו לו את זה כי טוב לו ככה. האם את רוצה להפסיק לחשוב עליו באמת? תבדקי עם עצמך, רונית

שאלה לרונית../images/Emo42.gif

מה דעתך על המעריצים שמוכנים לעשות הכל* כדי לפגוש את הכוכב שלהם
הכל* = לחכות מתחת לבית ולעקוב אחרי אותו מפורסם.

למעלה