שרשור שאלות לליה ברגר

Dark Force

New member
../images/Emo41.gifשרשור שאלות לליה ברגר../images/Emo41.gif

אתם מוזמנים לשרשר לכאן את השאלות שלכם לליה ברגר, הבמאית הדגולה. היום האירוח ב20:00

שאלות! ../images/Emo41.gif

*מה את חושבת על יהודה סעדו? *יש לך חבר? *איפה את משחקת כרגע? *את שומרת עדיין על קשר עם מישהו מהטלנובלה "משחק החיים"?

אהלן אלונושית../images/Emo13.gif

אני חושב שיהודה סעדו מקסים, וכנראה במחזה הבא שלי אני אלהק אותו, אנחנו במגעים. אני נשואה, לירון. אני כרגע לא משחקת בשום מקום, הצגתי רומיאו ויוליה עוד עולה ברחבי הארץ. טלנובלה "משחק החיים" ? לא מכירה.

grinberg

New member
אוףף למה גילית שבסוף אתם מתחתנים?

אני רק בפרק 55 ועכשיו יצא קצת החשק

אהלן גבסואית

1. כן, אני כרגע עובדת על מחזה חדש, יהיו פרטים בקרוב. 2. כן אנחנו נשואים כבר שנה.

NAJ

New member
שאלה

את רוצה להסביר לנו למה לעזאזל חשבת להתאבד?!

ההתאבדות..

תראה, באותה התקופה לא הייתה לי ברירה, ולא מצאתי שום דבר פרט לזה. חשבתי שאני בהריון, ולא סתם בהריון בהריון מאחי. לא יכולתי להמשיך הלאה, במיוחד כי התאהבתי בו.

Dark Force

New member
שאלות לליה..../images/Emo56.gif|פגרה|

1. האם מיכל ושאול ביחד? 2. איך קוראים לתינוק, ובן כמה הוא כבר? 3. האם ארז וענבר עוד ביחד? 4. מה שלומך? 5. איזה מזל את?

דארק פורס

1. כן, והם מאושרים, והם חמודים! 2. לתינוק קוראים ליאם, והוא בן שנתיים. 3. לא, ארז וענבר נפרדו. 4. שלומי טוב! ושלומך? 5. מזל דגים.

שאלה לליה

1)מה קורה איתך ועם ירון?? 2)אתם מתכננים לעלות עוד הצגה בתאטרון הכוכב?? 3)מה חדש עם קובי?? וכמובן עם תתגרשי מירון תמיד תוכלי לפנות אליי

כוסון גמד:

1. אני וירון בסדר גמור, ירון ממשיך לככב ברומיאו ויוליה ואני מביימת אותו
2. כן! אנחנו כרגע בהכנות להצגה חדשה, ורומיאו ויוליה בבקרוב תרד- אתם מוזמנים לצפות בהצגות שנותרו! 3. קובי בסדר, הוא עדיין משחק את מרקוציו.

Mrs HellFire

New member
ליייייה!!

וואי כמה זמן לא שמענו ממך, האמת שהתגעגעתי! איך היה ההריון? כלומר, הוא עבר חלק או שהיה קשה? איך ואת נירה עכשיו? קובי וריקי החמודים עוד ביחד?

הלפייר:

האמת שבאמת הרבה זמן לא עשיתי משהו מיוחד, פרט לביים את "רומיאו ויוליה-גרסאת הרוק", אבל אתם תשמעו ממני בקרוב. ההריון היה מקסים ומצחיק, נהניתי מעצם המחשבה שבתוכי יש חיים נוצרים. כרגע אני מעדיפה לא לדבר עליי ועל אמא שלי, אבל אנחנו מדברות. כן.. קובי וריקי עוד ביחד. בהתחלה היה קצת קשה לקבל זאת, אבל כן.

גמד בשאנטי:

1. אני לא ממש רוצה להרחיב בנושא, אבל היא תהיה בסדר. 2. הפאב של אודי נסגר, אודי הכניס להריון איזו מלצרית וברח.. כמה אופייני.

../images/Emo9.gifשאלה אחת

את מכירה אחת אורלי
תגידי לה שחצילים יכולים להיות בסטייל..ושזה הכי שולט בארץ

למעלה