שרשור שאלות/חדשים

magicannn

New member
היי! מה קורה?../images/Emo11.gif

אני חדש פה ובדיוק התחלתי לראות בליץ'! אחלה תוכנית 0.0 אני בתחילת הסאגה של סול סוסייטי פרק 23.אני מקווה שאני אשתלב

KaroChan

New member
היי :)

אני קארין, בת 12 מהצפון. הצטרפתי לפורום כי אני צופה שמאוהבת בסדרה ובאנימנגה בכלל D: מקווה להשתלב, קארין. D: נ.ב למישהו יש את הפתיח החדש של בליץ'? התאהבתי בשיר.

harar8

New member
../images/Emo58.gifשלום

רציתי לשאול, האם אפשר להפוך הולואים לארנקרים בלי ההוגיוקו, וההוגיוקו הוא רק כלי לעשות את הפעולה הרבה יותר מהירה והרבה יותר מושלמת? כי אני חושבת שהולואים היו נהפכים לארנקרים הרבה לפני שאייזן השיג את ההוגיוקו, כמו למשל במנגה בסוף עם הגרנד פישר, הגרנד פישר חוזר לאיזשהו מקום שם נמצא מישהו שנראה לי שהוא ארנקר(ההולו נראה אנושי), שהופך (לפי מה שנראה לי) את גרנד פישר לארנקר, וזה לפני שאייזן השיג את ההוגיוקו. וכבר ידוע שגרנד פישר מופיע גם יותר מאוחר בתור ארנקר. אשמח לתשובה.

Guid

New member
יש לך סיבה טובה לקוות...

הפורום לא בדיוק בחיים בתקופה הזאת.. בכל מקרה, ברוך הבא! אני עידן. D:

The Immortal Me

New member
בדיוק כך.../images/Emo58.gif../images/Emo210.gif

אישין אומר שתמיד היו אראנקארים, אבל הם היו הרבה פחות חזקים ומסוכנים. Along came Aizen...

JeeChan

New member
לא ניתן לומר על גבי פורום פרטים כאלה

אמסור לך בפרטי

JeeChan

New member
ברוכה הבאה לפורום 3:

תחפשי בgendou.com יש שם את כל השירים שתרצי ם:

TheChipmunks

New member
חחחח

אתה רואה בערוץ הילדים? בכל אופן גמאני חדשה פה וראיתי ר=ק את מה ששידרו בערוץ הילדים אבל לא התחברתי כל כך לסדרה.... לדעתי היא חמדמדה ולא מעבר... (don't kill me!><)

|טוב, הערוץ חתך שלושה פרקים לפני סוף העונה

מסיבות מסתוריות מאוד.... זה כל כך קשה לסיים עונה?! ואחרי זה יש פילרים- מוזריות ובאונטו, ואז מגיעים החבר'ה שהם ספויילר ומתחיל להיות באמת כייף! גרימי 3>

למעלה