שרשור שאלות ובעיות

משהו מוזר..

יש לי תאומים.. ואחד מהם כבר כמה ימים לא בא עם ש.ב זה יכול להיות?.. חיפשתי בכל מקום.. ולא היה.. וגם לא הורידו לו ציון..

spongbob

New member
../images/Emo110.gifמישהו יכול להביא לי

את האתר סמיל ועוד אתרים בעברית של סימס 2 ואם אין אז תביאו גם אנגלית תודה מ
(ראש)

Ice Cream Girl

New member
../images/Emo29.gif כנסוו...

א. צטערת שאני פותחת הודעה חדשה.. אבל אין לי איפה לנצל"ש. ב. יש לי שתי שאלות: 1. יצא כבר סימס יורבז בארץ? 2. אם כן, מישהו יודע כמה הוא עולה ואיפה אפשר לקנות אותו? האמת יצאו 3 שאלות
תודה לעונים

S I M S 2 girl

New member
שאלה !!!../images/Emo41.gif

שמרתי את האמא עושה צריים לפני שהיא יולדת עכשיו אם אני אנסה לצאת ולהכנס עד שיהיה לי תאומים אני אצליח? זתומרת השאלה היא האם באמת יכולים להולד תאומים בטיבעיוות? בלי פאצים?

S I M S 2 girl

New member
היייייי!!!

אוף... אני מנסה לעשות תאומים שאני כל שניה יוצאת ונכנסת ומנסה עד שיהיה תאומים אבל אין....איך אני יכולה שיהיה!?

lity love

New member
סימס

אני רוצה שיהיה לי את המשחק סימס אבל אני לא יודעת מאיפה להשיג אותו... אם תוכלו לומר לי מאיפה אפשר להשיג אותו...אני אודה לכם! בתודה מליטלו'ש!

הלך לאיבוד אופה לחם ../images/Emo13.gif

אני לא בטוחה שאני לא מבלבלת בין הסימס הקודם לסימס2 אז אולי תגידו לי אתם אם יש בסימס2 אופה לחם וכזה שמכין חמאה? ואם כן אז איפה הוא נמצא? כי חיפשתי בכל החפצים ולא מצאתי... תודה רבה.

עזרה דחוף!!

אהלן אנשים אני חייבת עזרה השגתי סימס 2 אחרי כל כך הרבה מאמצים והתקנתי אותו ושמתי קראק והכל אבל זה כותב לי הודעת שגיאה שאין לי DirectX_9c אין לי מושג מזה אבל הורדתי את זה בכל זאת והתקנתי וזה עדיין עושה כאילו אין לי, הוא עדיין שם לי ת'הודעה הזו. אנשים בקשה תעזרו לי אני בטח לא היחידה שזה קרה לה ואני מאוד רוצה לשחק בזה אז אז מה אם לא קניתי ת'משחק - גם לי מותר. :) בתודה מראש ר

אופפפ

קניתי ת'משחק המקורי!!! ועד היום לא הייתה לי שום בעיה אבל היום לא לחצי על כלום וזה משוט מזער לי תמשחק ככה רה לי פעמיים ואני לא חושבת שזה צירוף מקרים שזה קרה ככה גם לעוד ילדה עם מישהו יודע למה זה קר ה אז פליז!!!!!!!!!!!!! עזרהההההההההההה

S nooshi S

New member
שאלה חשובה (טוב לא ממש...)

בתור אחת שזה הפורום הראשון שאני מדברת בו (אל תצחקו
ככה זה כשיש לך בבית אבא שהוא מטכנת מחשבים ויש לו מלא תוכנות הגנה על המחשב
) יש לי כמה שאלות? 1. איך אני שואלת את המנהלים כל מיני שאלות? 2. איזה כן סוגי אתרים מותר לפרסם? תודה מראש לכל מי שיענה

sims in love

New member
בעיה

בניתי משפחה גדולה וזה לא משנה עכשיו אבל הנערה נכנסה להריון מאיזה שהוא נער ואז עברה דירה עם התינוקת והזמינה את האבא של התינוקת לגור איתה. ואחר כך האישה עברה לגור עם אח שלה וההורים שלה והנער נשאר עם התינוקת. עכשיו התינוקת כבר ילדה גדולה אבל כל הזמן האוטובוס של בית הספר לא הגיע למה??? וגם שהתינוקת גדלה לילדה האוטובוס לא הגיע ושני האנשים היו צריכים ללכת לבית הספר אז למה האוטובוס לא בא לקחת אותם ??? בבקשה תענו!!!!!!!!!!!!!!!!!!

131187מיכל

New member
שאלה- דחוף

הורדתי מלא בגדים, תסרוקות ואיפור מהאינטרנט ושמתי בתיקיית downloads אבל אני מוצאת במשחק רק חלק מהתסרוקות, איפור אחד ואת הבגדים בכלל אין לי. למישהו יש מושג מה הבעיה. נ.ב- חילצתי את כל הקבצים מהתיקיות.

שאלה דחופה!!!!!!!!!!

שלום,למה לכולם הסימים מתאהבים ולי לא,אולי יש איזה קוד או מדריך? אשמח אם תענו,כי יש לי נערה והיא צריכה בעל דחוף!!!!!! ושאלה שניה,איך מציעים נישואים,ובאיזה אפשרות? תודה לכול העונים

תעזרו לי פליז מי שמבין

הורדתי את התמונה הזאת שמעלה את המודים. היא נשמרה לי ב"דסקטופ" זה בסדר? חוץ מזה עוד שאלה . לאן בדיוק נשמרים כל הדברים שאני מורידה {הרי התמונה הזאת בלי קשר נשמרה בדסקטופ} ואיך משתמשים בהם??? תודה לכל העונים. {למי שיש תנו לי בבקשה אתר שאני יכולה להוריד בגדים וכאלה.}

פליז תענו זה סופר חשוב!!!!

איך אני גורמת למישהו לצייר מישהו אחר? אני לא יודעת אוף... תסבירו לי..!! בסימס 2...אז איך אני עושה נגיד שמישהו יצייר מישהו אחר? חשוב לי פליז.

sims girl1

New member
שאלה!

אני יודעת להוריד רק מהאתר הרשמי. באתרים אחרים מופיעות לי תיקיות- בתוך התיקיות, מסמך word ולפעמים עוד משהו... מה אני אמורה לעשות?

leah123

New member
עזרה!!!

תקשיבו אני לא רוצה להוריד אבל אני רוצה תמונות של ראשים...אז אני יודעת שיש באתר הרשמי...אז מישהו יכול לתת לי קישור לגלריות של שיער איפור וכו????????כי באתר הרשמי אני לא יודעת איך נכנסים!!או שתסבירו לי...תודה

למעלה