שרשור שאלות ובעיות

3 שאלות!../images/Emo58.gif

יש לי שלוש שאלות והשמח עם תוכלו לענות לי עליהם, והשאלות הם: 1. הורדתי פעם פאץ ושמתי אותו בהורדות, נכנסתי למשחק ואני לא מוצאת אותו למה? 2. בהקשר לשאלה הראשונה, עם לא שמתי אותו נכון, איפה שמים פאץ? 3. איך מכינים בגדי הריון? האם אפשר בכלל? תודה לכל מי שיענה!!!!!!

shlomi2502

New member
בקשר לעבודה בסימס 2

איפה רשום כמה קווים אני צריך בכל אחד(סתדי קוקי וכו) כדי להתקדם?????????????????????.

HELP!!!!!!!!!!!!!!!צריכה עזרה!!!

אני בשלב ה-3 של ההרשמה לאתר של הסימס 2 ואני לא יודעת מה להקיש ... מישהו נרשם לשם ויודע איזה קוד להקיש??????????????

JTיXל

New member
עזרה!

סוסף סוף פירמטו לי את המחשב.. באתי להתקין את הסימס 2 הכל הלך בסדר עז שבאחוזים זה הגיע ל-15 ואמר לי שיש איזה משהו בעייתי,וזה שאל אותי אם לנסות עוד פעם או לבטל את ההתקנה,אז ניסיתי עוד הפעם ואז זה המשיך מ-15 ל-17 אחוזים ועד פעם באה ההודעה הזאת. אז כל פעם עשיתי לנסות עוד פעם עד שזה הגיע ל-100 אחוזים ואז שמה זה לא המשיך יותר בהתקנה מישהו יכול לעזור לי ולהגיד לי מה קרה?!

dooshw

New member
סליחה שלא שירשרתי(כנסו..)

רוצים שאני אעשה פרויקט? משהו על אחיות שהן מתחרות על תואר היפה ביותר????????? טוב תודה בייי

yoad123

New member
שאלה

איך אני מקבל את הדברים האלה של העבודות... המוצרים האלה שנמצאים באותו מקום ביחד עם הדברים שמקבלים שממלאים רצונות..זה שלמשטרה יש כזה אקדח ולגנב מכונת אמת... אז אני בעבודה די הרבה זמן ואני לא יכול לרכוש את זה... יש איזה שיטה? (אם לא הבנם למה אני מתכוון אני יכול לשים תמונה).

tomer 114

New member
שאלה! הורדתי פאצ'ים מהאתר simil

איך אני מתקין אותם? תודה מראש!

גוחגוח

New member
דחוףףףף

איך כותבים את הקודים?? כיאילו איפהה??? בסימס הישן היה צריך ללחוץ כמה כפתורים ויוצא ירוק כזה.. אבל אני לא זוכרת על איזה כפתורים ללחוץ!! תעזרו לי!! קניתי היום ואני לא מבינהה כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!! =[[[

Jolleen

New member
בבקשה תעזרו לי, זה דחוף

קניתי כרגע את סימס 2, הכנסתי את הדיסק למחשב והמחשב לא מזהה כלום מה אני עושה?!?! :( או שסתם ביזבזתי 220 שקלים? :(((

Jolleen

New member
בבקשה תעזרו לי, זה דחוף!

קניתי כרגע את סימס 2, הכנסתי את הדיסק למחשב והמחשב לא מזהה כלום מה אני עושה?!?! :( או שסתם ביזבזתי 220 שקלים? :((( ואני אכתוב את ההודעה הזאת 20 פעם אפילו- עד שתענו!

RoNcHa PoNcHa

New member
צ'יט שעוזר בחיים

יש למישו צ'יט שמעלה את רמת החיים? הכוונה להאנגר...הייג'ין... וכל האלה? אני חיייבת

hadar0909

New member
שאלה ממש ממש חשובההההה..!

1. זה עולה כסף להירשם לאתר הרישמי של סימס 2? 2. אם מישהו יכול להסביר לי בפירוט איך נירשמים בבקשהה 3. תחליטו הסימס 2 אוניברסיטה יצא או לאאאאא?!

lizaliza

New member
שאלה בקשר למדריכון

http://users.tapuz.co.il/simgames/Guide.asp?ID=11 איך עושים ארוחת בשר?תודה.

shiiiran

New member
שאלה

מישהו יודע מה הקוד של המליון? שכותבים אותו ויש מיליון דולר לסימס?

amitush26

New member
../images/Emo187.gifשלום לכל האנשים הנחמדים../images/Emo13.gif

אויש... עבר עלי לילה לא טוב... חזתי מהטיול לחרמון אתמול עם הרעלת קיבה... כל הלילה היו לי כל מיני דברים לא נעימים... וגם הקאתי... נוו... תסמינים של הרעלת קיבה (מגעיל אותי לכתוב את זה אפילו
)... בקיצור, חברה שלי אמרה לי שנתתם פה קוד למשחק כמו הבודקים של הסימס... שיש לך הרבה יותר אופציות... לא מצאתי אותו כשחיפשתי בפורום וגם לא בסימיל...
מישהו מוכן לתת לי? בתודה, עמיתוש

sims in love

New member
שאלה חשובה!!!!!!!!!

אני כבר משחק בסימס המון המון זמן ולא קרה לי שום תקלה עד אתמול אני נכנסתי לסימס שיחקתי איזה חצי שעה ופתאום זה יצא לי באמצע ושחזר את זה למטה!!!! ככה כל חצי שעה משהוא יודע למה זה קורה בבקשה תענו!!!!!!!!!

SeRiAl KiLlErit

New member
שלום.

יש לי כמה שאלות? חיפשתי ולא מצאתי איך עושים שיוולדו תאומים? יש דרך להוריד את הטישטוש במשחק?

למעלה