שרשור שאלות הכוונה - 9/8/06

מצב
הנושא נעול.
תוספת- הגעה לבח"א 27

הגעה לבח"א 27
אם אתה מגיע ברכבת, רד בתחנת ת"א ההגנה ומשם, כ 6 דקות הליכה לתחנה המרכזית, ומקומה 6 קח את קו 475 שמגיע לבח"א 27. אם אתה מגיע מאזור חיפה, יש באפשרותך לקחת את קו 947 שיוצא ממרכזית חוף הכרמל, ועוצר בבח"א 27.
תוספת- הגעה לבח"א 27
אפשרות נוספת, יותר מוצלחת - אתה יכול לסוע ברכבת עד לנתב"ג ומהטרמינל, קח את קו 5 לאיפורט סיטי , (כ6 דקות נסיעה). ומאיפורט סיטי ישנם מספר קווים שמגיעים לבח"א 27 (מאיפורט סיטי לבח"א 27 זה 3 תחנות בלבד). (הקווים הם 249, 475 - שים לב שהם בכיוון הנכון). בהצלחה

1234aaa

New member
../images/Emo41.gifמגדלי ורד -גבעתיים

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
מגדלי ורד -גבעתיים
נמאצים בדרך השלום 53. איך מגיעים לשם מעזריאלי? (מהמסוף שלידו) או מהתחנה המרכזית החדשה,אבל אני מעדיף מעזריאלי.

אוהד11

New member
קווים 56/71 של קווים מדרך השלום עד

מגדלי ורד -גבעתיים
נמאצים בדרך השלום 53. איך מגיעים לשם מעזריאלי? (מהמסוף שלידו) או מהתחנה המרכזית החדשה,אבל אני מעדיף מעזריאלי.
קווים 56/71 של קווים מדרך השלום עד
עזריאלי

איך חוזרים מתל השומר לכפ"ס?

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
בשעות מאוד מאוחרות, נגיד בשעה 19:30 או 22:00? כמובן יש להתייחס לכמה שפחות זמן הגעה ומסובך מבחינת הדרך ולקיחת אוטובוסים. תודה לעוזרים.

אורי404

New member
אוטובוס מתל השומר למחלף גהה

בשעות מאוד מאוחרות, נגיד בשעה 19:30 או 22:00? כמובן יש להתייחס לכמה שפחות זמן הגעה ומסובך מבחינת הדרך ולקיחת אוטובוסים. תודה לעוזרים.
אוטובוס מתל השומר למחלף גהה
קו 70 של "דן" וקווים נוספים של "דן" ושל "קווים". ממחלף גהה יש את קו 567 ויותר מאוחר את קו 561 המאסף.

harhanegev

New member
שים לב, בשעות מאוחרות בהן אין 567,

שים לב, בשעות מאוחרות בהן אין 567,
התחנה של 561 במחלף גהה אינה במקום של תחנת 567 אלא קצת יותר לכיוון פתח תקוה (אתה חוצה את הלולאה והכבישון שאח"כ, ואתה בתחנה).

זמן נסיעה מרכבת נתניה למכללת נתניה

זמן נסיעה מרכבת נתניה למכללת נתניה

איך מגיעים בתל אביב

איך מגיעים בתל אביב
מרחוב יגאל אלון (כמו השם שלי) לרחוב השומרון ליד תחנה המרכזית הישנה?

nahag

New member
הכי קרוב קו 53 אבל

איך מגיעים בתל אביב
מרחוב יגאל אלון (כמו השם שלי) לרחוב השומרון ליד תחנה המרכזית הישנה?
הכי קרוב קו 53 אבל
הכי קרוב קו 53 אבל לא אמרת מאיזה מספר מיגאל אלון עם עד מספר 58 לערך קו 32 מגיע לתחנה הישנה.

אילו קווים מגיעים מת"א לכפר הנוער

בס"ד ובהשתדלותינו ויצ"ו בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון? תודה רבה מראש והמשך ערב טוב
.

Image of me

New member
מהתחנה המרכזית - קו 201.

בס"ד ובהשתדלותינו ויצ"ו בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון? תודה רבה מראש והמשך ערב טוב
.
מהתחנה המרכזית - קו 201.
עליך לרדת בכניסה השניה לנחלת יהודה, משם זה 5 דקות הליכה. אם היה לי זמן, הייתי בודק לך עכשיו אם 174, 274 עוצרים שם. ניתן לבדוק זאת באתר אגד. 174 מגיע ממרכז ת"א, ו-274 הוא הכי נוח אם מגיעים לת"א ברכבת.

Image of me

New member
אגב, מגיע לשם גם 164 מפתח תקווה

מהתחנה המרכזית - קו 201.
עליך לרדת בכניסה השניה לנחלת יהודה, משם זה 5 דקות הליכה. אם היה לי זמן, הייתי בודק לך עכשיו אם 174, 274 עוצרים שם. ניתן לבדוק זאת באתר אגד. 174 מגיע ממרכז ת"א, ו-274 הוא הכי נוח אם מגיעים לת"א ברכבת.
אגב, מגיע לשם גם 164 מפתח תקווה
ומכביש גהה, ואולי גם 433 מירושלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה