שרשור שאלות הכוונה - 9/8/06

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
גם בלי פקקים, זה יכול לקחת חצי שעה

תודה. ואם אסע לא דרך כביש 6
כמה זמן יקח?
גם בלי פקקים, זה יכול לקחת חצי שעה
עד שעה יותר עקב מהירות נסיעה נמוכה יותר (ב-20 קמ"ש) ומספר רמזורים (בגלילות ובצומת בני דרום). על נסיעה כזו הייתי משלם את האגרה וחוסך את הדלק, הבלאי והעצבים...

חקבצ

New member
מתחנה מרכזית/ אזריאלי למגדל שלום?

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
מהתחנה המרכזית בת"א או מעזריאלי למגדל שלום? איזה קו יש לאזור של מגדל שלום או האזור מהמקומות האלה?

צריכה עזרה!!! :]

מהתחנה המרכזית בת"א או מעזריאלי למגדל שלום? איזה קו יש לאזור של מגדל שלום או האזור מהמקומות האלה?
שלום. אני מעוניינת להגיע מכפ"ס (תחנה מרכזית מניחה) לחוץ של הטיילת בת"א. איזה קו אני צריכה לקחת בכפ"ס שמגיע לשם? (אני משערת שהאוטובוס מגיע ישירות, אם לא איזה קווים) וכנל חזרה מהחוץ לכפס. איזה קו ועד איזה שעות אפשר לחזור לכפס. תודה רבה רבה =] ואם בא לכם לעזור יותר..אותו דבר רק ביום שבת. תודה

mister K

New member
קו 149 ביום

שלום. אני מעוניינת להגיע מכפ"ס (תחנה מרכזית מניחה) לחוץ של הטיילת בת"א. איזה קו אני צריכה לקחת בכפ"ס שמגיע לשם? (אני משערת שהאוטובוס מגיע ישירות, אם לא איזה קווים) וכנל חזרה מהחוץ לכפס. איזה קו ועד איזה שעות אפשר לחזור לכפס. תודה רבה רבה =] ואם בא לכם לעזור יותר..אותו דבר רק ביום שבת. תודה
קו 149 ביום
וקו 247 בלילה ובמוצ"ש. אוטובוס אחרון ב-24:00 מהכרמלית.

אורי404

New member
הזמנים:

ובאילו שעות יש->
את קו 149 מכפס ושעות חזרה בקו 247 מת"א? אני צריכה לוח זמנים אם אפשר..תודה :]
הזמנים:
קו 149: מ 05:30 עד 19:30 מכפר סבא ואוטובוס אחרון מת"א יוצא ב 20:00. קו 247 מתל אביב אם אני לא טועה מ 20:00 עד סביבות חצות (לא זוכר את השעה המדוייקת).

אוהד11

New member
מעזריאלי עד מסוף כרמלית עם 39 עד

אלנבי פינת מונטיפיורי ומשם 2-3 ברגל, או עם 63 עד מסוף כרמלית ומשם מרחק הליכה דומה.

אוהד11

New member
מת"מ למגדל שלום עם 4/16/30/31/32

אלנבי פינת מונטיפיורי ומשם 2-3 ברגל, או עם 63 עד מסוף כרמלית ומשם מרחק הליכה דומה.
מת"מ למגדל שלום עם 4/16/30/31/32
עד אלנבי פינת מונטיפיורי/אחד העם ומשם ברגל

אלון 58

New member
מהתחנה המרכזית...,הכי טוב...,

מהתחנה המרכזית...,הכי טוב...,
לקחת את קו 4 של דן,ולרדת ברחוב אלנבי במקום שבו רואים הכי טוב את מגדל-שלום בולט,בעיקר בין שדרות רוטשילד לרחוב מונטיפיורי. אם איני טועה,מקניון עזריאלי למגדל-שלום,עדיף להמתין מחוץ לתחנת-הרכבת "השלום" הסמוכה,ולעלות על קו המיניבוסים 23,הוא יביא אותך לרחוב אלנבי,מרחק הליכה לא גדול מהיעד.

dark willow

New member
שאלה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
שאלה
מהי הדרך הכי טובה להגיע מירושלים לגני יהושע? קווי אוטובוסים,רכבות וכו'. תודה רבה

אוהד11

New member
מירושלים עם 480 עד מסוף ארלוזרוב

שאלה
מהי הדרך הכי טובה להגיע מירושלים לגני יהושע? קווי אוטובוסים,רכבות וכו'. תודה רבה
ומשם עם הרכבת תחנה אחת. גני יהושע נמצאים מול תחנת הרכבת בשדרות רוקח

fireman

New member
נפשט את זה קצת

ומשם עם הרכבת תחנה אחת. גני יהושע נמצאים מול תחנת הרכבת בשדרות רוקח
נפשט את זה קצת
קו 480 מירושלים למסוף 2000....שם עולים על רכבת לכיוון צפון ויורדים בתחנת "תל אביב - האוניברסיטה\מרכז הירידים" (תחנה אחת מתל אביב מרכז (מסוף 2000) מתחנת הרכבת האוניברסיטה חוצים כביש ואת בתוך גני התערוכה.

אלון 58

New member
או עם הרכבת מתחנת-מלחה...,

שאלה
או עם הרכבת מתחנת-מלחה...,
אם היא ממשיכה עד כפר-סבא/הוד-השרון,לרדת בתחנת-האוניברסיטה בצפון תל-אביב.

סתם128

New member
בחא 27

בחא 27
אני צריך להגיע מחר לבח"א 27 שבנתבג. אני מגיע למרכז מרכבת. איפה כדאי לרדת ואיזה אוטבוס לקחת משם? אני צריך להיות שם בסביבות 12. תודה

הגעה לבח"א 27

בחא 27
אני צריך להגיע מחר לבח"א 27 שבנתבג. אני מגיע למרכז מרכבת. איפה כדאי לרדת ואיזה אוטבוס לקחת משם? אני צריך להיות שם בסביבות 12. תודה
הגעה לבח"א 27
אם אתה מגיע ברכבת, רד בתחנת ת"א ההגנה ומשם, כ 6 דקות הליכה לתחנה המרכזית, ומקומה 6 קח את קו 475 שמגיע לבח"א 27. אם אתה מגיע מאזור חיפה, יש באפשרותך לקחת את קו 947 שיוצא ממרכזית חוף הכרמל, ועוצר בבח"א 27.

מצב
הנושא נעול.
למעלה