שרשור שאלות הכוונה - 8/8/06

מצב
הנושא נעול.

king30

New member
צריפין

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
צריפין
עם איזה קו מתחנה מרכזית חדשה תל אביב לצריפין שער ירושלים? תודה

Independent17

New member
הממ.. ראש העין

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
הממ.. ראש העין
אני צריכה להגיע שבוע הבא ביום שני לראש העין, אזור "גבעת טל" רחוב הבשור. יש למישהו מושג מה הדרך המומלצת והזולה ביותר?

Independent17

New member
דרך אגב, אני צריכה להגיע מאשדוד.

הממ.. ראש העין
אני צריכה להגיע שבוע הבא ביום שני לראש העין, אזור "גבעת טל" רחוב הבשור. יש למישהו מושג מה הדרך המומלצת והזולה ביותר?

מאשדוד לראש העין

מאשדוד לראש העין
באפשרותך לקחת רכבת מאשדוד לראש העין (עליך להחליף רכבת בת"א מרכז). מתחנת ראש העין- קו 2 של חברת קווים עד לקחוב קיבוץ גלויות פינת רחוב בגין ומשם זה מרחק הליכה. בהצלחה.

Crazy Midget

New member
סליחה לא ראיתי תשרשור, הנה:

אני, אח וחבר הולכים מחר ליס פלאנט כנראה. אנחנו גרים קרוב לי-ם. אנחנו נקח רכבת לת"א לעזריאלי (החבר אפפעם לא היה שם אז נבזבז שם קצת זמן ) ומשם ליס פלאנט. 1. אם אני לא רוצה עזריאלי יש רכבת מי-ם ליס פלאנט? 2. אם אני רוצה לעזריאלי יש תחנה משם ליס פלאנט? פליזז חייב עזרה זה דחוף.

הרכבת מי-ם די איטית, ולכן אם אינכם

אני, אח וחבר הולכים מחר ליס פלאנט כנראה. אנחנו גרים קרוב לי-ם. אנחנו נקח רכבת לת"א לעזריאלי (החבר אפפעם לא היה שם אז נבזבז שם קצת זמן ) ומשם ליס פלאנט. 1. אם אני לא רוצה עזריאלי יש רכבת מי-ם ליס פלאנט? 2. אם אני רוצה לעזריאלי יש תחנה משם ליס פלאנט? פליזז חייב עזרה זה דחוף.
גרים קרוב לתחנת הרכבת במלחה, לא כדאי לכם לנסוע איתה, אלא באוטובוס. הרכבת עוצרת בעזריאלי (תחנת השלום). יס פלאנט נמצא בקניון איילון, מרחק הליכה קצר מאיצטדיון ר"ג ומתחנת רכבת בני ברק. יתכן כי אין רכבת ישירה מי-ם לבני ברק (תחנה סופית כפ"ס) ולכן תצטרכו להחליף באחת התחנות בת"א. מעזריאלי יש לבני ברק רכבת ישירה. מעזריאלי, תוכלו לקחת גם את אחד מקווי דן 40, 42 לקניון איילון. מי-ם לת"א באוטובוס, מומלץ להגיע בקו 480 לרכבת מרכז (מסוף 2000) ומשם 10 דקות הליכה ברגל דרומה לכיוון עזריאלי, או 2 תחנות עם אחד מקווי אגד היוצאים מהמסוף לכיוון ראשל"צ וחולון (73, 173). ישנם עוד קווים רבים בסביבת המסוף המגיעים גם לעזריאלי.

Crazy Midget

New member
ת:

גרים קרוב לתחנת הרכבת במלחה, לא כדאי לכם לנסוע איתה, אלא באוטובוס. הרכבת עוצרת בעזריאלי (תחנת השלום). יס פלאנט נמצא בקניון איילון, מרחק הליכה קצר מאיצטדיון ר"ג ומתחנת רכבת בני ברק. יתכן כי אין רכבת ישירה מי-ם לבני ברק (תחנה סופית כפ"ס) ולכן תצטרכו להחליף באחת התחנות בת"א. מעזריאלי יש לבני ברק רכבת ישירה. מעזריאלי, תוכלו לקחת גם את אחד מקווי דן 40, 42 לקניון איילון. מי-ם לת"א באוטובוס, מומלץ להגיע בקו 480 לרכבת מרכז (מסוף 2000) ומשם 10 דקות הליכה ברגל דרומה לכיוון עזריאלי, או 2 תחנות עם אחד מקווי אגד היוצאים מהמסוף לכיוון ראשל"צ וחולון (73, 173). ישנם עוד קווים רבים בסביבת המסוף המגיעים גם לעזריאלי.
ת:
ראיתי שיש רכבת לכ"ס ולב"ב אבל זה לא זמנים טובים. נלך דרך ת"א. ראיתי שהנסיעה זה שעתיים, לא כ"כ נורא. לתחנה מרכזית י--ם יהיה לנו יותר קשה להגיע אז מעדיפים רכבת. איפה נמצאים קווי 40 ו 42 לר"ג? ב"תחנת השלום" זה ב/קרוב לעזריאלי?

קווים 40/42 נמצאים על דרך בגין

ת:
ראיתי שיש רכבת לכ"ס ולב"ב אבל זה לא זמנים טובים. נלך דרך ת"א. ראיתי שהנסיעה זה שעתיים, לא כ"כ נורא. לתחנה מרכזית י--ם יהיה לנו יותר קשה להגיע אז מעדיפים רכבת. איפה נמצאים קווי 40 ו 42 לר"ג? ב"תחנת השלום" זה ב/קרוב לעזריאלי?
קווים 40/42 נמצאים על דרך בגין
(לשעבר דרך פ"ת), שזה הרחוב הרחב והראשי שליד הקניון, ממש ליד בית ידיעות אחרונות. מרחק של כמה דקות הליכה מהיציאה מהקניון, תוכל לשאול כל אחד, ודי קשה לפספס את זה. אני שוב ממליץ על קו 480, הנסיעה בו אורכת לכל היותר חמישים דקות...

Crazy Midget

New member
אוקי...

אוקי...
יס פלאנט = רניון איילון ר"ג.

Mr Slider

New member
2 שאלות בבקשה ...

2 שאלות בבקשה ...
אהמ ... 1. כמה עולה לי בקו 35 מתמח"ת עד תל השומר הבית חולים ? 2. איך אני מגיע מאשדוד עד לבן גוריון 30 רמת גן ? ( בקשר ל2 זה אכן למשרדי תפוז
) תודה וכל טוב

Image of me

New member
מאשדוד לבן גוריון 30 -

2 שאלות בבקשה ...
אהמ ... 1. כמה עולה לי בקו 35 מתמח"ת עד תל השומר הבית חולים ? 2. איך אני מגיע מאשדוד עד לבן גוריון 30 רמת גן ? ( בקשר ל2 זה אכן למשרדי תפוז
) תודה וכל טוב
מאשדוד לבן גוריון 30 -
רכבת או קו 280 עד ת"א מרכז (ארלוזורוב), ומשם יש הרבה קווים, שאת הפירוט שלהם אפשר למצוא בשאלות הנפוצות של הפורום.

urilei

New member
מאשדוד לבן גוריון

2 שאלות בבקשה ...
) תודה וכל טוב
מאשדוד לבן גוריון
שתי אופציות: 1) קו 350 מגיע לבן גוריון (לא זוכר עד איזה מספר אבל לא נורא רחוק מ-30), אבל עושה לא מעט סיבובים בדרך 2) קו 280 לרכבת מרכז ומשם קו 40 ממש עד לאיפה שאתה צריך, או קו 20/42 לתחילת בן גוריון, או 51/54/68/69/70/82/66/50/38/39 ועוד כמה וכמה קווים לבן גוריון פינת ז'בוטינסקי, מרחק כמה דקות הליכה מאיפה שאתה צריך. הקווים האלו עוצרים במקומות שונים של מסוף 2000, אבל כולם למעט 42 ו-20 עוצרים בצומת עלית. לדעתי זה לא מצדיק את ההליכה עד צומת עלית

nahag

New member
בקו 35 8.50 ש"ח

2 שאלות בבקשה ...
) תודה וכל טוב
בקו 35 8.50 ש"ח

yair7772

New member
../images/Emo12.gifאיך מגיעים לאסף הרופא?

איך מגיעים לאסף הרופא?
שלום לכולם, עלי להגיע מחר למרכז הרפואי אסף הרופא. אני צריך להיות שם בשעה 09:00. אני גר בירושלים ומתכוון לנסוע לתחנה מרכזית ת"א ושם לברר, אבל אני סומך הרבה יותר על חברי הפורום. אגב, אני מעדיף לנסוע באוטובוסים מאחר ואני חייל. תודה רבה לכל העונים (ומקווה שיהיו כאלה
)

846

Active member
קו 433 או 431 מי"ם ישירות

איך מגיעים לאסף הרופא?
שלום לכולם, עלי להגיע מחר למרכז הרפואי אסף הרופא. אני צריך להיות שם בשעה 09:00. אני גר בירושלים ומתכוון לנסוע לתחנה מרכזית ת"א ושם לברר, אבל אני סומך הרבה יותר על חברי הפורום. אגב, אני מעדיף לנסוע באוטובוסים מאחר ואני חייל. תודה רבה לכל העונים (ומקווה שיהיו כאלה
)
קו 433 או 431 מי"ם ישירות
לאסף הרופא, לו"ז תברר באתר של אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה