שרשור שאלות הכוונה - 7-8/7

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gif שרשור שאלות הכוונה - 7-8/7 ../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

זה השרשור לשישבת 7+8 ליולי 2006../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
זה השרשור לשישבת 7+8 ליולי 2006

ארזS

New member
איליה

איליה
סלח לי על ההערה, אבל לדעתי עדיף שתעשה כפי שנוהג אורי לעשות : במקום להגיב בשרשור הישן ובכך להקפיץ אותו פשוט תכתוב תגובה בשרשור החדש ותכתוב שם שהתגובה מיועדת לXXXXX מהשרשור של יום קודם. נכון, אני לא מנהל הפורום הזה, ונכון יתכן שאני קרציה ונודניק, אבל שמתי לב שכמעט בכל פעם ששרשור ישן עולה זה כתוצאה מתגובה שלך. [וכבר הערתי לך על זה]. אז אתה יכול לכעוס עלי שאני חוזר ומעיר [באמת שאינני מתרגש כשכועסים עלי, אני יותר מתרגש כשלא מבינים את ההסברים שלי...], אבל תנסה להבין את מה שאני מסביר. תודה מקרב לב על ההבנה.

Image of me

New member
תודה על ההערה, ארז

איליה
סלח לי על ההערה, אבל לדעתי עדיף שתעשה כפי שנוהג אורי לעשות : במקום להגיב בשרשור הישן ובכך להקפיץ אותו פשוט תכתוב תגובה בשרשור החדש ותכתוב שם שהתגובה מיועדת לXXXXX מהשרשור של יום קודם. נכון, אני לא מנהל הפורום הזה, ונכון יתכן שאני קרציה ונודניק, אבל שמתי לב שכמעט בכל פעם ששרשור ישן עולה זה כתוצאה מתגובה שלך. [וכבר הערתי לך על זה]. אז אתה יכול לכעוס עלי שאני חוזר ומעיר [באמת שאינני מתרגש כשכועסים עלי, אני יותר מתרגש כשלא מבינים את ההסברים שלי...], אבל תנסה להבין את מה שאני מסביר. תודה מקרב לב על ההבנה.
תודה על ההערה, ארז
ההצעה שלך אולי חוסכת הודעה אחת בפורום, אבל מקשה על שואל השאלה לדעת שענו לו. בדרך כלל כששואלים שאלה בפורום לא מוכר, לא מתחילים לעבור על כל השרשורים ולחפש תשובה לשאלה, אלא בודקים אם מישהו ענה באותו שרשור. יש גם אופציה לקבל מייל/מסר כאשר הגיבו לך להודעה. היות שהמטרה הראשית שלי כאן היא לעזור לשואלים (ואחת הדרכים לעשות זאת היא לדאוג שהם יראו את התגובה שלי
), אני מגיב לשאלה וגם מקפיץ את השרשור החדש.

ארזS

New member
טוב, בסדר... ../images/Emo13.gif

תודה על ההערה, ארז
ההצעה שלך אולי חוסכת הודעה אחת בפורום, אבל מקשה על שואל השאלה לדעת שענו לו. בדרך כלל כששואלים שאלה בפורום לא מוכר, לא מתחילים לעבור על כל השרשורים ולחפש תשובה לשאלה, אלא בודקים אם מישהו ענה באותו שרשור. יש גם אופציה לקבל מייל/מסר כאשר הגיבו לך להודעה. היות שהמטרה הראשית שלי כאן היא לעזור לשואלים (ואחת הדרכים לעשות זאת היא לדאוג שהם יראו את התגובה שלי
), אני מגיב לשאלה וגם מקפיץ את השרשור החדש.
טוב, בסדר...

fsss

New member
היי שאלה

זה השרשור לשישבת 7+8 ליולי 2006

היי שאלה
יש לי 2 אפשרויות להגיע לת.א ביום שבת בערב מחיפה אפשרות ראשונה היא קו 909 ממרכזית המפרץ דרך פרדיס ואח"כ כביש החוף או קו 900 ב 20:30 מחוף הכרמל ישיר לת.א מה עדיף לקחת? מה יגיע יותר מהר? תודה .

הרכבת מגיעה הכי מהר

היי שאלה
יש לי 2 אפשרויות להגיע לת.א ביום שבת בערב מחיפה אפשרות ראשונה היא קו 909 ממרכזית המפרץ דרך פרדיס ואח"כ כביש החוף או קו 900 ב 20:30 מחוף הכרמל ישיר לת.א מה עדיף לקחת? מה יגיע יותר מהר? תודה .
הרכבת מגיעה הכי מהר

Image of me

New member
ברכבת של 20:50 תגיע הכי מהר.

היי שאלה
ברכבת של 20:50 תגיע הכי מהר.
שים לב שהיא עוצרת רק בת"א מרכז, היא מגיעה לשם ב-21:29. הרכבת של 20:58 מחוף הכרמל מגיעה גם לשאר התחנות בת"א, היא מגיע לת"א מרכז ב-22:05. עם קו 900 של 20:30 ספק אם תגיע לפני 10. אם אתה בכל זאת מתעקש על אוטובוס, 900 הרבה יותר מהיר, אלא אם כן אתה מגיע מהקריות ואז 909 עדיף.

Image of me

New member
תלוי בשעה, הנה ההצעות שלי:

שלום, איך מומלץ לי להגיע בדרך הנוחה
ביותר ל- airport city (קרית שדה התעופה מול כפר טרומן) מזכרון יעקב ? (כמובן בתחבורה ציבורית) בתודה,
תלוי בשעה, הנה ההצעות שלי:
1. אוטובוס לבנימינה (אגד/נתיב אקספרס), רכבת מבנימינה לנתב"ג ומשם קו 5 של אגד. 2. אוטובוס למחלף אולגה (872 של אגד, ובטח יש גם קווים של נתיב אקספרס) או לצומת השרון, ומשם קו 947.

צ462

New member
872 לתחנה המרכזית בתל אביב ומשם

ביותר ל- airport city (קרית שדה התעופה מול כפר טרומן) מזכרון יעקב ? (כמובן בתחבורה ציבורית) בתודה,
872 לתחנה המרכזית בתל אביב ומשם
475

קובי לו

New member
אם זה בשעות שיש רכבת מבנימינה

אם זה בשעות שיש רכבת מבנימינה
בעצם, חוץ מהחל מיום ששי בצהרי ועד מוצא"ש ב-21:00 בערך, כל שאר שעות היממה והשבוע יש רכבת מבנימינה לנתב"ג. וממילא ביום ששי החל משעות אחה"ץ ולאורך השבת אין גם אוטובוסים, לכן זה טמטום לשמו לא לעשות מסע זה ברכבת. כמו שאמרו לך, אוטובוס או מונית שירות (או טרמפ עם שכן/חבר/קרוב_משפחה) לתחנת הרכבת בנימינה. משם ברכבת אחת לנתב"ג (אין צורך בהחלפת רכבות יש רכבת מבנימינה, שהחלה בחיפה/נהריה, המסיימת את נסיעתה בנתב"ג). משם קו 5 עד לכניסה לקרית שדה התעופה. מבנימינה לנתב"ג זה בין 50 ל-55 דקות נסיעה ברכבת. אוטובוסים, עם ההחלפות (872 ו/או 947 וכדומה או 475) יקח לך, בהנחה שהכביש פנוי לפחות שעה וחצי. באופציה הרכבתית, מהרגע שעלית על הרכבת בבנימינה ועד לירידתך בשערי קרית שדה התעופה יעברו רק 1:10 שע' (55 דקות ברכבת ועוד 15 דקות ברוטו להגעה מטרמינל 3).

מאשדוד לתל השומר

אשדוד-תל השומר
יודעים איך מגיעים מאשדוד לבסיס תל השומר עד 8 בבוקר יום ראשון? תודה.
מאשדוד לתל השומר
קו 315 של קונקס. שעות היציאה מהתחנה המרכזית של אשדוד הן- 6:20,6:40,7:00 אם אתה צריך להיות בתה"ש ב 8, נראה ש האוטובוס של 6:40 אמור להתאים. אם אתה ממש מוכרח לדייק, קח את האוטובוס של 6:20, כי בימי ראשון יש לפעמים עומסי תנועה די כבדים, במיוחד מכיון אשדוד לכיון ת"א ובכביש גהה... בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה