שרשור שאלות הכוונה - 7-8/7

מצב
הנושא נעול.

nahag

New member
גן סאקר

איך מגיעים לגן סאקר מתחנה מרכזית ים
ביום רביעי יש חגיגת כדורגל בית"ר ירושלים חוגגת 70 שנה ואני רוצה להגיע לשם מתחנה מרכזית ירושלים.
מראש:ערן הובר.
גן סאקר
יוצאים מהתחנה פונים שמאלה לכיוון מיזרח הולכים עד צמת שריי ישראל יפו פונים ימינה עד הצמת הבאה כ 60 מטר לערך ופונים שמאלה והולכים כ 5 דק ומגיעים לגן שיהיה מימנך.

S h a l g o n

New member
מצודת יואב

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
מצודת יואב
אני צריך להגיע לשם מחר באחד. איך אני מגיע לשם מחדרה? תודה!

alantan

New member
קצת מסובך אבל לא נורא

מצודת יואב
אני צריך להגיע לשם מחר באחד. איך אני מגיע לשם מחדרה? תודה!
קצת מסובך אבל לא נורא
יש שתי חלופות, אני לא בטוח מה יותר זול, אבל אותו זמן נסיעה בערך: חלופה 1: רכבת מחדרה מערב בשעה 10:27 הגעה לאשקלון בשעה 12:03 קו 18 מרכבת אשקלון בשעה 12:10 הגעה למועצת פועלים אשקלון בשעה 12:21 קו 25 ממועצת פועלים אשקלון בשעה 12:32 הגעה למסעף מצודת יואב בשעה 12:43 חלופה 2: רכבת מחדרה מערב בשעה 10:27, החלפה בת"א, הגעה לקרית גת בשעה 11:53 קו 2א מרכבת קרית גת בשעה 12:00 הגעה לת"מ קרית גת בשעה 12:05 קו 25 מת"מ קרית גת בשעה 12:30 הגעה למסעף מצודת יואב בשעה 12:50

S h a l g o n

New member
תודה רבה! ../images/Emo45.gif

קצת מסובך אבל לא נורא
יש שתי חלופות, אני לא בטוח מה יותר זול, אבל אותו זמן נסיעה בערך: חלופה 1: רכבת מחדרה מערב בשעה 10:27 הגעה לאשקלון בשעה 12:03 קו 18 מרכבת אשקלון בשעה 12:10 הגעה למועצת פועלים אשקלון בשעה 12:21 קו 25 ממועצת פועלים אשקלון בשעה 12:32 הגעה למסעף מצודת יואב בשעה 12:43 חלופה 2: רכבת מחדרה מערב בשעה 10:27, החלפה בת"א, הגעה לקרית גת בשעה 11:53 קו 2א מרכבת קרית גת בשעה 12:00 הגעה לת"מ קרית גת בשעה 12:05 קו 25 מת"מ קרית גת בשעה 12:30 הגעה למסעף מצודת יואב בשעה 12:50
תודה רבה!

מהרהרת1

New member
למחר על הבוקר... תענו מהר בבקשה...

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
למחר על הבוקר... תענו מהר בבקשה...
הדרך הכי מהירה ויעילה לחייל להגיע מת.מ ירושלים לפארק המים שפיים. תודה

אורי404

New member
אם נאי לא טועה, גם קווים 604 ו-618

רק קו 601 נכנס לשפיים.
605 הוא קו ישיר.
אם נאי לא טועה, גם קווים 604 ו-618
נכנסים לשפיים. קו 618 שיוצא מתל השומר ונוסע דרך בני ברק, רמת גן ותל אביב (האיזור הצפוני שלה). קו 604 שיוצא מרידינג או מאוניברסיטת תל אביב ומתחבר לדרך נמיר ולכביש החוף.

yaelmaill

New member
צריכה תשובה למחר בבוקר..

צריכה תשובה למחר בבוקר..
אני צריכה להגיע לתחילת רחוב אבן גבירול (אבן גבירול 10 ככה..) והבנתי שזה קרוב לרחוב קרליבך (?).. איזה קו מפ"ת מגיע הכי קרוב לשם? 51(הוא עובר ליד מעריב שמה..אבל אני לא יודעת איפה יש לו תחנה), 66(עוצר בעיריית ת"א), או 82(שעוצר ליד כיכר רבין)? ואם יש תחנות יותר קרובות ממה שצינתי אז אני אודה לכם אם תוכלו להגיע לי איפה לרדת... תודה רבה לעוזרים!

nahag

New member
82

צריכה תשובה למחר בבוקר..
אני צריכה להגיע לתחילת רחוב אבן גבירול (אבן גבירול 10 ככה..) והבנתי שזה קרוב לרחוב קרליבך (?).. איזה קו מפ"ת מגיע הכי קרוב לשם? 51(הוא עובר ליד מעריב שמה..אבל אני לא יודעת איפה יש לו תחנה), 66(עוצר בעיריית ת"א), או 82(שעוצר ליד כיכר רבין)? ואם יש תחנות יותר קרובות ממה שצינתי אז אני אודה לכם אם תוכלו להגיע לי איפה לרדת... תודה רבה לעוזרים!
82
82 עד שאול המלך אבן גבירול ו6 דקות ברגל

מצב
הנושא נעול.
למעלה