שרשור שאלות הכוונה - 29+30/3

מצב
הנושא נעול.
היכל התרבות בכפר סבא

שאלה דחופה
אני צריכה להגיע ממכון מור להיכל התרבות בכפר סבא. איך אני עושה את זה
היכל התרבות בכפר סבא
נמצא ממש קרוב לפינת רחובות וייצמן וירושלים. רחוב וייצמן הוא הרחוב הראשי של כפר סבא, ולכן עליך לרדת מקו 567, כמו שנאמר מעליי, בתחנה של רחוב ירושלים. בקשי זאת מהנהג. לאחר מכן עליך לחצות את הכביש ולהכנס למדרחוב של רחוב ירושלים. היכל התרבות נמצא קצת קדימה, משמאל. תשובה זו נכונה אם כוונתך היא אכן להיכל התרבות ברחוב ירושלים (ואם הכתובת הידועה ל היא רחוב דו דאלעזר או קרית ספיר - זה אותו המקום).

EurO

New member
מבר אילן לת.מ. חדשה ראשלצ../images/Emo35.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
מבר אילן לת.מ. חדשה ראשלצ

המון תודה

urilei

New member
לא נראה לי שיש עוד

המון תודה
לא נראה לי שיש עוד
הברירה השנייה היא 164 לתחנה הישנה ומשם קו 5 של אגד או 247 של סופרבוס (יש עוד קווים מאספים יותר)

Image of me

New member
היי לך ../images/Emo13.gif במיוחד בשבילך יש גם...

המון תודה
היי לך
במיוחד בשבילך יש גם...
קו 139 של קווים (קישור למסלול וללו"ז), אם כי 315 הוא המהיר ביותר. לגבי שניהם חשוב לבדוק לו"ז מראש, כי התדירות שלהם נמוכה. אם אתה לוקח 164 - אל תגביל את עצמך לקווים שאמרו לך (5, 247) אלא אם כן אתה רוצה לחכות רבע שעה סתם (מה גם ששני הקווים האלה עוצרים במקומות שונים ולכן לא תוכל לחכות לשניהם במקביל). ההמלצה שלי: אחרי שהגעת לתחנה המרכזית הישנה, תתקדם על המדרכה עד אחרי הרמזור, ומשם קח כל קו שמגיע לחדשה. שים לב שהקווים השונים יוצאים ממקומות שונים ליד בר אילן. 139 עובר דרך קרית אונו וליד שער רמת אילן של האוניברסיטה, בעוד ש-164 עובר בכביש גהה (בצידו השני של גשר הולכי הרגל). אם אני לא טועה, 315 עובר באותו מקום שבו עובר 139.

Image of me

New member
אגב, 164 (לת.מ. ישנה) הוא של אגד.

היי לך
במיוחד בשבילך יש גם...
קו 139 של קווים (קישור למסלול וללו"ז), אם כי 315 הוא המהיר ביותר. לגבי שניהם חשוב לבדוק לו"ז מראש, כי התדירות שלהם נמוכה. אם אתה לוקח 164 - אל תגביל את עצמך לקווים שאמרו לך (5, 247) אלא אם כן אתה רוצה לחכות רבע שעה סתם (מה גם ששני הקווים האלה עוצרים במקומות שונים ולכן לא תוכל לחכות לשניהם במקביל). ההמלצה שלי: אחרי שהגעת לתחנה המרכזית הישנה, תתקדם על המדרכה עד אחרי הרמזור, ומשם קח כל קו שמגיע לחדשה. שים לב שהקווים השונים יוצאים ממקומות שונים ליד בר אילן. 139 עובר דרך קרית אונו וליד שער רמת אילן של האוניברסיטה, בעוד ש-164 עובר בכביש גהה (בצידו השני של גשר הולכי הרגל). אם אני לא טועה, 315 עובר באותו מקום שבו עובר 139.
אגב, 164 (לת.מ. ישנה) הוא של אגד.
הוא נוסע בתדירות גבוהה יחסית (20-30 דקות), וכדאי לקחת אותו רק אם אתה לא מסתדר עם הלו"ז של 315 ו-139. גם הקווים הפנימיים בראשל"צ (מהישנה לחדשה) הם של אגד.

urilei

New member
ובכל זאת...

היי לך
במיוחד בשבילך יש גם...
ובכל זאת...
לא לעלות על קו 14...

Image of me

New member
ויש עוד דרך מהירה!

המון תודה
ויש עוד דרך מהירה!
קו 143 של דן משער רמת אילן (
תדירות נמוכה - יש לבדוק באתר דן) עד התחנה הראשונה באזור. באזור חוצים את הכביש, ולוקחים 163, 272 של אגד או 179 של קונקס לתחנה המרכזית החדשה של ראשל"צ (תדירות: בערך כל חצי שעה).

Shark Alarm

New member
שכחת את 311 של אגד ../images/Emo26.gif

ויש עוד דרך מהירה!
קו 143 של דן משער רמת אילן (
תדירות נמוכה - יש לבדוק באתר דן) עד התחנה הראשונה באזור. באזור חוצים את הכביש, ולוקחים 163, 272 של אגד או 179 של קונקס לתחנה המרכזית החדשה של ראשל"צ (תדירות: בערך כל חצי שעה).
שכחת את 311 של אגד

Image of me

New member
לפי אתר אגד הוא לא עוצר באזור

שכחת את 311 של אגד
לפי אתר אגד הוא לא עוצר באזור
יכול להיות שבאתר מתייחסים למרכז העיר, ואלו בשבענה הקו כן עוצר? בכל אופן, אם 311 מופיע על התחנה באזור, אז גם הוא מגיע לת"מ החדשה של ראשל"צ.

AgainMe

New member
מראשון לציון לשלישות בר"ג

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
תודה רבה לכל העונים!

קובי לו

New member
זה מאוד משנה מהיכן בראשון

תודה רבה לכל העונים!
אם זה ראשון מרכז ובעיקר מזרח (אזור שכון המזרח או צמת גן הורדים) אזי הדרך המומלצת היא : רכבת לת"א מתחנת הראשונים, לרדת בסבידור (ארלוזורוב/מרכז/צפון כל השמות של אותה תחנה) ולקחת את אחד מרשימה ארוכה של קווים : 61,62,72 ברח' על פרשת דרכים (ההמשך של ארלוזורוב) או 82 (תחנה לידם) או 64. אפשר 65 מטרמינל ארלוזורוב 2000 (צמוד לרכבת). או קווים : 51,54,59,42,68,69,70 מרח' בגין/ז'בוטינסקי בצמוד לאולמי רסיטל. לרדת בר"ג ולשאול את הנהג או הנוסעים, כולם ידעו היכן אתה צריך לרדת. לא כדאי להמשיך עם הרכבת לתחנת בני-ברק משלוש סיבות גם יחד. א) אם אתה לא חייל ולא נוסע חינם זה יותר יקר להמשיך לב"ב ב) תוספת זמן נסיעה של לפחות 8 דקות ברכבת ג) הרבה הרבה הרבה פחות קוי אוטובוס מהתחנה ועד לאזור השלישות

42 לא טוב

אם זה ראשון מרכז ובעיקר מזרח (אזור שכון המזרח או צמת גן הורדים) אזי הדרך המומלצת היא : רכבת לת"א מתחנת הראשונים, לרדת בסבידור (ארלוזורוב/מרכז/צפון כל השמות של אותה תחנה) ולקחת את אחד מרשימה ארוכה של קווים : 61,62,72 ברח' על פרשת דרכים (ההמשך של ארלוזורוב) או 82 (תחנה לידם) או 64. אפשר 65 מטרמינל ארלוזורוב 2000 (צמוד לרכבת). או קווים : 51,54,59,42,68,69,70 מרח' בגין/ז'בוטינסקי בצמוד לאולמי רסיטל. לרדת בר"ג ולשאול את הנהג או הנוסעים, כולם ידעו היכן אתה צריך לרדת. לא כדאי להמשיך עם הרכבת לתחנת בני-ברק משלוש סיבות גם יחד. א) אם אתה לא חייל ולא נוסע חינם זה יותר יקר להמשיך לב"ב ב) תוספת זמן נסיעה של לפחות 8 דקות ברכבת ג) הרבה הרבה הרבה פחות קוי אוטובוס מהתחנה ועד לאזור השלישות
42 לא טוב
42 לא מגיע לרחוב ז'בוטינסקי אלא נכנס לרחוב אבא הלל. כמו כן גם 61 לא ממש טוב כי הוא קצת רחוק משער הבסיס. הכי מומלצים הם 82/64/70 לרחוב ז'בוטינסקי או 65 לצד השני של בסיס השלישות. יש תשובה שלי לשאלה בנושא הקווים הללו בשרשור הכוונה מאתמול או שלשום.

קובי לו

New member
סליחה, 40 במקום 42

42 לא טוב
42 לא מגיע לרחוב ז'בוטינסקי אלא נכנס לרחוב אבא הלל. כמו כן גם 61 לא ממש טוב כי הוא קצת רחוק משער הבסיס. הכי מומלצים הם 82/64/70 לרחוב ז'בוטינסקי או 65 לצד השני של בסיס השלישות. יש תשובה שלי לשאלה בנושא הקווים הללו בשרשור הכוונה מאתמול או שלשום.
סליחה, 40 במקום 42
61 וגם 62 וגם 72 עוצרים ברח' בן-גוריון בערך פינת הרואה. יורדים שם, וזה בדיוק, אבל בדיוק, 5 דקות הליכה איטית מהשער של רח' בן-גוריון של השלישות. עשיתי זאת בימי חיי מעל ל-10 פעמים. עדיף על קווים אלו הם קוים : 40,51,54,59,68,69,70 . הם ליד אולמי רסיטל. לרדת בתחנה שלפני המשטרה, ללכת ימינה ברח' יוסף הגלילי ואחרי 4 דקות הליכה זריזה (או 6 דקות הליכה איטית) אתה בשער קריניצי של מחנה השלישות. את הדרך הזאת עשיתי מעל 100 פעם בימי חיי. כשאתה ממתין באותה תחנה ל-7 קווים שונים, סביר מאוד להניח שתוך פחות מ-5 דקות יגיע אחד האוטובוסים.

Image of me

New member
היום ראיתי 318 אחה"צ

בבוקר
יש קו 318 מראשון לשלישות בשאר שעות היום או מה שאמרו לך או 274 לעזריאלי וקו נוסף לשלישות (40 51 54 68 69 140 154)
היום ראיתי 318 אחה"צ
שנסע מראשון לכיוון בני ברק/רמת גן, אז כדאי לבדוק את הלו"ז באתר אגד. כמו כן יש קווי מהדרין מרחובות לבני ברק שיכולים לעשות מצוין את העבודה, כדאי לבדוק גם אותם.

לפי אתר אגד

היום ראיתי 318 אחה"צ
שנסע מראשון לכיוון בני ברק/רמת גן, אז כדאי לבדוק את הלו"ז באתר אגד. כמו כן יש קווי מהדרין מרחובות לבני ברק שיכולים לעשות מצוין את העבודה, כדאי לבדוק גם אותם.
לפי אתר אגד
יש נסיעה אחת אחרי הצהריים בכיוון הזה. כל שאר הנסיעות רק בבוקר.

matany

New member
ואם השעות לא מתאימות...

- זה מיותר לחלוטין.
ואם השעות לא מתאימות...
אז קו 164 כל 20 דקות למרכז ראשון ומשם קווים רבים למערב.

tomerd17

New member
עזרה בהגעה למקום עם אוטובוס

- זה מיותר לחלוטין.
לחוף ניצנים מראשון לציון תחנה מרכזית חדשה ב12 יש אוטובסים ? אם כן איך מגיעים לחוף ניצנים ? תודה

connex

Active member
12 בצהרים או בלילה?

לחוף ניצנים מראשון לציון תחנה מרכזית חדשה ב12 יש אוטובסים ? אם כן איך מגיעים לחוף ניצנים ? תודה
12 בצהרים או בלילה?
אני חושב שאחד מהקווים לאשקלון מגיע לשם אני לא זוכר אם זה 301,310 או 311

מצב
הנושא נעול.
למעלה