שרשור שאלות הכוונה 24+25/3

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
אין טעם לקחת 89, 174 וכו'

למה הכוונה תדירות נמוכה
ראשית קו 56 מגיע כל חצי שעה 40 דקות לא הכי תדיר אבל לא כל כך גרוע אפשרי למעוניינים ללכת ברגל דרך רחוב קפלן הסמוך לקריה או דרך חשמונאים וקרליבך להתחבר לאבן גבירול ומשם כל קו המגיע לרידינג הידועים 89 ו174 אולי יש עוד אבל לא בטוח אגב אני בעצמי עשיתי זאת הרבה פעמים
אין טעם לקחת 89, 174 וכו'
כי המרחק עד התחנה שלהם הוא כמעט כמו המרחק עד ככר רבין עצמה.

Image of me

New member
יחסית לגליל או לנגב 30 דקות זה טוב

למה הכוונה תדירות נמוכה
ראשית קו 56 מגיע כל חצי שעה 40 דקות לא הכי תדיר אבל לא כל כך גרוע אפשרי למעוניינים ללכת ברגל דרך רחוב קפלן הסמוך לקריה או דרך חשמונאים וקרליבך להתחבר לאבן גבירול ומשם כל קו המגיע לרידינג הידועים 89 ו174 אולי יש עוד אבל לא בטוח אגב אני בעצמי עשיתי זאת הרבה פעמים
יחסית לגליל או לנגב 30 דקות זה טוב
יחסית לתל אביב 30 דקות זאת תדירות נמוכה.

Eilleen

New member
שלום לכולם שבוע טוב מישהו יודע אולי

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין
תודה.
להגיד לי איך אני יכולה לבדוק בדחיפות אם קו 84 מראשון לבת ים עובד היום ובמידה וכן מאיזו שעה זה ממש דחוף....תודה מראש!

urilei

New member
את יכולה לשאול בשרשור ההכוונה

להגיד לי איך אני יכולה לבדוק בדחיפות אם קו 84 מראשון לבת ים עובד היום ובמידה וכן מאיזו שעה זה ממש דחוף....תודה מראש!
וכמו כן את יכולה להכנס לאתר אגד, לסמן מוצא-יעד מראשל"צ - תחנה חדשה לבת-ים ולראות אם 84 מופיע ברשימה או לא או להשתמש במערכת המידע החדשה שהיא יותר מלאה.

84 לא פועל במוצ"ש...

וכמו כן את יכולה להכנס לאתר אגד, לסמן מוצא-יעד מראשל"צ - תחנה חדשה לבת-ים ולראות אם 84 מופיע ברשימה או לא או להשתמש במערכת המידע החדשה שהיא יותר מלאה.
84 לא פועל במוצ"ש...

גל, ככה את עושה לי בעיות בפורום?

גל, ככה את עושה לי בעיות בפורום?
מראשל"צ לבת-ים יש לך את קווים 83 ו-85 של אגד וגם 19 של דן. אני כבר משרשר אותך לשרשור ההכוונה.

yairpaz

New member
מרחובות לראשון

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין
תודה.
מרחובות לראשון
אני צריך להגיע מחר מרחובות (מאיזור מכון וויצמן) למתחם "חונים קונים" במערב ראשל"צ (רחוב לישנסקי) בשעה 9 הבנתי שצריך לנסוע למרכז ראשון... מישהו יודע איך ממשיכים משם? תודה

Shark Alarm

New member
אפשר גם לקחת קו 204 ../images/Emo26.gif

מרחובות לראשון
אני צריך להגיע מחר מרחובות (מאיזור מכון וויצמן) למתחם "חונים קונים" במערב ראשל"צ (רחוב לישנסקי) בשעה 9 הבנתי שצריך לנסוע למרכז ראשון... מישהו יודע איך ממשיכים משם? תודה
אפשר גם לקחת קו 204

עד לקניון הזהב ומשם ללכת קצת ברגל.. שים לב 4 נסיעות לקו: 7:02 7:32 8:02 15:10 לא ברור לי למה התדירות זוועתית כזאת (גם לכיוון השני)

מרחובות לראשון-חונים קונים

מרחובות לראשון
מרחובות לראשון-חונים קונים
קח את אחד הקוים שעוברים בראשון (164,200,274,301) רד במצבה, ומשם קוים 19,129 של דן עד חונים קונים.

היי, שאלה קטנה ../images/Emo13.gif

- זה מיותר לחלוטין
תודה.
היי, שאלה קטנה

למישהו יש מושג אם מוניות שירות מחדרה לת"א פועלות ביום שאחרי ליל הסדר? (זה חג) תודה רבה מראש

urilei

New member
יש שרשור שאלות הכוונה

היי, שאלה קטנה

למישהו יש מושג אם מוניות שירות מחדרה לת"א פועלות ביום שאחרי ליל הסדר? (זה חג) תודה רבה מראש
יש שרשור שאלות הכוונה
ובכל מקרה, תתקשרי לתחנה ותשאלי, אף אחד לא יתן לך פה תשובות וודאיות יש להניח שהן פועלות ביום שאחרי ליל הסדר כמו בשבת בליל הסדר עצמו יש להניח שלא יהיו הרבה מוניות שירות, אבל גם את זה אני לא יודע

../images/Emo206.gif

- זה מיותר לחלוטין
תודה.

מה יותר קרוב לתחנה מרכזית החדשה בתל אביב התחנה ת"א ההגנה או ת"א השלום? וכמה בערך עולה מונית מהתחנה שיותר קרוב לת.מרכזית לרחוב לוינסקי...? אם לא שרשרתי למקום הנכון אני מצטערת לא ראיתי לאן לשרשר.

hck

New member
א. יש שירשור הכוונה. ב.ת"א ההגנה.

מה יותר קרוב לתחנה מרכזית החדשה בתל אביב התחנה ת"א ההגנה או ת"א השלום? וכמה בערך עולה מונית מהתחנה שיותר קרוב לת.מרכזית לרחוב לוינסקי...? אם לא שרשרתי למקום הנכון אני מצטערת לא ראיתי לאן לשרשר.
א. יש שירשור הכוונה. ב.ת"א ההגנה.

urilei

New member
לגבי המונית

לגבי המונית
המשך רחוב ההגנה הוא רחוב לוינסקי כמה דקות הליכה...

Image of me

New member
5 דקות הליכה עד ת"א ההגנה.

5 דקות הליכה עד ת"א ההגנה.

bratz girl

New member
שאלה על נתניה

- זה מיותר לחלוטין
תודה.
שאלה על נתניה
אני צריכה להגיע מתחנת רכבת בנתניה לתחנה מרכזית.. יש אוטובוסים?! או שזה מרחק הליכה ברגל? תודה ושבוע מצוין לכולם

hai001

New member
תשרשרי בבקשה בשאלות הכוונה

שאלה על נתניה
אני צריכה להגיע מתחנת רכבת בנתניה לתחנה מרכזית.. יש אוטובוסים?! או שזה מרחק הליכה ברגל? תודה ושבוע מצוין לכולם
תשרשרי בבקשה בשאלות הכוונה
לתאריכי 24 - 25.

מצב
הנושא נעול.
למעלה