שרשור שאלות הכוונה - 10+11/3

מצב
הנושא נעול.

urilei

New member
בערך שעתיים הליכה... אולי קצת יותר

תודה אבל אוטובוס או מונית שרות?
וזה רחוק רחוב משה דיין? כאילו יש הרבה ללכת?
בערך שעתיים הליכה... אולי קצת יותר
83 לא יוצא מהרכבת עדיף להגיע באוטובוס לאחת מהתחנות המרכזיות ולקחת 83 לכיוון מערב תשאל את הנהג איפה לרדת

SashaGirl

New member
שאלה

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
שאלה
איך מגיעים מת"מ פ"ת לקוקה קולה שליד צומת גהה?

hai001

New member
קו 87 של דן כלומר הוא עובר בכביש

שאלה
איך מגיעים מת"מ פ"ת לקוקה קולה שליד צומת גהה?
קו 87 של דן כלומר הוא עובר בכביש
גהה ליד קוקה קולה, הוא פועל בשעות הבוקר בתדירות גבוהה ובשעות הצהרים פועל בתדירות נמוכה.

alba19

New member
צריך עזרה

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
צריך עזרה
רציתי לשאול אם יש אוטובוס מצומת סירקין בפ"ת שמגיע לצומת גלילות? לאיזור של גלילות? אני יודע שאני יכול לקחת קו 49 עד הכפר הירוק ומשם 149 רציתי לדעת אם יש עוד אפשרויות להגיע לשם מפ"ת תודה אלון

אוהד11

New member
49 יוצא מת"מ פ"ת, צריך לקחת קו 3

צריך עזרה
רציתי לשאול אם יש אוטובוס מצומת סירקין בפ"ת שמגיע לצומת גלילות? לאיזור של גלילות? אני יודע שאני יכול לקחת קו 49 עד הכפר הירוק ומשם 149 רציתי לדעת אם יש עוד אפשרויות להגיע לשם מפ"ת תודה אלון
49 יוצא מת"מ פ"ת, צריך לקחת קו 3
או 4 מפ"ת, אול יש עוד עד ת"מ

NoName2424

New member
שלום:)!

באיזה קו אפשר להגיע מפ"ת (אפשר מז'בוטינסקי) לת"א לרחוב אברבנאל 88 (האומן 17) או ליד...תודה רבה:)

אוהד11

New member
מפ"ת עד שדרות הר ציון עם 51 ולהחליף

באיזה קו אפשר להגיע מפ"ת (אפשר מז'בוטינסקי) לת"א לרחוב אברבנאל 88 (האומן 17) או ליד...תודה רבה:)
מפ"ת עד שדרות הר ציון עם 51 ולהחליף
לקו 26 עד קיבוץ גלויות-הרצל, או עם 66 עד בן יהודה ומשם עם 1 או 2 עד שוקן פינת קיבוץ גלויות

NoName2424

New member
שאלת הגעהה!!:)

שאלת הגעהה!!:)

ranzz

New member
מבית החייל (וייצמן 60) לירקון 40

אין לי ממש מושג מה לעשות. יש קו אוטובוס ליד בית החייל שיקח אותי קרוב לירקון 40? או שמא אני צריך ללכת עד ארלוזורוב בשביל לתפוס קו אוטובוס מסוים? תודה מראש..

urilei

New member
66 מגיע לירקון

אין לי ממש מושג מה לעשות. יש קו אוטובוס ליד בית החייל שיקח אותי קרוב לירקון 40? או שמא אני צריך ללכת עד ארלוזורוב בשביל לתפוס קו אוטובוס מסוים? תודה מראש..
66 מגיע לירקון
אבל הירקון זה רחוב ארוך אז תבדוק באתר של דן לאיפה בדיוק הוא מגיע

ranzz

New member
ממ נראה כאילו החלופה היא דרך ירקון

66 מגיע לירקון
ממ נראה כאילו החלופה היא דרך ירקון
בכל מקרה כתוב שהוא עוצר בבית החייל וזה כבר טוב. לפי מה שאני מבין במפה ב EMAP (אני בקושי מכיר את תל אביב) זה נראה לא כ"כ רחוק מרחוב הירקון.. אני בעיקרון צריך את 40 אבל נסתדר, מקסימום נלך קצת

אוהד11

New member
מבית החייל עם 66 עד אלנבי ומשם ברגל

66 מגיע לירקון
מבית החייל עם 66 עד אלנבי ומשם ברגל
לרחוב הירקון, מרחק הליכה של דקות ספורות

מצב
הנושא נעול.
למעלה