שרשור פרידה

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo41.gifשרשור פרידה../images/Emo41.gif

טוב, זו לא פרידה לתמיד! כמו שאתם יודעים (או לא) מחר אני מתגייסת! לצערי, גם במהלך הטירונות שלי וגם במהלך הקורס (וכנראה גם בסדיר) אני אוכל להתחבר למחשב רק בסופ"שים כשאהיה בבית. לכן אני רוצה לומר שאני מאוד אתגעגע ללנהל את הפורום ובמיוחד ללכתוב כאן קבוע. אתם כולכם באמת אנשים נפלאים ומאוד שמחתי בשנה הזאת שניהלתי את הפורום שנהפך לפורום מספר 1 שלי. תודה לכם על הכל, ואחלוק חוויות בסופ"שים (; תודה רבה, פורום ואנשים יקרים שלי

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif נעם../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

באתי לפתוח לך שרשור ופוף! פתחת אחד לבד. אז קודם כל,גיוס קל!אני מקווה שיהיה לך טוב בצבא
שתצליחי להנות מכל רגע,כי שמעתי שזו חוויה מדהימה! שתכירי שם מלא חברים ובלהבלה ותהני והכל. נתגעגע אליך
אוהבת מלא.

lilison13

New member
בהצלחה בגיוס!../images/Emo23.gif

נתגעגע
דונט וורי נדאג להשאיר את הפורום פעיל
הממ זהו,נתראה בסופי שבוע ^^

NoAmItA ChAn

New member
סומכת עליכם (;

תודה רבה! ואגב, בחתימה שלך - המספר של הפורום זה 1402, ולא 1408 <:

lilison13

New member
מה איזה מוזר זה זה היה 02 לפני זה

חתימה עילגת שכמותה טנקס על התיקון D:

lilison13

New member
הו הבנתי למהXD

כי עשיתי שינוי בחתימה וה842 של אוונסנס קפץ למעלה ומחקתי אותו ואיכשהו ה8 נשאר

QueenCryBaby

New member
אוהבים אותך נעם! ../images/Emo23.gif

סתם, באמת שהמון המון תודה על כל הזמן שהשקעת בפורום הזה, ועל זה שאת תמיד מעדכנת ובודקת ומקבלת את כולם ובכלליות בן אדם נורא נחמד
המון המון המווווווווון הצלחה בגיוס, כולנו נתגעגע מאוד!

GallovesMikey

New member
נעעם^^

מזל טוב ! 33> איפה את מתגייסת?O: כי גם אחותי מתגייסת מחר^^"

NoAmItA ChAn

New member
תל השומר? O:

והכתובת שלך לא עובדת לי >: תכתבי לי אותה שוב בתוך הודעה?

Hadar way

New member
בהצלחה!!!!!!!!!! ../images/Emo6.gif../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

אני מקווה שתהני למרות שזה נראה לי קצת סיוט >< וממש ממש כל הכבוד תודה! שניהלת את הפורום כל כך טוב בשנה האחרונה! למרות שלא יצא לנו ממש להכיר
בהצלחה

NoAmItA ChAn

New member
אני אספר לך אם זה באמת סיוט או לא (;

תודה רבה על המחמאות! באמת כל כך נהניתי לנהל את הפורום ואני אתגעגע לזה, אבל בעיקר אליכן
תודה שוב!

למעלה