|*שרשור על שאלות של סוף הריון

גם אצלי היו התקשויות שבמוניטור

נרשמו כצירים משבוע 34. בשבוע 36 היו לי התקשויות תכופות ביותר ואפילו נמדדו כסדירות כל חמש דקות. המצב היה מחיקה 50% פתיחה 1. עד כאן לחלק המעודד... בסופו של דבר ילדתי בסוף שבוע 40 עם זירוז, לידה יזומה. אז לשאלתך, ההתקשויות האלה יכולות להיות גם צירים, גם אם הן לא סדירות וזה צירים זה מוביל לפתיחה ומחיקה, זה יכול בבת אחת להפוך לדבר האמיתי גם בתוך יום וגם בתוך שבועיים, אין שום דרך לדעת.

GAL L1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif ושוב בנושא התקשויות

שבוע 30+5 אבל מי סופר!
היום היתה לי התקשות של הבטן מס פעמים ללא סדר כלשהוא. בלי כאבים, האם זה תחילה של פעילות רחמית? האם יש לי סיבה לדאוג? בימים אחרונים חוזר מדי פעם לא באופן קבוע. ועוד שאלה האם יש דרך לדעת באיזה מצב נימצע העובר ללא בידקת אולטרסאונד. הכוונה בשבוע 26 הייתה מצב ראש, האם יש דרך היום לדעת מה המצב שלה? יש לי תור לרופא רק עוד שבוע וחצי

ענתש

New member
יותר סביר להניח שזו העוברית

שלך שמוציאה החוצה איברים (טוסיק למשל, מרגיש בדיוק כמו התקשות של הבטן). אבל בשבוע 31 לה לקחת סיכון ? הרי אם זה צירים אפשר לעצור אותם ולהמנע מפגות מיותרת. אז לכי לבדוק בפעם הבאה שזה קורה - ותשתי הרבה.

Romi forever

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif תיק לאשפוז ../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif

האם לדעתכן צריך לקחת לאשפוז משחה נגד כאבי פטמות (הנוצרים כתוצאה מהנקה), משחה נגד תפרים ומשחה נגד טחורים? מצד אחד - טוב שיהיה, מצד שני - אולי לא יהיו לי תפרים/ טחורים (איזה אופטימיות...). אם כן, איזה משחות מומלצות?

michal@gal

Active member
מנהל
כן, כן וכן

אי אפשר לדעת מה יהיה בלידה ואחריה ועדיף להיות מוכנים. לפטמות מומלצת משחת פיורלאן (להשיג בשילב). נגד טחורים משחת פרוקטו-גליבנול.

../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif טפטוף של קולסטרום ../images/Emo35.gif../images/Emo41.gif

מצד אחד בלבד זה נורמלי ? מדי פעם מטפטף לי קצת אבל רק מצד ימין . מה קרה ? השמאלי בשביתה ?

michal@gal

Active member
מנהל
נורמאלי לחלוטין

אני כבר מניקה 6 שבועות, ועדיין הטפטוף הוא בעיקר מצד אחד.

arit

New member
../images/Emo124.gifזהירות תלוי באיזה שלב של

ההריון את מתכוונת לפי מה שאני יודעת בתחילת ההריון אסור אבל אסור לעשות חוקנים או לגרום לשילשולים וזאת בכדי להמנע מפריסטלטיקה (תנועתיות) של המעיים כיוון שזה יכול לגרום (חס וחלילה) להפלה ולפי השאלה שלך לא הצלחתי להבין, באיזה שלב של ההריון את? ארית

marcyg

New member
אם אני מבינה נכון את לא מדברת על

חוקן לפני הלידה אלא על משהו יותר שגרתי בחיי יום יום במהלך ההריון...נכון?? אני באופן אישה לא בעד חוקנים כשגרה גם לא בהריון. אני בעד תזונה נכונה עם סיבים תזונתיים ודגנים מלאים...אני בעד שתייה מרובה ותנוחה טובה ליציאה +שיחרור של רצפת האזן ללא לחיצה בזמן יציאה...אבל לא בעד חוקן. גוף שמתרגל לחוקנים מתקשה לפעול נכון בלי החוקן (לדעתי). אני יודעת שיש כל מיני שיטות ניקוי הגוף והנפש שמבוססות על צום ועל חוקן...אבל אני אישית לא בעד. אבל, לפי התאור שלך, לא נראה לי שיש סיבה רפואית שזה יכול לסכן את העובר. בהחלט מדובר על משהו לא כימי, מאד עדין ולא עמוק... ליתר בטחון הייתי מתיעצת עם רופא (אך הרופא הקונבנציונלי בטח לא יתלהב...תמצאי רופא עם ראש פתוח שיענה בצורה עינינית ולא שיפוטית.

רעות110

New member
מקפיצה שוב לגבי כאבים במפשעה

אני בשבוע 34 ומזה 3 ימים סובלת מכאבים במפשעה ולחץ בבטן התחתונה אשר באים לידי ביטוי רק בהליכה (בישיבה ושכיבה אני לא מרגישה הכאבים). מה זה? ממש קשה לי ללכת... רעות

Mamet Z

New member
מצטרפת... שאלה על כאבים במפשעה

שבוע 36 + 4... כאבים במפשעה בצד אחד... בעיקר כשאני עומדת או הולכת... מציק וכואב. זה יכול להעיד על לידה מתקרבת?! כמו שמישהי כתבה כאן. חוץ מזה, (לא לבעלות לב חלש ... ונשים בהריון ;-] ) אתמול עשיתי שעווה, מול מראה וראיתי, לתדהמתי שהאיזור נפוח כמו בלון... ודי כחול. הבעלול אומר שזה ככה כבר כמה זמן, הוא יודע, הוא עושה כל יומיים עיסוי!!! מה זה הסימנים האלה, זה אומר שעוד מעט אני אלך כמו ברווזה עם רגל אחת??? (סליחה על האורך) יום כתום ונהדר Z

תּמר

New member
עניתי לך למעלה

כדי להדגיש את ההודעה שלך, שימי איזה אייקון בולט בשורת הכותרת, ואם את מקפיצה - עשי זאת כתגובה להודעה שלך, כך זה יבלוט יותר.

y a y a y

New member
הבנת נכון!

אני בהחלט , תמיד (עם קצת מעידות
, בלי קשר להריון, משוחרי המזון הטבעי והמלא. אני שונאת (ממש כך) את התלות שמתפתחת בעזרים, ובעד שתהליכים טבעיים יקרו כך.. עם זאת, במהלך הזמן הבנתי שהבעיה שלי היא יותר פסיכולוגית. אני פשוט "נעצרת" כשאין תנאי סביבה מתאימים ליציאה.. מה שגרם לי בעבר עצירויות ממש כרוניות וגם טחורים. ההבנה והמודעות הביאו להקלה קלה והודות לשיטה עם המים ממש נפתרה לי הבעיה של הטחורים . אני לא עושה את זה כל יום, בעיקר כשיש תחושה של התרוקנות חלקית ובאמת ממש מנקה את קצה המעיין. נראה לי גם שזה עוזר גם מבחינת שמירת האזור נקי מחיידקים צואתיים (אולי
). האמת, אני קצת מובכת לשאול רופא..
...

למעלה